2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Benim bacağıma ağrı giriyordu.
Kan sulandırıcı kullandığından beri kesildi ağrı.

Benimde sol bacağım ağrıyor canım normal merak etme

Kızlarr gelmeyeli kalabalıklaşmışız Cinsiyet öğrenenler bile olmuş. Hayırlı olsun

Herkes ikili testi yaptıracak mı? Benim 2. Hamileliğim daha rahatım. Böyle bir stres de yaşamak istemiyorum. Rabbimin de izniyle sonuç ne olursa olsun bebeğimi aldırmayı düşünmüyorum. Böyle düşünen var mı?

Yarın kontrolüm varr 12+4 ama 3-4 gün geç döllenme. Cinsiyet söyler mi acep Cinsiyet partisi yapacakmış arkadaşım bana haha.

Sağlıklı hamilelikler

Canim henuz baslamadi ama ilk gebeligimde cok olurdu geceleri acidan gozlerim dolar esimin elini sikardm. Bunun icin magnorm veriyorlar. Dr.una danis bi

Kizlar netten ne durmdayim bi bakiim demistim bir de ne gordum ve nasil mutlu oldum ve de sasirdm sizle paylasmak istedim. Bugn dr a gitmistm bebegin gelisimi 2 hafta geriydi hatirlayan arkadaslarmiz bilir

Eklentiler

• Screenshot_20181001-234906.png
    118,2 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar günaydın bi rüya gördüm çok etkilendim
Bana büyük bi Çiçek geliyor eşim göndermiştir diye sevinçle açıyorum notu upuzun not var okumadan önce gönderene bakıyorum Çiçek babamdan gelmiş oan donup kalıyorum ve notu okumaya başlıyorum sadece ilk kelimesini okuyabildim oğlum uyandı ağladı koşarak yanına gittim ilk kelime canımın içi o mesajda ne yazıyordu içim içimi yiyor bu arada babam 7 sene önce vefat etti ve ben onu ilk kez rüyamda gördüm. Yorumlayabilecek olan vamı kızlar çok merak ediyorum.

Canim babacığın uzaklardan seni tebrik etmiş, cok duygulandım, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım benim bulantım 5. Haftadan beri hiç gitmedi. Son ölçüme göre bgn 12+1 iz ve ben pazar günü dayanamayıp ağladım. Canım bişi istiyor örn yiyemiyorum. Sürekli bulantı öğürtü. Nadiren keyifle bir şey yiyorum taş çatlasın şki saat sonra çıkartıyorum. Sürekli halsizim. Yiyebildiğim sadece meyve var. Şekerim de düşük benim aşırı halsiz düşüyorum. Gidip serum da yemek istemiyorum. Ztn damarlarım ince falan kırk saat sürüyor. Nefret ediyorum o işlemden. Ağrı dersen de öğretmenim ve ayakta klıyorum maalesef. Çok oturamıyorum. Akşamları belim, kalçam baldırlarım ağrıyor. Eşim masaj yapıyor biraz o iyi geliyor. ve genelde 8-9 gibi uyuyorum. Yorgun düşüyorum. Ablam doktoruna söyle magnrzyum eksikliği yapar dedi. Onu sorucam gittiğimde. Aklında olsun. Artık doğum yapmayı düşündüğüm hastaneye gidicem bakalım doktorla uyuşucaz mı:)

Canım normalde ben de seninle aynı mantıktaydım. Hiç bir şekilde test yaptırmak istemiyordum. Ki mantıklı geliyor bana yaptırmamak. Kendime stres yapmazdım ay yaptırsamıydım diye. Ama doktor çat diye enseyi gln da ölçünce yaptırmış gibi oldum. Kn da ver bişi çıkmaz merak etme fln dedi. Bakalım iki hafta var daha çıkmasına. Hayırlısı :)

Tüylerim diken diken oldu.. ne güzel babanız tebrik etmiş. İnş en kısa zmaanda yine görürsün rüyanda canım ve bu seni inşallah rahatlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…