2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
BEnde aynı şeyi yaşıyorum sol kaşıkta ağrım var.özellikle geceleri adet olacakmışım gibi karın ağrısı ve huzurluk yaşıyorum.martta düşük yaptım korkuyorum aynı şey olur diye
Canım inşallah olmaz çoğumuz yaşıyormuş.. Normal bir durum olma olasılığı yüksek içini ferah tut. 😊

Evet canım haklısın, doktor da öyle söyledi...Kalp atışını duyup kaybetseydim ayrı bir etkilenir üzülürdüm ama her şerde bir hayır vardır diyorum...Zaten şubatta 4 yaşına girecek olan dünya tatlısı bir kızım var, ona da kardeşin sonra gelecekmiş , biraz işi varmış dedik 🥲
Çok geçmiş olsun. Ben de düşük yaşadım ve kürtaj oldum. Kürtaj gerekmemesi sizin için iyi olmuş. Düşüğün üstü çabuk olur derler umarım sizde de öyle olur

İyi akşamlar kızlar :KK19: uyku durumunuz nasıl, öyle çok bulantım yok ama 4-5 gündür gözümü açamıyorum, sürekli uyuyasım var.
Bir de tiroit seviyesinden bahsedilmiş. doktorunuz hamilelik sırasında mı kontrol etti hormonunuzu? benden böyle bir şey istemedi o yüzden şüpheye düştüm.
İlk muayenede keseyi gördük hemen tiroid e baktı yüksek olması düşük riskiymiş sanırım benim yumurtam çok az mücize eseri hamile kaldım bu yüzden istedi doktor galiba

Bir de daha onlar var değil mi? O kısmı şu anda düşünmek bile istemiyorum ama ileri yaştan dolayı amniosentez falan gerekir mi napsak bilemiyorum. Hepsi aşama aşama olacak sanırım zamanı geldikçe . Benim ikinci hamileliğim ilkinde 25 yaşındaydım tabi herşey su gibi akmıştı. Şimdi bu üçüncü denemem tüp bebekte ilk defa bu tedavide her şey güzel gitti inşallah gerisi de su gbi akar 🙏🤗 birlikte güzel haberler veririz
ne güzel ikinci bebeğiniz, yine su gibi akar merak etmeyin artık her yaşta gebelik oluyor. umarım her şey yolunda ilerler :)
Gebelikte troid yükselebiliyor her ihtimale karşı istemiştir
evet doktorum benden istemedi o yüzden aklıma takıldı. olmazsa kan verirken kendim baktırırım, teşekkür ederim.
İlk muayenede keseyi gördük hemen tiroid e baktı yüksek olması düşük riskiymiş sanırım benim yumurtam çok az mücize eseri hamile kaldım bu yüzden istedi doktor galiba
anladım çok teşekkür ederim, ben kan verdiğimde olmazsa tiroide bakmalarını da isteyeceğim. mucizenize sağlıkla kavuşun inşallah :)

Herkese iyi akşamlar bugün doktora gittim sat a göre 5+6 günlük ama ultrasonda 5+1 gözüküyor keseyi gördük çok şükür yerleşme iyi dedi doktorum haftaya gel kalbinide dinleyelim dedi yeni öğrenenler için faydalı olur belki ☺️

Anadolu yakasındayım bende🤗 Altunizade Acıbadem’e gidiyorum. Siz daha gitmediniz heralde doktora?
Icime dogmus herhalde sizi etiketleyip sormusum 😀Henüz gitmedim, benim daha 1 gun gecti suan küçük zaten bisey gorunmez niyetim tek seferde kese ve kalp atisini duymak insallah aksi bir durum olmaz ise
Doktora gitmeyen tek Benmi kaldım😂
Bende varım 🙋

ne güzel ikinci bebeğiniz, yine su gibi akar merak etmeyin artık her yaşta gebelik oluyor. umarım her şey yolunda ilerler :)

evet doktorum benden istemedi o yüzden aklıma takıldı. olmazsa kan verirken kendim baktırırım, teşekkür ederim.

anladım çok teşekkür ederim, ben kan verdiğimde olmazsa tiroide bakmalarını da isteyeceğim. mucizenize sağlıkla kavuşun inşallah :)
Bu arada tiroid icin sormussunuz, genelde kalp atisini duyduktan sonra doktorlar tum gebelerden ister kan tahlilleriyle birlikte, mutlaka isteyecektir

Canlarım yarın doktor randevum var inşallah bebeğimi ve kalp atışını duyarım 🤲 ne olur dua edin benim için bilenler vardır negatif 4 tüp bebek denemesinden sonra yumurta rezervim çok azdı mucize eseri normal yolla hamile kaldım 13 yıldır anne olma hayali kuruyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağına almayı 🤲

Öyle yapacağım çok teşekkürler
Rica ederim ne demek 😇
Canlarım yarın doktor randevum var inşallah bebeğimi ve kalp atışını duyarım 🤲 ne olur dua edin benim için bilenler vardır negatif 4 tüp bebek denemesinden sonra yumurta rezervim çok azdı mucize eseri normal yolla hamile kaldım 13 yıldır anne olma hayali kuruyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla kucağına almayı 🤲
Mucize bebek insallah kalbini dinletir annesine, dualarim seninle insallah hic bir sorun olmasin, saglikla gelsin annesinin kucagina😍

Allah allah benim doktorum istemedi, diğer kan tahlillerimi de yaptırdım halbuki :KK43:
Merhaba, ben hamile olduğumu öğrendiğimde sağlık ocağına gittim kan testlerimi kendim yaptırdım önden. İlk doktor muayenemde de doktoruma gösterdim sonucu. Tiroid sorunum olduğunu ben de bilmiyordum. 5+1 idim doktora gittiğimde. Tiroid ilacına başlattı henüz geç kalmış değilsin ilaç için dedi.

Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Yarın çok güzel bir gün olsun sizin için. 🌸

İnan korktum artık içmem herqlde çayıda sevmiyorum sütüde sabhaları khvaltıya sevmem ne içicem bilmiyorum☺️☺️
Ben zenfecil limon tarcindan cay yapip iciyordum hem mide bulantima da iyi geliyordu. Ama o bile bir bardak. Bu rezene papatya adacayi falan kaslari gevsettigi rahatlattigi icin onerilmiyor sanirim. Hamileligin en zor kisimlarindan birisi yeme icme konusundaki kisitlamalar, canin her seyi istiyor ama hicbir sey yiyip icemiyorsun😂

5+3 teyim 2 gündür mide bulantım var. İstifra, öğürme vs yok ama ne yesem mideme dokunuyor gibi rahatsız ediyor. Ne yesek rahatsız etmez acaba bilenler varsa yazabilir mi? Kabak çekirdeği söylenmiş onu deneyeceğim

X