2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271

Lusi

O zaman dans 🕺
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Ekim 2010
13.876
38.106

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 23-04-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Not : WhatsApp, Facebook vb. sosyal medyada grup kurup buradan bunun reklamını yapan üyeler uyarısız siteden uzaklaştırılır.

Son düzenleme:
Benim çok şükür 2 yaşında bi kızım var 4 ay önce 10 haftalık bi dusugum oldu istiyoruz tabi hayırlısıyla

Hayırlı olur inşallah i. Bende 3 aydır bu başlığı bekliyorum. Açıldığına göre yaklaştık demekki.Dış gebelik nedeniyle igne oldum 3 ay korundum çok uzun geçti bu süre. Gerçi 2 yıldır bekliyorum ama. Hayırlı ise rabbim bekleyen herkese nasip etsin

Hosgeldin canım geçmiş olsun ben düşükten sonra hiç korunmadim ben 6 yıllık evliyim iki üç defa korumamışız kızımızda 4 yılın sonunda kavuştuk rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Cnm çok beklemişsin sende 2. De tez zamanda nasip olur inşallah. 3 yıl oldu evleneli 2 yıldır istiyoruz. Her ay umutlanıyodum ama bu sefer 3 ay bekleyince daha bi Heycanlıyım. Bat nezaman senin

Cnm çok beklemişsin sende 2. De tez zamanda nasip olur inşallah. 3 yıl oldu evleneli 2 yıldır istiyoruz. Her ay umutlanıyodum ama bu sefer 3 ay bekleyince daha bi Heycanlıyım. Bat nezaman senin
28 temmuz kızımın doğum günü de 4 ağustos inşallah hayırlısıyla o günde eşime güzel süpriz olur

Ben de herkese merhaba diyeyim ben daha adet olmadım ama birkaç güne olurum buradan takip ederim gibi geliyor. İnşallah herkes isteğine kavuşur bu ayda. Hayırlı olsun yeni topic

Merhaba adetimin 22.günü hcg 35 yarın 24.günüm tekrarlayacağım inşallah aranıza katılırım kan pıhtılaşması sebebiyle iki kaybım var sevinemiyorum
Merhaba canım hoş geldin inşallah güzel haberler verirsin

Ben de herkese merhaba diyeyim ben daha adet olmadım ama birkaç güne olurum buradan takip ederim gibi geliyor. İnşallah herkes isteğine kavuşur bu ayda. Hayırlı olsun yeni topic
Merhaba canım hoş geldin sağol inşallah hepimize hayırlı gelir

Ben bu ay soğan suyu kurunu deneyecegim bir de çörekotu yağını. Guzel sonuclarini birlikte görürüz insallah

Sanırım bende bir mart annesi olacağım.bugün testim böyle çıktı.Anlatılmaz bir duygu önce güldüm sonra ağladım güldüm ağladım
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Gözün aydın canım çok sevindim ilk nisan annesi hayırlı olsun rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…