2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Gözün aydın. Darısı bize. Ben de yarın gidicem, görürüz inşallah. İdrara sıkışık mı gittin?
Amin canim darisi size insallah.. idrara sksk olmaya calstm iki sise su ictm de gelmedi taa doktordan ciktm yola ciktk ole skstm idrara

31 temmuz yumurtlama. Bat 4 ağustos. Adet olmadım. Bugün 6.gün olacaktı. Kan testim az önce 0 çıktı. Hiçbir şey anlamadım bu işten

Çok güzel darısı bizlere Bu arada hangi vitaminleri kullanıyorsunuz? Bununla ilgili yorularını yazsa herkes
Ocean Mummy alıyorum ben de emzirme dönemimden beri. Kesmedim devam ediyorum. Balık yağı da var içinde her şey var.

ben de pazartesi 39.04 hcg ile öğrendim inşallah nisan annesi olacağım bi kızım var tam 2 yaşında yarın sabah tekrar kan vereceğim yükselmiş mi hcg bugün regl günüm bi gün geçmiş olacak inşallah sağlıkla kucağımıza da alırız

Amin insallah

ben folbiol ve decavit kullanıyorum. Aranızda imom kullanan var mı acaba bulantılar başlamadan başlasam mı diye düşünüyorum soracağım dr a çoğu bulantıdan içemiyormuş

Ben hamilelik öncesi kullanmıştım. Bulantı değil de yutması biraz sıkıntılı

Merhaba kızlar. Doktordan çıktım şimdi keseyi gördük çok şükür haftaya cuma gel bebeğe bakalım deri. 5+1 günlüğüz bugün. Son 2 gündür peçeteye çok hafif pembemsi leke geliyor doktora söyledim 1 iğne verdi birde progestan verdi. İğneyi vuruldum ama ilaca başlayıp başlamamakta çok kararsızım ilkinde vajinal kullandım yine de durmadı bebeğim benimle.
Bir de decavit verdi.

2016 temmuz annelerinde miydiniz nickiniz asına geldi bende ordaydim tekrardan hayırlı olsun

31 temmuz yumurtlama. Bat 4 ağustos. Adet olmadım. Bugün 6.gün olacaktı. Kan testim az önce 0 çıktı. Hiçbir şey anlamadım bu işten
31 twmmuz yumurtlama olunca 4 Ağustos nasıl bat oluyor ki. 14 Ağustos olmasın.çünkü yumurtlamadan 14 hpn sonra adet oluyoruz diye biliyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…