2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim geç döllenme oldu şuan 5+2 deyim daha doktora gitmedim açıkçası korkuyorum doktora gitmeye bir düşügum var buda düşük olacak diye gitmek istemiyorum kanama felan olmazsa bir hafta on gün içinde gitmeyi düşünüyorum

Hamilelik takviminde 8haftalık yazınca ondan sordum canım. Kötü düşünme sakın inş güzel olacak herşey. Olumsuz duyguları çekmeyelim kendimize. Hayırlısı neyse o olsun. Haftaya kese görünür herhalde senin de. Bnde yarın gidicem inş

kizlar Ya Musavvir cekin bol bol
  • EL-MUSAVVİR, ismini belirtilen miktarda ve sağlam bir niyetle okuyan kimse dilediğini rüyasında görür.okumaya gece herkes yattıktan sonra yapmak gerekiyor.Önce 1000)bin) defa” Kaf,Ya,Ayn,Sad,” sonra da 3360 defa “YA MUSAVVİR” okumak lazım.Ayrıca bir defada istediği kişiyi göemezseniz.Üç,beş,Yedi defa tekrar etmek gerekiyor.
  • Bu ismin en büyük Özelliklerinden biri de tıbbın dışındaki nedenlerden dolayı çocuğu olmayanlara faydalı olması ve bu ismin hürmetine Yüce Allah’ın çocuk ihsan etmesidir.
    Havas alimlari “çocuğu olmayan bir kadın 7 gün oruç tutup,iftar anında 21 kere “YA MUSAVVİR”ismini zikrederse kendisine yüce Allah çocuk ihsan eder.Erkek üç gün oruç tutup iftar anında 21 kere bu ismi bir bardak suya okuyup üflerse ve içerse, Yüce Allah bu ismin geregi olarak o erkeğe çocuk ihsan eder.” demişlerdir.

Merhaba bende insallah temmuz annesi olucam biz 1 senedir istiyorduk bazilarina belki uzun bir sure degil ama bize uzun geldi.esimin morfoloji sorunu vardi saglikli spermi 0 cocuj olmasi imkansiz geliyordu ama esim ilac vs kullandi ekimde adetim 1 gun gecince test yaptim silik cizgi cikti cope koydum 5 dakika sonra trkrar baktim kirmizi 2 cizgi tekrar test yaptim inanmadim imkansiz olarak dusundugumden onda da ayni cikti esime gosterdim yok yanlis o test dedi inanamiyoruz kendimizj okadar sartlamisiz ki eczaneden haftalik gosteren test aldi 2+3 haftalik cikti o anki heyecanimi sokumu anlatamam ben yurtdisina evlendim sevincimi aileden kucaklayip paylasicagim kimsem yok bende size yazmak istedim.ogrendikten sonraki surec biraz stresliydi kanamam oldu ama allaha sukur suan durdu burda ilk 3 ay kanama olursa mudahale etmiyorlar dogal akisinda olmaliymis ben kendim trden doktorla gorusup fitil alip kullandm suan hersey iyi bugun doktor kontrolune gittim buyumus dr. ultrosan resmi verdi. insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz bebislerimizi

Geçmiş olsun ve hayırlı olsun inşallah güzel haberlerle gelmişsin bnde 4yıldır bekliyorum sonunda oluyor seni gayet iyi anlıyorum hep beraber bekleyeceğiz inşallah

Tebrik edermm gözün aysın

Şimdi gördüm sonucunu canım. Bnce gayet iyi değerin. İnş artmaya devam eder bidaha gidişinde güzel şeyler duyarsın moralini bozma. Stres üzüntü herşey bebişi de etkiler öyle düşün:))

Ewt cnm hayırlı olsun şimdilik dedi stres üzüntü panik korku uzun yürüyüş ağor kaldırmayasak dedi cok şükür artış var sağlıklı debelik dvm ediyo dedi

Merhaba bende insallah temmuz annesi olucam biz 1 senedir istiyorduk bazilarina belki uzun bir sure degil ama bize uzun geldi.esimin morfoloji sorunu vardi saglikli spermi 0 cocuj olmasi imkansiz geliyordu ama esim ilac vs kullandi ekimde adetim 1 gun gecince test yaptim silik cizgi cikti cope koydum 5 dakika sonra trkrar baktim kirmizi 2 cizgi tekrar test yaptim inanmadim imkansiz olarak dusundugumden onda da ayni cikti esime gosterdim yok yanlis o test dedi inanamiyoruz kendimizj okadar sartlamisiz ki eczaneden haftalik gosteren test aldi 2+3 haftalik cikti o anki heyecanimi sokumu anlatamam ben yurtdisina evlendim sevincimi aileden kucaklayip paylasicagim kimsem yok bende size yazmak istedim.ogrendikten sonraki surec biraz stresliydi kanamam oldu ama allaha sukur suan durdu burda ilk 3 ay kanama olursa mudahale etmiyorlar dogal akisinda olmaliymis ben kendim trden doktorla gorusup fitil alip kullandm suan hersey iyi bugun doktor kontrolune gittim buyumus dr. ultrosan resmi verdi. insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz bebislerimizi
saglicakla kucagimiza alacagiz insAllah

Kızlar hamile olduğunuzu öğrenmeden yada öğrendikten sonra kasık agriniz oldu mu rahatsız edecek derecede.. ara ara da karın agrisi

X