2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ya kızlar aranızda progesteron hormonu düşük olan varmı benim düşük olduğunu söylemişti doktor 4.53 bunun bebeğin yerlesmesine gelişmesine etkisi olurmu acaba bilgisi olan lütfen söyleyebilir mi

Cnm bnm düşüktü ama bnm pco vrdı yumurta düzensizdi fln şimdi kaç bilmiyorum yükseldi sanrm hamilelik olduğuna göre

Hiç moralini bozma tatlım tahlil sonucun bi çıksın bakalim belki güzel cikicak değerin hemen sıkma canını

İnşallah cnm içim karardı

Var gibi duruyor. Yarın bir kan ver bence.

Sifirlanmasi lazim aslinda ilk gebelikten kalma hormon olmasin yine pozitif dusunelim insAllah bebis geliordur

Sonuç 557.8 çıktı doktor artması güzel 10gün sonra gel yine ultrasonla bakıcam görmeden bişey diyemem ama şimdilik hayırlı olsun dedi sevinebilirmiyim kızlar =(

Merhaba bende insallah temmuz annesi olucam biz 1 senedir istiyorduk bazilarina belki uzun bir sure degil ama bize uzun geldi.esimin morfoloji sorunu vardi saglikli spermi 0 cocuj olmasi imkansiz geliyordu ama esim ilac vs kullandi ekimde adetim 1 gun gecince test yaptim silik cizgi cikti cope koydum 5 dakika sonra trkrar baktim kirmizi 2 cizgi tekrar test yaptim inanmadim imkansiz olarak dusundugumden onda da ayni cikti esime gosterdim yok yanlis o test dedi inanamiyoruz kendimizj okadar sartlamisiz ki eczaneden haftalik gosteren test aldi 2+3 haftalik cikti o anki heyecanimi sokumu anlatamam ben yurtdisina evlendim sevincimi aileden kucaklayip paylasicagim kimsem yok bende size yazmak istedim.ogrendikten sonraki surec biraz stresliydi kanamam oldu ama allaha sukur suan durdu burda ilk 3 ay kanama olursa mudahale etmiyorlar dogal akisinda olmaliymis ben kendim trden doktorla gorusup fitil alip kullandm suan hersey iyi bugun doktor kontrolune gittim buyumus dr. ultrosan resmi verdi. insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz bebislerimizi

ne zaman tahlil yapınca çıktı sonucun? Bende bekliyorum da, ne zaman test yapacağıma karar veremedim.
ben iki haftalıktım adetim bir gün geçmişti kan testinde çıktı, bugünde kesemizi gördük miniğimizin adetiniz geçince bi test yapmanızda fayda var diye düşünüyorum.

Bu degere göre cok erken daha dedi kan verdik bekliycez 2saat sonra cıkıyormuş kımseye söylemeyin herşey olabilr dedi moralim bozuldu

Canım bozma moralini yaa ne biçim konuşmak bu doktor da?? Kan değerin kaçtı senin buna göre erken ne demek yanı?hayırlısı olsun canım bi çıksın sonuç

Sonuç 557.8 çıktı doktor artması güzel 10gün sonra gel yine ultrasonla bakıcam görmeden bişey diyemem ama şimdilik hayırlı olsun dedi sevinebilirmiyim kızlar =(

Şimdi gördüm sonucunu canım. Bnce gayet iyi değerin. İnş artmaya devam eder bidaha gidişinde güzel şeyler duyarsın moralini bozma. Stres üzüntü herşey bebişi de etkiler öyle düşün:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…