2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Çok sağolun yazdıklarınız iyi geldi.
ilk gebeliğim ama büyük ihtimalle bende sezeryan olacağım, çatım darmış ve taaa şimdiden çok korkuyorum.
Allah kolaylık versin hepimize..

Ben bu çatın darmış olayını anlayamıyorum. Biz şehirli kadınlara sezaryen için hep bir neden sunuyorlar. Bu çatımız son 10 senede mi darlandı? Bence şuan sezaryen düşünmek için çok erken.
17 sene yurtdışında yaşadım ve inanır mısınız bir kez bile çatım darmış lafını duymadım kimseden. Ne hikmetse Türkiyede herkesin çatısı dar.

Demem o ki; güvenin vücudunuza, korkmanızı gerektirecek hiç bir şey yok

Günaydınlar ,
benim dün randevum vardı. 11+6 olduk. Doktor ikiliyi yaptırmak zorunda olmadığımı söyledi açıkçası yaptırmayacağım. dr tahmini erkeğe benziyor 3 hafta sonra gel net söyliyim dedi. Herkesin hakkında hayırlısı

Ay inanmıyorum ya bu kadar erken söylüyorlar artık. Ne güzel oğlum da baya bi beklemiştik biz.
Benim de kontrolüm var bugün, bakalım Doktor ne diyecek ikili test ile ilgili.

Çok sağol kuzum Allah razı olsun.
Kanamadan öncede bol bol dinleniyodum neden oldu anlamadım,doktorda herşey yolunda hiç bir problem yok dedi
İnşallah kimse böyle kanamalar görmez miniklerimiz Allaha emanet

Canım oksapar ve enoxta sıkıntı var mı.
Ben zaten transferden beri 3nüde kullandım asıl ağırlıklı oksapar kullandım

Kaçıncı haftadasın? Benim de 9. Hafta azaldı ama şimdi de niye azaldı diye kıllandım. Bugün soluğu doktorda alıcam galiba.

Hamilelikte BACAK AĞRISI çok normal merak etmeyin. Tam olarak bilinmiyor ama rahimin büyümesiyle birlikte bacaktaki sinirlere ve kan damarlarına baskı uyguladığı için, kramplar ağrılar olabiliyormuş.

Baban da sevinmiş kutlamış seni ne güzel. İnşallah yine görürsün. Zaten hamilelikte çok rüya görüyoruz, sen ne güzel rüya görmüşsün maşallah. Ben inanılmaz saçma rüyalar görüyorum. Kimisi de kabus görüyormuş. Ben bazrn bebeğim olmuş kısmıyla ilgili güzel rüyalar görüyorum bir de :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…