2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ultrason cihazına bayıldım biz 17 haftalık olduk cinsiyet öğrenemedik sen sanırım istanbuldasın. Nerede bu USG hangi hastane merak ettim :)))
Evett istanbul adatip hastanesi.. nasl anladn ki ultrason cihazinii

Ultrason cihazına bayıldım biz 17 haftalık olduk cinsiyet öğrenemedik sen sanırım istanbuldasın. Nerede bu USG hangi hastane merak ettim :)))
Ooo suan beni umitlendirdn canm ultrason cihaziyla ilgli bole konusnca.. belki de 13 haftalkken hemn ogrenirim :halay:

Evett istanbul adatip hastanesi.. nasl anladn ki ultrason cihazinii

Ooo suan beni umitlendirdn canm ultrason cihaziyla ilgli bole konusnca.. belki de 13 haftalkken hemn ogrenirim :halay:

6. hafta içerisinde hemde karından böyle bir görüntü ayrıca kalp atışını duyduysan kesin 12. haftada söyler cinsiyetini :))
Hayırlı sağlıklı bir gebelik dilerim canım :dua::KK19:

6. hafta içerisinde hemde karından böyle bir görüntü ayrıca kalp atışını duyduysan kesin 12. haftada söyler cinsiyetini :))
Hayırlı sağlıklı bir gebelik dilerim canım :dua::KK19:
Ayy agzindan bal damliyo canim.. artk ciciler almak istyrm kendimi zor tutuyorm erken ogrenrsem rahattt rahat alirm insallah.. istanbulda deglsen gel misafr edym seni hemen bi kosu gidip ogrenelm cinsiyetini dr bebisinin :21:

Ayy agzindan bal damliyo canim.. artk ciciler almak istyrm kendimi zor tutuyorm erken ogrenrsem rahattt rahat alirm insallah.. istanbulda deglsen gel misafr edym seni hemen bi kosu gidip ogrenelm cinsiyetini dr bebisinin :21:

İstanbuldayım teşekkür ederimm misafirperverliğin için canım :) Baktım da Pendikteymiş hastane bana şehir dışı gibi uzak kalıyor :) Bu ctesi başka bir dr.dan randevu aldım inşallah net bir şey söyler :dondurma:

İstanbuldayım teşekkür ederimm misafirperverliğin için canım :) Baktım da Pendikteymiş hastane bana şehir dışı gibi uzak kalıyor :) Bu ctesi başka bir dr.dan randevu aldım inşallah net bir şey söyler :dondurma:
Hadi bakalm insallah canm haber ver bize de..

En güzeli de biraz büyüdüklerinde 3 boyutluda yüzlerini görmek. Çok ağlamıştım ben kızımda..
Ayy ben bugn kendimi zor tuttum zaten kalp atisini duyunca goz yaslari doldu direk gozume rabbimin mucizesi resmen :dua:

Çok güzel darısı bizlere:KK200: Bu arada hangi vitaminleri kullanıyorsunuz? Bununla ilgili yorularını yazsa herkes
Ben sadece folik asit kullaniyorum doktor da hicbi vitamin vermedi daha gelecek aya baslarz dedi ama ztn kendi doktorm degl o yuzden onu cok ciddite almiyorm kendi doktormla persmbe gunu randevum o tahlil ister buyuk ihtmalle ona gore baslar kanszlik fln var bende cunku

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Not : WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup buradan bunun reklamını yapan üyeler uyarısız siteden uzaklaştırılır.

Gunaydin kizlarrr gunun ilk guzel haberi benden gelsin ozamann :KK200: bugun kalp atisini duyduk veee bebisimizi de gordukk :anneadayı:
Gözün aydın. Darısı bize. Ben de yarın gidicem, görürüz inşallah. İdrara sıkışık mı gittin?

X