2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benımde ıkı gundur kusmam durdu.arada oluyo böyle sonra tekrar başlıyor.az yersem daha rahatım
Anladım canım. Valla bulansa bir dert bulanmasa ayrı. Bugün de çok bulanmıyor ama inceden başladı yine. Halsizlik, nefesime doyamama var. Yine acıktım ne yiyeceğimi bulamıyorum artık.

Kizlar netten ne durmdayim bi bakiim demistim bir de ne gordum ve nasil mutlu oldum ve de sasirdm sizle paylasmak istedim. Bugn dr a gitmistm bebegin gelisimi 2 hafta geriydi hatirlayan arkadaslarmiz bilir
ultrasonda bebeğin crl sine göre belirlenen gestational age, yani gebelik yaşı. yani sizin 10 haftalık olan değeriniz. ceninin yaşı herkeste 2 hafta geriden gider zaten.doğal bi durum.
sizin durumunuzda gebelik yaşınıza göre bebeğiniz iki hafta geriden geliyor. ama bu bence büyük bi sorun değil. biraz yanlış anlamışsınız galiba gebelik yaşı ve cenin yaşı mevzusunu.

12. Haftada falansan bitmiş olabilir. Niye korktun ki
Yok canım 9+2 dün hiç yok gibiydi. Bugün azcık var ama çıkaracak kadar değil. Önceki gebeliklerimde 15-16. Haftaya kadar sürmüştü ama arada böylr azalıyor muydu bi iki gün durup sonra devam mı ediyordu hiç hatırlayamadım nedense

9. Haftadayım dün yok gibiydi, bugün hafif var gibi vs kafam karıştı bilmiyorum..
Allah hayırlar versin hepimize

Ayakta çok durdugumuzdan oluyor muhtemelen çünkü dün çok ayakta durdum hiç oturmadm diyebilirim gece mahfoldum ağrıdan.senin için daha zor cnm ya.allah yardımcın olsun.

Evet ben de doktora gidince herşey normal, ertesi gün hemen değişik bir durum oluyor gep stres bunlar işte. Zorlu yollardan geçincr insan daha da pinpirikleniyor işte. Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah hepimizin

Selam tekrarr. Bende kontrolden geliyorumm. Cinsiyeti göstermedi ya, bağdaş kurdu, bacağıyla kapattı göstermedi. Foto ekliyorum bakalım TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORURUUM.

Buarada 12+6 olmuş (geç döllenmeydi ama biraz daha büyük çıkıyor şuan) 6.5 cm Ense gayet iyi dedi.

Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyorumm.

Eklentiler

• B80F045D-E87E-448C-9C89-2B0337AD1069.jpeg
    37,2 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleme:
Ben erkeğe benzettim benim görüntüm bu sefer kötü nedense birde Bürün kemiğine bakmadı simdi o aklıma takildi

Bu arada gözün aydın..İkili testi de geçmiş oldun

Canim babacığın uzaklardan seni tebrik etmiş, cok duygulandım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Tüylerim diken diken oldu.. ne güzel babanız tebrik etmiş. İnş en kısa zmaanda yine görürsün rüyanda canım ve bu seni inşallah rahatlatır

Çok teşekkürler kızlar ne güzel yorumlamışsınız bi arkadaşıma anlattım kendine çok dikkat tek başına dışarı çıkma öyle yapma böyle yapma vs dedi hayırdır neden dedim seni yanına çağırıyor olabilir dedi iyice bozdu psikolojimi

Tovbe tovbeee. Ne insanlar var ya Rabbim hayir etsin insaallah. Bence cok guzel bir ruya okuyunca hic kotu bi yorum gecmedi aklimdan

O nasıl yorum öyle hiç aklımın ucundan geçmedi.. babanız sevinmiş ve kutlamış gayet güzel bir rüya, inşallah tekrar görürsün böyle güzel rüyalar.

Saçmalamış ya tövbe tövbe.. Bencede çok güzel bir rüya.. Babacığın seni tebrik etmiş

Yeni bakabildim kk ya. Benim hiç kanamam olmadı. Kesenin yanında büyük bir alan vardı. Doktorun dediğine göre kanama olmadan gitmişim dr a. Ağrılarım vardı o ara.
İnşallah düzelir canım. İlaç kullanımına dikkat et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…