2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Ayyy canım içim rahatladı.yanlis anlama lutfen böyle aynı şeyleri yaşadığımız için rahatladım.
Benim bi sağ bi sol, kalça bel karışık karışık ağrıyor. Vücut sistemi ayarlamaya çalışıyor her gün yeniden. Rahim büyüyor , bebiş büyüyor.. merak etme yani Allah'ın izniyle normaldir bunlar.

Kaçıncı haftadasın? Benim de 9. Hafta azaldı ama şimdi de niye azaldı diye kıllandım. Bugün soluğu doktorda alıcam galiba.

Benim de hiç bulanmadığım günler oldu, bence kafana takma. Kaldı ki belki bitmiştir:KK6:
Ben 12+4 ama geç döllenme olmuştu, 3-4 gün daha küçük. Eşim doktora gidicez ya, hiç bir şeyin kalmaz, yarın başlar diyor:KK71:

Benim dünden beri bulantım yok korku sardı beni :KK43:
Bulantıların normal şartlarda geçmeye başladığı haftalardayız kaçıncı haftada olduğunu bilmiyorum ama :) endişe edecek bir durum yok korkma, bu aralar benim de geçiyor sonra tekrar başlıyor hiç belli olmuyor

hanımlar bir şey sormak istiyorum. Dün kontrolüm vardı. Dr. Gynoferro Sanol 30, Elevit Pronatal 30 Ftb ve Magnorm 365 mg efery tab. yazmış. Size de bunlardan verilen oldu mu, fazla değil mi? Zaten progestan ve haftada bir iğnem var. Belki bu ilaçları soran olmuştur diğer sayfalarda ama çalıştığım için pek takip edip okuyamıyorum.

hanımlar bir şey sormak istiyorum. Dün kontrolüm vardı. Dr. Gynoferro Sanol 30, Elevit Pronatal 30 Ftb ve Magnorm 365 mg efery tab. yazmış. Size de bunlardan verilen oldu mu, fazla değil mi? Zaten progestan ve haftada bir iğnem var. Belki bu ilaçları soran olmuştur diğer sayfalarda ama çalıştığım için pek takip edip okuyamıyorum.
Magnezyum, vitamin ve kan ilacı vermiş. Vitamin 12. Haftadan itibaren başlanıyor zaten, magnezyum da sizin değerlerinize göre vermiştir muhtemelen bana ekstra vermediler henüz. Diğer durumunuzu bilmediğim için kan ilacı hakkında bir şey diyemeyeceğim :)

Magnezyum, vitamin ve kan ilacı vermiş. Vitamin 12. Haftadan itibaren başlanıyor zaten, magnezyum da sizin değerlerinize göre vermiştir muhtemelen bana ekstra vermediler henüz. Diğer durumunuzu bilmediğim için kan ilacı hakkında bir şey diyemeyeceğim :)
Açıkçası hiç test yaptırmadı. Sadece herşeyden yiyebiliyor musun dedi. Sadece et tavuk yiyemiyorum dedim bunları yazmış.

Kızlar sağ bacağım çok ağrıyor sizde de oldumu????belimden bacagima kadar ağrıyor sinirlerimde lacka.mide bulantimda çoğalmaya başladı.ayyy ne olur bende senin gibiydim diyen arkadaşlar vardır.bunu duymaya ihtiyacım var.kan değerlerim normaldi bı d vitamini eksikliğim vardı.onada 3 aydan sonra başlayacak doktor.
Korkma canım benimde tam o haftada oyle bır agrım olmuştu bende çok korkmuştum.geçiyor ama.bulantım da o haftalardan sonra çogaldı arada ıkı gün geçiyo hiç korkma

Çok sağol kuzum Allah razı olsun.
Kanamadan öncede bol bol dinleniyodum neden oldu anlamadım,doktorda herşey yolunda hiç bir problem yok dedi:nazar:
İnşallah kimse böyle kanamalar görmez miniklerimiz Allaha emanet :KK200:
Geçmiş olsun canım.iltihabın var mı ona baktılar mı oda yapabilir bırde rahım damarında çatlamadan da kanama olabılıyormuş.24 haftalıkken arkadaşıma da oldu

Açıkçası hiç test yaptırmadı. Sadece herşeyden yiyebiliyor musun dedi. Sadece et tavuk yiyemiyorum dedim bunları yazmış.
Normalde herkese 3. Aydan vitamine başlatırlar bana ilk aydan başlattılar. Bağışıklık sistemi rahatsızlığım var o yüzden verdiler diye düşünüyorum ben de. Belki de et tavuk yiyemediğiniz için vermişlerdir size de. Doktorunuza güveniyorsanız sorgulamayın bence her doktorun yöntemi farklı :) vardır bi bildiği

Digerlerini bilmiyorm ama magnorm kramlar kasilmalar icin onu kullan derim ilk gebeligimde icmedigim zaman acayip kramplar agrilar oluyordu ama 5. Aydan sonra filan cok olurdu benim

Günaydınn. Bu gün bulantımın geçtiği gün sanırım diye umutlandığım bir gün. O berbat tatta yok ağzımda. Amanın geçti mi acaba :bicak: ben sizden 2 hafa öndeyim, daha rahatım şuan. Umarım siz de rahatlarsınız:KK73:

Yinede herşeye rağman bunları yaşamak çok güzel :KK200:

Ben de pırasaya aşerdim iki tabak yedim doyasıya kesti devamı gelmedi Belki bir sefer içsen birdaha canın istemez ya da suyla karıştırarak iç çok istiyorsan...(AMA 1 SEFER)) :)))

Kizlar yaa canim cok feci kola istiyor buz gibi :oops: Bu istegimi bastirmak icin cay ictim soda ictim ama nafile bildigin kola aseriyorum :KK23:
Canim ic yarim bardak 1 bardak bisey olmaz iskence etme kendine. Arada kacamak da olsn :kk77::KK76:

Geçmiş olsun canım.iltihabın var mı ona baktılar mı oda yapabilir bırde rahım damarında çatlamadan da kanama olabılıyormuş.24 haftalıkken arkadaşıma da oldu
Çok sağol canım Allah razı olsun.
İltihabım bildiğim kadarıyla yok haftaya tekrar kontrolüm var olmazsa hatırlatırım doktora bakması için

Kizlar kontrolüm vardı bugun ense ölçümü yapıldı 1.3 çıktı çok güzel dedi fazla hareket etmedi halbuki çikolata Yemişttim. Uygun pozisyon bulduda çok sukur olcebildi kan verdim haftaya çıkacak. İdrar verdim ogleden sonra telefonla öğrenecem cinsiyet tahmini yaptı ama net değil dedi 16.hafta da netlesir dedi.folik asiti bıraktırdi geyno ferro sanol ve decavit verdi.birazdan resmini yükleyecem cinsiyet tahmini alalım.

X