2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Bugun hastaneye gittigimde tansiyon boy kilo icin hastanede calisan biri sinirimi bozdu oglusumuzla gittik kontrole bu kac aylik dedi 9 desim kac haftalik hamilesin dedi 6 dedim. Ayy cok az iyi korunun dedi sinirim bozuldu aglamaya basladim odadan cikinca ben zaten beklemedigim bi hamilelikti kendim hala daha soktayim bide ustune boyle konusunca. Esim yanina gidip yorum yapmaniz sartmiydi esim agliyor suan sizin yuzunuzden dedi. Kostu geldi yanima ozur dilerim beni yanlis anlamayin ben ebeyim o yuzden oyle dedim falan ben de icimden ne geciyosa soyledim. Seni ne ilgilendirir korunup korunmam nasil sinir oldum anlatamam.konusma tarzini mimiklerini gormeniz lazimdi
Canım bizim için özel ve hassas durumlar ama ebeler ve kadın doğum doktorlarının bazıları pat pat ne aklına gelirse konusuyor çünkü onlar için siradanlasmis takma kafana boşver

Bugun hastaneye gittigimde tansiyon boy kilo icin hastanede calisan biri sinirimi bozdu oglusumuzla gittik kontrole bu kac aylik dedi 9 desim kac haftalik hamilesin dedi 6 dedim. Ayy cok az iyi korunun dedi sinirim bozuldu aglamaya basladim odadan cikinca ben zaten beklemedigim bi hamilelikti kendim hala daha soktayim bide ustune boyle konusunca. Esim yanina gidip yorum yapmaniz sartmiydi esim agliyor suan sizin yuzunuzden dedi. Kostu geldi yanima ozur dilerim beni yanlis anlamayin ben ebeyim o yuzden oyle dedim falan ben de icimden ne geciyosa soyledim. Seni ne ilgilendirir korunup korunmam nasil sinir oldum anlatamam.konusma tarzini mimiklerini gormeniz lazimdi

Sen sıkma canını kuzum her yerde bir patavatsız çıkar zaten

Selam kizlar :KK3:

Benim gibi kilolu hamile kalanlar var mi acaba bu konuyu cok takiyorum kafama 89 kilo ile hamile kaldim :olamaz:100 küsür olurum artik yaa :mad:hamileyken zayıflayan var midir acaba bebege zarar vermeden diyetisyen esliginde falan bi hamilelik gecirebilir miyim acaba

Benim gibi kilolu hamile kalanlar var mi acaba bu konuyu cok takiyorum kafama 89 kilo ile hamile kaldim :olamaz:100 küsür olurum artik yaa :mad:hamileyken zayıflayan var midir acaba bebege zarar vermeden diyetisyen esliginde falan bi hamilelik gecirebilir miyim acaba
Ben de kilolu hamile kaldım canım diyettydim 85 den 80 e düşmüştüm ki hamile olduğumu öğrendim 80 le hamile kaldım yani.

İlk hamileliğimde 65 le hamile kalıp 88 le doğuma girmiştim inşaallah bu sefer almam

Canim cok takma insanlarin agzi torba degilki buzesin :63:insanlar ne yasadigimizi bilemeden empati kurmadan oyle alalade konusuyor iste Rabbim herseyin hayirlisi versin insallah guzel dusunelim guzel olsun :KK200:

Ben de kilolu hamile kaldım canım diyettydim 85 den 80 e düşmüştüm ki hamile olduğumu öğrendim 80 le hamile kaldım yani.

İlk hamileliğimde 65 le hamile kalıp 88 le doğuma girmiştim inşaallah bu sefer almam

Insallah canim :KK200: Ben vermeye cok calistim ama tirod hastası oldugum icin veremedim bir turlu doktorlarda cok gec ilac tedavisine basladigi icin hic veremedim :KK61:

Kızlar dün sağlık ocağında kan tahlili verdim beta hcg 202.5 çıkmış 4+3gün için az geldi bana sizi değerleriniz nasıldı oğlumda 5300lerdeydi hemen hemen aynı haftalarda ölçüm farkı olabilir mi canım sıkıldı dr gitsem gözükmeyecek bayramdan sonra ya gel diyecek boşunamı evham yapıyrm o_O:KK42:

Kızlar dün sağlık ocağında kan tahlili verdim beta hcg 202.5 çıkmış 4+3gün için az geldi bana sizi değerleriniz nasıldı oğlumda 5300lerdeydi hemen hemen aynı haftalarda ölçüm farkı olabilir mi canım sıkıldı dr gitsem gözükmeyecek bayramdan sonra ya gel diyecek boşunamı evham yapıyrm o_O:KK42:
Önemli olan değer değil düzenli artması diye biliyorum canım kötü düşünme.

Bu arada bende soruma yanıt alamadım değerim 2 kat değil 1.5 kat artmış benimde.. Sıkıntılı bir durum olmaz inşallah:110:

Biraz abartmamış mısınız :oops:

Kızlar çoğunuz tecrübelisiniz. Bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi ya. Değerim pazar günü 385 çıkmıştı. Bugün 570 çıkmış tam 2 katı değil bu sorun teşkil eder mi doktora yarın gitçem. 1,5 kat artmış gözüküyor şuan

Emin değilim, bana da ölçtürdü 2 kat artmıştı benim. Belki vardır aramızda cevap verebilecek olan.

Bu arada bende soruma yanıt alamadım değerim 2 kat değil 1.5 kat artmış benimde.. Sıkıntılı bir durum olmaz inşallah:110:
Tam iki kat olmuyor canım sanırım benimki de öyle değildi.
Yaa şu dertlerimize bak ya bebişleri görsek rahat edicez sonraki haftalarda bakalım neleri takıcaz kafaya allahıımm en son hatırlayıp güleriz artık bunları inşallah:KK70:

Ilk kontrolumuzden geldik bebisi keseyi gordu doktor kalp atimida baslamis dedi ne hissedicem bilemedim hala inanamiyorum

Benimde ikinci gebeliğim. Hiç hazır değilim.. ama arkadaşım da sizin gibi bebeği küçükken beklenmedik bir şekilde hamile kaldı. Çok tedirgindi. Şuan o kadar mutlu ki. İkisi de hemencecik büyüyü verdi, çok tatlılar :21:

Kilo çizelgesi de yapıcam tatlişler dikkatli kilo almak hem bebişlerimiz için hem de doğumun selameti açısından önemli :KK200::emir_bebek:

Aynıyız canm bende 90ile hamile kaldm bayramdan sonra bi diyetisyenle görüşeceğim bakalım ne diyecek

Benim de iki kat artmamıştı. 200den 380e yükseldi. Sonra 1100 olmuştu. Sıkma canını inşallah her şey yolundadır. Ben şu an 6+4üm dün kalp atışını duyduk. Darısı başınıza

X