2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Kizlar bnden 3 4 damla koyu kahveregenli lekelenme gelmis basina gelen varmi daha once iki dusucugum var cok korkuttum

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım inşallah bat 7 gün geçmişti kan verdim hcg 15.9 çıktı 2 gün sonra 41.5 çıktı pazartesi tekrar kan vericem kadın doğumda kalp atışı ve bebegi görmek için kaç gün beklemem değerimin kaç olması gerekiyo çok sabırsızım

Kızlarrr bende aranızdayım.. oğlum var 10 aylık nasıl olacak bu iş kara kara düşünüyorum.

Benim oglan da 17 aylik bi sekilde buyuyecekler tatlimm ikiz buyutenleri dusunup rahatlatiyorum kendimi artik

Kizlar bnden 3 4 damla koyu kahveregenli lekelenme gelmis basina gelen varmi daha once iki dusucugum var cok korkuttum
Onemli bir sey degildir canim belki doktorunla gorustun mu??

Adet gununu bi hafta gectigindeki deger bunlar mi tatlimm doktorunla gorustun mu degerler biraz az geldi gozume gec dollenmedir gerci bilemeyiz tabi

Kızlarrr bende aranızdayım.. oğlum var 10 aylık nasıl olacak bu iş kara kara düşünüyorum.
Hoşgeldiniz hayırlı olsun. Burada 7 aylık bebeği olan arkadaşlar da var Allah’ın izniyle birarada büyürler artık merak etmeyin.içinizi ferah tutun siz herşey olacağına varır.
Benim bir önceki gebelikte başından beri kahve leke vardı hergün geliyordu. Bol bol dinlenmeye çalış. Ben de de hafif açık pembe leke geliyor arada. Bugün doktoruma dedim stres sıkıntı yorgunluk etkilimi acaba diye.dedi ki bir bebek normal değilse düşecekse biz seni hastaneye de yatırsak ayaklarına havaya dikip iğneler yapıp başına doktor da versek düşecekse yine düşer dedi. Allah’ın izniyle birşey olmaz olumlu düşünelim.bebeğimizle konuşalım. Ben her sabah kalkınca günaydın bebekim diyorum:) evrene olumlu mesaj yolluyorum:)) mesela oğlumda o kadar rahattım ki hastanede çalışıyordum 8. Hafta falan gitmiştim hem kalp atışını hem bebeği hem keseyi ilk defa orda görmüştüm 2013 te. Sonraki gebelikte adet günümden önce öğrendim araştırmalar sabırsızlanmalar hemen doktora gittim stres yaptım kahve lekelerde vardı. Bunda daha rahat olmaya çalışıyorum ama nafile yine zaman geçmiyor daha 5+1. Allah sağlıkla sonunu görüp kucağımıza aldığımız günleri göstersin.:)

Görüştüm canım gebesin kesin ama geç döllenme olabilir dedi bebeği görüp kalp atışını duyana kadar 2 günde 1 test yaptırcam kalp atışını duyunca kesin dicez dedi

Kizlar epey kalabaliklastik liste yapip en basa sabitleyelim diyorum

Nick: mavi kedi
Tahmini dogum tarihi: 15 Nisan
Şehir/ Hastane: Ankara/ Belli değil
Diğer Çocuklar: 17 aylık

Akliniza gelen baska seyleri de ekleyebiliriz benim ilk aklima gelenler bunlar

Beni etiketleyin ben liste yaparim kaynasiriz ehehheh.

Keseyi hcg kaçta gördünüz acaba
Benim pzt günü beta 3800 dü. Bugün 8000 civarı falandır ölçtürmedim 2 kez baktırdım. Sat dan 2 gün sonra 657 2 sonra 3800 olmuştu. Aradan 4 gün geçti bugün kese göründü.burda bir arkadaş 4000 lerde tam görünmedi demişti 5000 civarı görünüyor tahmini.

Lusi sağlık olsun tez zamanda yatıp çıkarlar inşAllah.
Nick: tutkuu85
Doğum tarihi: 10 Nisan 2019
Yer: Bursa/ Esentepe tıp merkezi
Diğer çocuk:6 yaş
Cinsiyet belli değil.

imom kullanan var mi bu arada?
Ilk gebeligimde kullanmistim simdi de alip kullanayim diyorum, henuz doktorla gorusmedik onun fikri degil bu.
Oglusumun gelisimi iyiydi o yuzden kullanmak istiyorum bi zarari da yok zaten.

Çok teşekkür ederim canım

Aminn cok guzel seyler yazmsiiniz tesekkur ediorm guzel dileklerniz icin iki kere basimdan gecince daha endiselendim eminim rabbim omur verdyse birsey olmaycktr ama korkuyorm yinede .. Rabbim hepimizin yardimcisi olsn

Ins diildir dua edin bnm icin hakkimda hayirliysa rabbim onu bize bagislasin.. Doktorumla gorusemedim numarasini almak hic aklima gelmedi.. Is geregi merkeze uzak bi ilcede oturuom doktorum merkesde bu halde yolada cikmak istemiorm biras bekleycm arkasi gelirse mecbur gidecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…