2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ins diildir dua edin bnm icin hakkimda hayirliysa rabbim onu bize bagislasin.. Doktorumla gorusemedim numarasini almak hic aklima gelmedi.. Is geregi merkeze uzak bi ilcede oturuom doktorum merkesde bu halde yolada cikmak istemiorm biras bekleycm arkasi gelirse mecbur gidecem

Insallah degildir canim Allahim gozlesin ama igne vuruyorlar ilac vs veriyorlar acile mi gitsen bi acaba , ne olur ne olmaz bir sey cikmasin da varsin pimpirikli desinler

Selamlar, herkese sağlıklı gebelikler :anneadayı: Ben de yazmak istiyorum bilgilerimi

Nick: flamenko
Tahmini dogum tarihi: 15 Nisan 2019
Şehir/ Hastane: Ankara/ Belli değil
Diğer Çocuklar: yok (ilk gebelik)

Bu arada ben henüz keseyi görmedim,halbuki 5. Haftayı gösteriyor takvimim ama aklıma yatan bir doktor bulamadım:KK12:

Lusi Lusi merhaba bilgilerimi ekliyorum,1 ağustos regl tarihim di 2 ağustosta beta hcg:1788 gelmişti bidahada yatırmadım 15 ağustosa dr rand. Var insallah

Nick:benbilmem
Doğum tarihi:10
04.2019
Yer:kayseri/acıbadem hastanesi
Cocuk:5 yaşında kiz
Hayırlısıyla ınsallah hepimiz bebisleri goruruz önümüzdeki haftalarda benim regl tarihimden 10 gün önce lekelenmem olmuştu 1 hafta boyunca kahve ve açık pembe sonra kesilince anladim hamile oldugumu ilk gebeligimdede yaşamıştım böyle birşey hatta 2. Ay regl tarihindede olmuştu sanirim üstün e görme böyle birşey aklına takılan olursa bilgi dursun surda diye yazmak istedim

imom kullanan var mi bu arada?
Ilk gebeligimde kullanmistim simdi de alip kullanayim diyorum, henuz doktorla gorusmedik onun fikri degil bu.
Oglusumun gelisimi iyiydi o yuzden kullanmak istiyorum bi zarari da yok zaten.
İmom nedir canım ilk kez duydum benim bebekler fazla gelişmiyor belki bende kullanırım bilgilendirirsen

Insallah degildir canim Allahim gozlesin ama igne vuruyorlar ilac vs veriyorlar acile mi gitsen bi acaba , ne olur ne olmaz bir sey cikmasin da varsin pimpirikli desinler
Ilk gebelgmde bole acile gitmistm alttan muane ettiler ordaki acemi asistanlar 2 damla kanamayla gittim muane snrasi ole bi bosaldiki kanama ve bebegimi kaybettom o yuzden kadin dogum dontoru disinda muane olmak istemiom Yinede Allaha ulu varmasn ins mecbur kalmam

Bana doktorum bol bol dinlen dio kii bn bigun aksama kadar 5 dkk da oturmadigim gibi birde aksam yuruyus yaptm bu yuzden oldu sanirim

Nick:humanurr
Dogum tarihi tahmini:16/04/2019
Yas:27
Yer:Gaziantep/75.yil kadin dogum hastanesi(tüp bebek)
Diger cocuk: yok

Lusi Lusi tup bebek denemesi sonucu oldu cok şükür

İmom nedir canım ilk kez duydum benim bebekler fazla gelişmiyor belki bende kullanırım bilgilendirirsen
Takviye tatlim omega3 vitamin vs bebisler icin cok faydali. Aile hekimime sordum kullan dedi bakalim. Arastir bence bi sen de

Nick:humanurr
Dogum tarihi tahmini:16/04/2019
Yer:Gaziantep/75.yil kadin dogum hastanesi(tüp bebek)
Diger cocuk: yok

Lusi Lusi tup bebek denemesi sonucu oldu cok şükür

Aman aman sukurler olsun canim rabbim saglikla gelmelerini nasip etsin bi bilseler nasil seviyor istiyoruz onlari :anneadayı::KK200:

Lusi Lusi
Nick: different human
Doğum tarihi: 5 Nisan 2019
Yer: kocaeli/belli değil
Diğer çocuk: ilk gebelik
Cinsiyet belli değil.

Görüştüm canım gebesin kesin ama geç döllenme olabilir dedi bebeği görüp kalp atışını duyana kadar 2 günde 1 test yaptırcam kalp atışını duyunca kesin dicez dedi
Benimde adetim 1 buçuk hafta gecikti beta hcg şuan 3175 kese nokta kadar gözüktü oda idrara sıkışık girdim öyle gördü. Bizim dr da geç döllenme olabilir normal dedi.

Ellerin dert görmesin tatlım :KK50: Lusi Lusi

Nick: madambella
Tahmini dogum tarihi: 17 Nisan 2019
Şehir/ Hastane: Yurtdışı
Diğer Çocuklar: Yok

Nick: dry75
Tahmini dogum tarihi:2 nisan 2019
Sehir/Hastane: istanbul / adatıp hastanesi
Diger cocuk:yok
Lusi Lusi

Kizlar epey kalabaliklastik liste yapip en basa sabitleyelim diyorum:KK200:

Nick: mavi kedi
Tahmini dogum tarihi: 15 Nisan
Şehir/ Hastane: Ankara/ Belli değil
Diğer Çocuklar: 17 aylık

Akliniza gelen baska seyleri de ekleyebiliriz benim ilk aklima gelenler bunlar:KK49::halay:

Beni etiketleyin ben liste yaparim kaynasiriz ehehheh:KK3::süslü:.
Nick: tuanna-ahmet
Tahmini dogum tarihi :09 nisan
Sehir/hastane: Bursa / belli degil
Diger cocuklar :7 aylik :emir_bebek:
Yas : 29
Cinsiyet belli degil :emir_bebek:

X