2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok şükür canım. Bu aksma ateşi var biraz yalnız yaramazlik konusunda 1nci. Kimseyi geçemez hemde cooooook inatçı. Büyüğü 1nci sınıf
Geçmiş olsun canım, yerim onun yaramazlıklarını 😍 zor bir döneme denk gelmişsiniz okul konusunda, Allah yardımcınız olsun

Selam Nisan anneleri 😊
Nasılsınız, minik yaramazlarla nasıl geçiyor günler

Benim ikinci bebeğim de kız oldu 4 aylık 🤩
Nazlı hilal kardeşini çok seviyor, ağladığı zaman oyuncaklarını getirip kardeşini susturmaya çalışıyor 😁
Çok güzel tatlı akıllı bir abla oldu nazlışım

Selam Nisan anneleri 😊
Nasılsınız, minik yaramazlarla nasıl geçiyor günler

Benim ikinci bebeğim de kız oldu 4 aylık 🤩
Nazlı hilal kardeşini çok seviyor, ağladığı zaman oyuncaklarını getirip kardeşini susturmaya çalışıyor 😁
Çok güzel tatlı akıllı bir abla oldu nazlışım
Ay maşallah yaa yerim
Böyle duyunca bi şevk geliyor 😂
Çok geçmeden geri gidiyor ama 🤪

Sağol kuzum ❤️
Bende dolaşım bozukluğu var kuzum uzun süre ayakta kalınca şişiyor normalde de oluyordu :) ayaklarımı uzatınca eski haline dönüyor :KK53:
Merhaba ben ayağa kalkınca bacağımın tengi değişiyor beyaz beyaz solukluklar oluyır yatınca hemen geçiyor bu dolaşım bozukluğu mudur acaba sizde de böyle mi ?

Tatlım benim plasenta da aynı seninki gibi aşağıda, marjinal previa diyorlar buna, kanalı kapatmıyor ama tam rahim agzinin yanında bitiyor plasentanin ucu. Bana da doktor normal yapabilirsin ama kanama çok.olabilir diyor.. sezeryan da olabilir normal de olabilir dedi, ilerleyen haftalarda karar verelim dedi aynı sana dediği gibi. Hayırlısı olsun hepimiz için diyorum
Merhaba ben 28+3 teyim bugun, doktorum normal doğum onermiyor plasenta marjinal benim de. Bu haftadan sonra düzeleceğini düşünmüyorum dedi sizin doğumunuz nasil oldu acaba

X