Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Kızlar oda nemlendirici alan varmı şimdiden bakayım diyorum Kasım'da indirime girerse alcam
Biz ebebekten kanzın buhar makinasını aldık memnunuz.
Biz de bu fiyata aldık ama bir hafta önce 1500 e düşmüştü

Eklentiler

• 72498483-4513-427D-B7E7-FB9E5C7E13BA.png
    143,5 KB · Görüntüleme: 15
Kızlar ben geçen hafta grip aşısı oldum doktorumdanda izin Alıp aktif virus içermedigi için önerilen bi aşıymış isteğe bağlı yapılan malum ilaçta alamıyoruz kendimi koruyiö dedim bebeğide doğumdann sonra bi kaç ay koruyomuş aklınızda bulunsun malum kışın doğurucağız

Bende boğmaca aşısı olmayı düşünüyorum olan varmı başka acaba kaçıncı hafta olunuyor
Bebek odası yapmayan arkadaşlar, bebeğin kıyafetlerini koymak için nr aldınız .
Biz kiradayız ev de küçük o yüzden oda yapamıyoruz . Kıyafetlerimi koymak için dolap mı alsam sizler ne yaptınız ?
Biz sadece dolap alacaktık ama dün bakmaya çıkınca yatak ve sifonyerde mi alsak dedik malum her sene herşey pahalaniyor bende kararsızım 4.4 sene sonra tasiincaz kiradayiz bilemedim

Kızlar oda nemlendirici alan varmı şimdiden bakayım diyorum Kasım'da indirime girerse alcam
Canim ben gecen yil almistim oglumda deerma en iyisi idi o zaman baya arastirmiştim marka olarak tercih edebilirsin aklinda olsun 2 gunde bir karbonat ve limon ile temizlemek gerek mantar oluşabilir❤

Ben yarın olcam tetenoz +boğmacayıda
İlk tetenoz aşımı 20. Haftada oldum 2. Dozu boğmacalı versiyonunu olacağım

Ben yarın olcam tetenoz +boğmacayıda
İlk tetenoz aşımı 20. Haftada oldum 2. Dozu boğmacalı versiyonunu olacağım
Ayy telefon kapanınca mesajı karışık göndermiş kusura bakma canım doktor kaçıncı hafta ol dedi acaba internetten baktimda 30. Haftadan sonra boğmaca etkili oluyormuş sanırım yanlışmi hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…