2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar benim bat cuma. Pazartesi beta 8 çıkmıştı. Sizce bugün tekrar kan veriyim mi. Cuma versem normalde pazartesi çıkar ama bayram tatili olduğu icin muhtemelen öğrenemem. Yarın verip sonucu cuma mı alsam kafam karıştı. Saglik ocağında aynı gün açıklanmıyor sonuc çok sinir bozucu

BEnimde öyle olmustu canm ilk 33 dü snra 77 oldu snra 113 oldu sonra 4 gün geçti 514 cıktı cok sükür 2 gün snrada kesede gözüktü
Çok teşekkür ederim canım öğlen gitçem doktora gidene kadar meraktan ölmeyeyim istedim inşallah toparlar kendini.

İnşallah kalırsın canım. Bebek de 40 değil de 38 haftalık doğsun nisan olur hiç sıkıntı olmaz merak etme zaten düşüğün eli içerde kalır diye bir anadolu efsanesi var biliyorsun inşallah gerçek olur
Çok teşekkür ederim canım benim rabbim saglikla versin hepimizin kucağına :)

Günaydın kızlar benim bat cuma. Pazartesi beta 8 çıkmıştı. Sizce bugün tekrar kan veriyim mi. Cuma versem normalde pazartesi çıkar ama bayram tatili olduğu icin muhtemelen öğrenemem. Yarın verip sonucu cuma mı alsam kafam karıştı. Saglik ocağında aynı gün açıklanmıyor sonuc çok sinir bozucu
Canm ben devlet hastanelerinde acilden giriş yapıyordum beta hcg ölçtürcem diyordum hem ücretsiz hemde veriyodum 2 saat snra sonucumu alıyodum oyle yapabilirsin sende

Canm ben devlet hastanelerinde acilden giriş yapıyordum beta hcg ölçtürcem diyordum hem ücretsiz hemde veriyodum 2 saat snra sonucumu alıyodum oyle yapabilirsin sende

Canım teşekkür ederim cevabın için ama geçen ay antalyada devlette yaptiriyim dedim yapılan muameleyi görmeliydin yok burası acilmiş o zaman her isteyen gelip kan versinmiş daha adet günüm bile gecmemis. Nasıl sinirlendim anlatamam şikayet edip öyle ayrıldım ordan. Şimdi konyadayım şansımı bi deneyim

Günaydınnn :KK200: 28 aylık bir kızım var benim eeerkenden kalkıyoruz :KK76:
Bayramdan sonra kontrole gidicem, dün kan vermiştim yine bchg artmış hafif hafif batmaları hissediyorum şimdi yerleşiyor 2.gözümun nuru :KK9:

Folik asit dışında ilaç kullanan varmı ben Protestan ve haftada bir yapılan iğne verdi doktor garanti olsun diye dedi progeston malum içtikten iki saat. Kadar kafamı kaldıramıyorum başka ilaç kullanan varmı
Progestan ve o haftalik igneyi bnde kullaniom sana kac tane verdi bana 3 tane yazdi bn ayrica kan devit3 kan sulandiricida kullaniorm

Günaydın kızlar, benim sürekli adetim gelecekmiş gibi kasık ve belim ağrıyor sizce normal mi, kötü birşey olmasından korkuyorum.

Selam kizlar :KK3:

Benim gibi kilolu hamile kalanlar var mi acaba bu konuyu cok takiyorum kafama 89 kilo ile hamile kaldim :olamaz:100 küsür olurum artik yaa :mad:hamileyken zayıflayan var midir acaba bebege zarar vermeden diyetisyen esliginde falan bi hamilelik gecirebilir miyim acaba
Ben de ilk hamilelik kilomla hamile kaldım 78 ile. Hedefim 12. Haftada 72 olmak ama pek mümkün görünmüyor. Düzgün beslenmeyle tabi ki verebiliriz. Allah korusun çok korkuyorum preeklampsiden. Zaten gestasyonel diyabetim de var. Kilo her şeye zarar, bebeğe de kendimize de. Kilo yüzünden kabızlık ve kanamalı hemoroid de var bir de, zayıfken yoktu bunlar. Planlı hamilelik olsa idi verir öyle kalırdım ama şuan da beslenmeye dikkat ederek bi 5 kilo bile olsa vermeye çalışıp şuanki kilom ile doğuma girmek hedefindeyim.

Canım teşekkür ederim cevabın için ama geçen ay antalyada devlette yaptiriyim dedim yapılan muameleyi görmeliydin yok burası acilmiş o zaman her isteyen gelip kan versinmiş daha adet günüm bile gecmemis. Nasıl sinirlendim anlatamam şikayet edip öyle ayrıldım ordan. Şimdi konyadayım şansımı bi deneyim
Canım bende özele acilden gidip yaptırmıştım 13 TL aldılar

Progestan ve o haftalik igneyi bnde kullaniom sana kac tane verdi bana 3 tane yazdi bn ayrica kan devit3 kan sulandiricida kullaniorm
Günaydın anneler ben sağlık ocağına kan vermeye gidiyorum yine bakalım yükseliş varmı İğneden bana da 3tane yazdı kan sulandırıcı YÖK progestan ve folik asit yazdı

X