2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Günaydın kızlar benim bat cuma. Pazartesi beta 8 çıkmıştı. Sizce bugün tekrar kan veriyim mi. Cuma versem normalde pazartesi çıkar ama bayram tatili olduğu icin muhtemelen öğrenemem. Yarın verip sonucu cuma mı alsam kafam karıştı. Saglik ocağında aynı gün açıklanmıyor sonuc çok sinir bozucu
Canım senin hig 8 ya idrar testinde çıkıyor mu

Mrb kizlar 6 haftalik doktora gidip kalp atisini gormeyen oldu mu hic erken mi gittim gec dollenme mi oldu acaba siz baktiniz mi kalp atislarini gordunuz mu

Herkese merhaba kızlar bu sabah test yaptım pozitif çıktı . Ama bulunduğum yerde kadın doğum Dr olmadığı için bayramdan sonra gidicem doktora inşallah kalp atışını duyarız

Herkese merhaba kızlar bu sabah test yaptım pozitif çıktı . Ama bulunduğum yerde kadın doğum Dr olmadığı için bayramdan sonra gidicem doktora inşallah kalp atışını duyarız
Ben de bayramdan sonra gidicem canım erken şuan zaten hayırlı uğurlu olsun şimdiden :KK55:

Kızlar geçen cumartesi keseyi gördük bebeği görmek için 10 gün sonra gel dedi. Ama bayrama denk geliyor bayram sonuda tatile gitcez 1haftalığına sizce bayram tatiline girmeden 1 kere gitsem mi başka bi doktora ? Geldiğimde 9 haftalık olmuş olcak baya zaman var

D dry75 yesilkubbe yesilkubbe ben duydum kalp atışını kızlar :halay:sizden de güzel haberler bekliyorum
Ayy cok sevindm gozunaydin canm..Ben duymustum kalp atisini zaten gecen hafta ama bugn yine duyduk buyums 1.5 cm olmus saka gbi :dondurma: dogumun 27 mart gorunuyo smdilik dedi doktorm bakalm neler olck.. 1 ay sonraya ense kalinligi olcmeye ve 2li tarama yaptrmya cagrdi ama ben 2li tarama amniyosentez gibi testleri yaptrmicm rabbim saglikli olmalarini nasip etsin:dua:

D dry75 yesilkubbe yesilkubbe ben duydum kalp atışını kızlar :halay:sizden de güzel haberler bekliyorum

Ben duyamadım canım. Bebek oluşmuş henüz çok küçük kalp atışını duyamıyorum dedi vajinal ultrasonla baktı bir de 10 gün so ra tekrar ultrasona gir dedi.
Şu an memleketimdeyim 10 gün sonra başka bir yerde olacağım. Orada tekrar gideceğim.
Kızlar hepinizden ayrı ayrı çok dua bekliyorum. 2 kürtajım var bu sefer sağlıkla ve hayırlısıyla kucağıma almak istiyorum

Kizlar buarada onceki ultrasonda kesenin solundaydi bebegim bu defa saga gecmsti doktora bole boleymis dedm guldu :halay: ohoo simdiden basladn mi daha bunun kafasi sole duruyosa kiz bole duruyosa erkek yok ayagi soyleyse boyleysesi var bole seylere inanmayin zamani gelnce ogrencz hep birlkte dedi :anneadayı:

Ben duyamadım canım. Bebek oluşmuş henüz çok küçük kalp atışını duyamıyorum dedi vajinal ultrasonla baktı bir de 10 gün so ra tekrar ultrasona gir dedi.
Şu an memleketimdeyim 10 gün sonra başka bir yerde olacağım. Orada tekrar gideceğim.
Kızlar hepinizden ayrı ayrı çok dua bekliyorum. 2 kürtajım var bu sefer sağlıkla ve hayırlısıyla kucağıma almak istiyorum
İnşallah canım Rabbim bu sefer sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Ayy canim benm insallah duyarsin ultrason cihazlarina gore de degsklik gosteriyomus kesnlkle baska hastane ve doktorda da ultrasona gir 10 gun icinde

Kızlar geçen cumartesi keseyi gördük bebeği görmek için 10 gün sonra gel dedi. Ama bayrama denk geliyor bayram sonuda tatile gitcez 1haftalığına sizce bayram tatiline girmeden 1 kere gitsem mi başka bi doktora ? Geldiğimde 9 haftalık olmuş olcak baya zaman var
Bence tatilden önce bir gidin kalp atışını duyun içiniz rahat etsin çünkü Allah korusun boş gebelik falan olur haberiniz olmaz bnde oldu kese göründü ama kalp almamıştı mesela kürtaj ile aldı. Tabiki tekrar söylüyorum Rabbim korusun ama benimki tedbir amaçlı bir öneri canım

X