2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benimde ikinci gebeliğim. Hiç hazır değilim.. ama arkadaşım da sizin gibi bebeği küçükken beklenmedik bir şekilde hamile kaldı. Çok tedirgindi. Şuan o kadar mutlu ki. İkisi de hemencecik büyüyü verdi, çok tatlılar :21:
Insaallah ben de ustesinden gelebilirim.Rabbim nasip etmis vardir bir bildigi. Saglikli sihhatli kucagimiza almayida nasip etsin insaallah hepimize

kızlar oğlum 11 aylık reglim yeni yeni düzene girmişti baya uzayınca öylesine test yaptım kıpkırmızı gördüm imkansız sanıyordum çünkü hem korunup hem tek ilişki olmustu şimdi sorum şu ki ben son adet tarihimi bilmiyorum net olarak neye göre hesap yapacağım cuma kan vermiştim pazartesi çıkacak sanırım ondan belli olur mu ultrasonda hep tahmini mi olcak :KK43:
Canım en eerken girdigin ultrason görüntüsü ile gebelik haftası belirleyecekler ona göre sat oluşturulacak bende kürtaj sonrası adet görmeden hamile kalmıştım bu şekilde yaptı doktor zaten henüz bebek yeni yeni oluştuğu için öyle boy kilo vs etkenler etkili olmuyor ilk haftalarda

kızlar ben sat ı hatırlamıyorum neypcm ya
ayın 2 sinde kan verdım 151
sonra 7 sinde kan verdim 1401
Adet görürken yaşadığın bir şeyi hatırlamaya çalış canım gittiğin bir gezme görüştüğü n bir arkadaş eşinle yaptığın yada yapamadığın bir aktivite bir düğün vs ona göre tarih bulup tahmin etmeye çalış

Benm bütçem malesef el vermiyor çok pahalı özeller ufuk üni var biraz daha uygun geldi ama yinede bi devlet üni hast arıyrm ilk doğumumu cebeci tıpta yaptım refakatçi alıyorlar odalar tekve iki kişilik ama ordada doğuma giren dr beni mahfetti sürekli azar afedersiniz bacaklarıma vuruyordu o an sadece doğurmaya odaklandım bir daha kontrol için bile gitmedim o hastaneye olaki o kadınla karşılaşırım diye diğer tüm özellikleri çok güzel ve herkes çok memnun
Ben iki devlet de iki de lokman hekim sincan da yaptım canım pakize hanım var iyi bir dr. Lokman hekim diğer özeller kadar pahalı değil paketleri filan da var bir araştır istersen

Merhaba kızlar. Ben aralık 2018 annesiydim. Maalesef bebeğim 11 haftalikken kalbi durdu ve 16 haziranda evde düşürdüm. Emin olmamakla birlikte 10-11-12 günlerinden birinden yumurtlama oldu:) şimdi allah rızası için benim için dua edin hamile kalayım.ama sadece kalmak degil,hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip etsin rabbim. Rabbim hepinize,hepimize hayırlı sağlıklı hamilelikler ve evlatlar nasip etsin. İnşallah Nisan 2019 annesi olurum:) çok sempatim var Nisan ayına. :) var ama Suan hesapladim da hamile kalmış olsam bile Mayıs 2-5 arasi dogum olurmus pehh tutturamadik:)
İnşallah kalırsın canım. Bebek de 40 değil de 38 haftalık doğsun nisan olur hiç sıkıntı olmaz merak etme zaten düşüğün eli içerde kalır diye bir anadolu efsanesi var biliyorsun inşallah gerçek olur

Bugun hastaneye gittigimde tansiyon boy kilo icin hastanede calisan biri sinirimi bozdu oglusumuzla gittik kontrole bu kac aylik dedi 9 desim kac haftalik hamilesin dedi 6 dedim. Ayy cok az iyi korunun dedi sinirim bozuldu aglamaya basladim odadan cikinca ben zaten beklemedigim bi hamilelikti kendim hala daha soktayim bide ustune boyle konusunca. Esim yanina gidip yorum yapmaniz sartmiydi esim agliyor suan sizin yuzunuzden dedi. Kostu geldi yanima ozur dilerim beni yanlis anlamayin ben ebeyim o yuzden oyle dedim falan ben de icimden ne geciyosa soyledim. Seni ne ilgilendirir korunup korunmam nasil sinir oldum anlatamam.konusma tarzini mimiklerini gormeniz lazimdi
Ohh ya çok iyi yapmışsınız herkes haddini bilsin

Selam kizlar :KK3:

Benim gibi kilolu hamile kalanlar var mi acaba bu konuyu cok takiyorum kafama 89 kilo ile hamile kaldim :olamaz:100 küsür olurum artik yaa :mad:hamileyken zayıflayan var midir acaba bebege zarar vermeden diyetisyen esliginde falan bi hamilelik gecirebilir miyim acaba
Ben varım canım diyetisyen sıkıntı hamileyken ama az alabilirsin yürüyüş yapabilirsin konuşuruz ayrıntılı inşallah

Ben iki devlet de iki de lokman hekim sincan da yaptım canım pakize hanım var iyi bir dr. Lokman hekim diğer özeller kadar pahalı değil paketleri filan da var bir araştır istersen
Teşkkür edrim araştırayım bir yalnız ben sincan lokman hekimde doğum yok etlike gönderiyor doğum anında diye biliyorum yalnış mı biliyor muşum

Tam iki kat olmuyor canım sanırım benimki de öyle değildi.
Yaa şu dertlerimize bak ya bebişleri görsek rahat edicez sonraki haftalarda bakalım neleri takıcaz kafaya allahıımm en son hatırlayıp güleriz artık bunları inşallah:KK70:
Ay inşallah ya :halay:
Benim de iki kat artmamıştı. 200den 380e yükseldi. Sonra 1100 olmuştu. Sıkma canını inşallah her şey yolundadır. Ben şu an 6+4üm dün kalp atışını duyduk. Darısı başınıza
Teşekkür ederim canım inşallah:dua:

Günaydın Kızlarrr
Ben hamileliklerimde gözümü uykudan açamazdım bu çok farklı:KK54: hiç uyuyamıyorum bu kez hep erkenden ayaktayım:KK48:
Bende aynıyım canım sürekli uyku halindeyim ama gece uyuyamıyorum sabah hemen uyanıyorum çok değişik :halay: Hatta baya 4te falan uyanıyorum ben birden gözüm açılıyo ama geri uyuyorum o kadar da değil:KK45:

Amin inşallah böyle başladığımız gibi birlikte Nisan bebekleri büyüyor topiğinde devam ederiz. Bende folattro folik asit çeşitli vitaminler var progestan ve haftalık iğne bende 4haftalık çıktım doktoruma göre ama sat 4temmuzdu geç döllenme sanırım buradaki takvimde de bildiğim tarihi yazdım 2hafta işlerden gidiyor biraz daha büyüsün belli olsun düzeltme yapıcam. Kan değerleriniz en son ne çıktı
Bende folattro folik asit kullanıyorum canm

Günaydın kızlar:deli:
Ben de hiç uyuyamıyorum bide oğlan iki gecedir midem bulanıyor diye uyandırıyor gece 3 gibi bu gece kalktı kustu. Midesini üşüttü herhalde. Bi daha da uyuyamıyorum dön dön 3 saat uykuyla işe gidiyorum şuan:KK43:
Doktora gidecekler güzel haberlerinizi bekliyoruz. Zaman geçmiyor dün aşk ı memnuya başladım 1. Bölümden onu izlicem bu beni biraz oyalar:dondurma::dondurma:
Yabancı dizi sevenler için de lacase de papel e bir göz atın derim:KK15:
Herkese sağlıklı huzurlu günler olsun.

X