2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba bugün hamile olduğumu ögrendim. Bir oğlum var 4 yasinda. ardından 3 tane Bebeğimi kaybettim 6-7 haftalik ken kalpleri durdu. Bakalım bu sefer ne olacak. Tek isteğim oğlumun bir kardeşi olması. 0.6lik oksapar iğne başladım. Benim gibi pıhtılaşma sorunu olan var mı

Geçmiş olsun allah oğlunu bağışlasın inşallah bu hamileliğin sorunsuz gecer. Benm ablmda oldu ama 38.haftada bebği oldu sağlıklı ama kendinde hasar kaldı önlem aldınızmı

Çok teşekkür ederim inşallah sorunsuz olur. Ablanizda ne gibi bir hasar kaldı merak ettim

Hemen anlaşılmadı sorun ne anlayamadılar hamile olduğu için hep cocukla ilgilendiler anladıklarında 2kez kriz geçirmişti beyinde pıhtı oluştu konışması bozuldu ve sağ el baş ve işaret parmağını tam kullanamıyor ama suan iyi cok şükür çalışıyor

Hosgeldin cnm insAllah sagsalim kucagina al

Gecmis olsun

Meraba temmuz 2018 anne adayları bende dün bi bebeğimz olacağını öğrendim.. adetim 4 gün geçmişti idrar testi yaptm çift çizgi çıktı hemen kan verdm 1880 çıktı bugün doktora gittim karından baktı minicikk bebişimzi gördük.. cumartesi tekrar kontrol var bakalm.. inşallah herşey güzel olur.. harika bi duyguymş Allahım isteyen herkese nasip etsin

Hoşgeldin.gözün aydın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ilk bebeğinmi...ne güzel herşey birnda gelmiş öğrenmişsin...tek kan mı verdin

Hosgeldin cnm hayirla saglicakla kucagimiza alalim hep beraber

Tebrik ederim, maşallah. Kaç haftalık bebiş, ne kdr erken görülmüş hemde karından :) cumartesi ne kontrolü için çağırdı dr?

Maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…