2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Pazar günü bir iki damla kahverengi lekelenmem olmuştu pazartesi sabahı sadece bir damla oldu sonra hiç olmadı ama peceteye silince görünen akıntı oluyor normalmi acaba ya

Hemen anlaşılmadı sorun ne anlayamadılar hamile olduğu için hep cocukla ilgilendiler anladıklarında 2kez kriz geçirmişti beyinde pıhtı oluştu konışması bozuldu ve sağ el baş ve işaret parmağını tam kullanamıyor ama suan iyi cok şükür çalışıyor

Çok geçmiş olsun doğumdan sonra bile pıhtı atabiliyor beyne. Allah korumuş beterinden

Bir de bana karindan baktı gebelik var kan testine gerek yok dedi. Bu dusuklerle birlikte 5.hamileligim hep kan vermiştim. Her hamilelikte yeni bir şeylerle karsilasiyorum

Pazar günü bir iki damla kahverengi lekelenmem olmuştu pazartesi sabahı sadece bir damla oldu sonra hiç olmadı ama peceteye silince görünen akıntı oluyor normalmi acaba ya

Bugun dr az kanama olursa sorun yok korkma normal dedi sancılı ağrılı kanama olursa dra gel dedi teleşlanma cnm

Çok geçmiş olsun doğumdan sonra bile pıhtı atabiliyor beyne. Allah korumuş beterinden

Sağol cnm ewt 4yıldır kontrol altında hap kullanıyor önlem için her ay dra gidiyor

Merhaba, benim 4. Hamileliğim ilk 3 ü düşük oldu. Genetik araştırma yaptırdık bişey çıkmadı.doktorum bebeğe faydası olur biz önlemimizi alalım diyip kan sulandırcı iğneye başladı.zaten gebelikten öncede aspirin kullandım,

Herkese merhaba bugün hamile olduğumu ögrendim. Bir oğlum var 4 yasinda. ardından 3 tane Bebeğimi kaybettim 6-7 haftalik ken kalpleri durdu. Bakalım bu sefer ne olacak. Tek isteğim oğlumun bir kardeşi olması. 0.6lik oksapar iğne başladım. Benim gibi pıhtılaşma sorunu olan var mı
Bende yok ama iğne kullanıyorm

Günaydın temmuz anneleri:KK66:) yeni hamişler gelmiş aramıza hoşgelmiş:) inş hepimiz hayırlısı ile sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi. Dua edelim birbirimize:)) bugün doktor kontrolüm var umarım ultrasonda görürüz bişeyler. Gidip geleyim haber vericem hemen :))
Bnm de saat 5 de randevum
Hayirli haberlerimiz gelsin insAllah

Günaydın kızlar nasılsınız dr dan sonra haber verin mutlaka C cigdemmm26 BeyazOrkidem BeyazOrkidem

Ben 3gibi gidicem inş.hemen haber vericem. :)) güzel hayırlı haberlerin başını çekelim devamı da hep öyle olsun hepimiz için inş:dua: şuan grupta daha kalp atışını duyan yok sanırım. Hepimiz yakın tarihlerdeyiz. İnş birer birer minik mucizelerimizi anlatıcaz:))

Ben 3gibi gidicem inş.hemen haber vericem. :)) güzel hayırlı haberlerin başını çekelim devamı da hep öyle olsun hepimiz için inş:dua: şuan grupta daha kalp atışını duyan yok sanırım. Hepimiz yakın tarihlerdeyiz. İnş birer birer minik mucizelerimizi anlatıcaz:))

İnşallah cnm güzel haberler ver..benm 10 gün sonraya verdi ultrasonu kaldı 9 ama hiçbirşey bilmiyorum.. kaç haftalık hiç bir fikrim yok

X