Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Ben katıldım ama çok faydalı bulmadım. Aynı şeyleri internette ufak bir araştırma ile bulabiliyorsun. Yine de yeni anne olacak biri için hepsi bilmediğimiz şeyler. Sadece gidip gelmek bana zor gelmişti bir yerden sonra

Kaç gün sürmüştüİlk derse bir gideyim verimli olmazsa devam etmem diye düşünüyorum.Umarım umduğumu bulurum

cok gecmıs olsun.aynı sıkayetlerle ben de gecen hafta acile gittim. Parol sf ringer takıyolar. bıraz agrılara ıyı gelıyor .ama ben onla da toparlayamadım antıbıyotık verıldı onla toparladım. bir doktora görünmenizin de faydası olur .Enfeksiyon vs bakıyorlar .

Canim çok geçmiş olsunn havalar soğudu hastalıklar gene fazla dikkat et ama bence genede git nolur nolmaz tahlil falan yaparlar baktirirsin bı için rahat eder

Çok geçmiş olsun ben de aynı şekilde senin yaptıklarını yaptık canım üstüne bir de kısa kısa gün içinde dua girdim sürekli . Üç gün içinde atlattım şükür .
Ben de hastaneye gitmemiştim

Bana da sağına veya soluna hafif eğimli yat dedi yat gitsin ne olacak sanki

Kızlar bi sıkıntım var ya karnım iki gündür taş gibi karnımın çıktığını düşünüyordum ama bi anda çıkmış olamaz ya aşırı sert sizce neden

Kızlar bi sıkıntım var ya karnım iki gündür taş gibi karnımın çıktığını düşünüyordum ama bi anda çıkmış olamaz ya aşırı sert sizce neden
İşten gelince bugün benim de aynı şeyler oldu . Eşime söylendim durdum bir sıkıntı var diye ama dinlenince geçti bugün çok yorulmuşum ondan sanırım .

Kızlar bebiş eşyalarını koymak için dolap içi organizer alan var mı ya da evde kullanıp memnun olduğunuz varsa önerebilir misiniz ?

Kızlar şeker yüklemesine geldim devlete bebişin kilosu 680 gram 26. haftaya göre normal mi sizce
Az gibi geldi bana.
Çok güzelmiş
Benim sağ sol fark etmiyor yatıyorum cnm.
Gece yatarken nasıl bi kramp giriyor sol bacağıma.kaldiramiyorum bacağımı eşime diyorum o kaldırıyor geçiyor.
Parol dışında bsy yapmıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…