2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Pazar günü bir iki damla kahverengi lekelenmem olmuştu pazartesi sabahı sadece bir damla oldu sonra hiç olmadı ama peceteye silince görünen akıntı oluyor normalmi acaba ya

Çok geçmiş olsun doğumdan sonra bile pıhtı atabiliyor beyne. Allah korumuş beterinden

Bir de bana karindan baktı gebelik var kan testine gerek yok dedi. Bu dusuklerle birlikte 5.hamileligim hep kan vermiştim. Her hamilelikte yeni bir şeylerle karsilasiyorum

Pazar günü bir iki damla kahverengi lekelenmem olmuştu pazartesi sabahı sadece bir damla oldu sonra hiç olmadı ama peceteye silince görünen akıntı oluyor normalmi acaba ya

Bugun dr az kanama olursa sorun yok korkma normal dedi sancılı ağrılı kanama olursa dra gel dedi teleşlanma cnm

Çok geçmiş olsun doğumdan sonra bile pıhtı atabiliyor beyne. Allah korumuş beterinden

Sağol cnm ewt 4yıldır kontrol altında hap kullanıyor önlem için her ay dra gidiyor

Merhaba, benim 4. Hamileliğim ilk 3 ü düşük oldu. Genetik araştırma yaptırdık bişey çıkmadı.doktorum bebeğe faydası olur biz önlemimizi alalım diyip kan sulandırcı iğneye başladı.zaten gebelikten öncede aspirin kullandım,

Bende yok ama iğne kullanıyorm

Bnm de saat 5 de randevum
Hayirli haberlerimiz gelsin insAllah

Günaydın kızlar nasılsınız dr dan sonra haber verin mutlaka C cigdemmm26 BeyazOrkidem

Ben 3gibi gidicem inş.hemen haber vericem. :)) güzel hayırlı haberlerin başını çekelim devamı da hep öyle olsun hepimiz için inş şuan grupta daha kalp atışını duyan yok sanırım. Hepimiz yakın tarihlerdeyiz. İnş birer birer minik mucizelerimizi anlatıcaz:))

İnşallah cnm güzel haberler ver..benm 10 gün sonraya verdi ultrasonu kaldı 9 ama hiçbirşey bilmiyorum.. kaç haftalık hiç bir fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…