Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    168
Kızlar bazen devlet hastanesine kontrole gidiyorum oradaki hemşire gebe eğitimi verildiğini söylemişti numaramı aldı.Haftada 2 saatten toplamda 4 gün gidecekmişiz.Uygulamalı ve aktif katılımlı oluyormuş.Grupta gidenler var diye hatırlıyorum güzel bilgiler edinirim umarım🌺🌺
Ben katıldım ama çok faydalı bulmadım. Aynı şeyleri internette ufak bir araştırma ile bulabiliyorsun. Yine de yeni anne olacak biri için hepsi bilmediğimiz şeyler. Sadece gidip gelmek bana zor gelmişti bir yerden sonra

Ben katıldım ama çok faydalı bulmadım. Aynı şeyleri internette ufak bir araştırma ile bulabiliyorsun. Yine de yeni anne olacak biri için hepsi bilmediğimiz şeyler. Sadece gidip gelmek bana zor gelmişti bir yerden sonra
Kaç gün sürmüştü🤔İlk derse bir gideyim verimli olmazsa devam etmem diye düşünüyorum.Umarım umduğumu bulurum😄

Kızlar 2 gündür çok hastayım şifayı kapmışım burnum boğazım çok fena kemiklerim dökülüyor resmen🥺 ıhlamur çorba c vitamini takviye hepsini aldım ama hafiflemedi hiç, eşim acile gidelim diyor ama bişey yapmazlar diye gitmek istemedim bu durumda serum falan bişey yapılır mı ki boşu boşunada gitmek istemiyorum🥺
cok gecmıs olsun.aynı sıkayetlerle ben de gecen hafta acile gittim. Parol sf ringer takıyolar. bıraz agrılara ıyı gelıyor .ama ben onla da toparlayamadım antıbıyotık verıldı onla toparladım. bir doktora görünmenizin de faydası olur .Enfeksiyon vs bakıyorlar .

Kızlar 2 gündür çok hastayım şifayı kapmışım burnum boğazım çok fena kemiklerim dökülüyor resmen🥺 ıhlamur çorba c vitamini takviye hepsini aldım ama hafiflemedi hiç, eşim acile gidelim diyor ama bişey yapmazlar diye gitmek istemedim bu durumda serum falan bişey yapılır mı ki boşu boşunada gitmek istemiyorum🥺
Canim çok geçmiş olsunn havalar soğudu hastalıklar gene fazla dikkat et ama bence genede git nolur nolmaz tahlil falan yaparlar baktirirsin bı için rahat eder

Çok geçmiş olsun 🙏🏻🌸 ben de aynı şekilde senin yaptıklarını yaptık canım üstüne bir de kısa kısa gün içinde dua girdim sürekli . Üç gün içinde atlattım şükür .
Ben de hastaneye gitmemiştim

Kızlar kızlar. Doktor soluna doğru yat dediğinden beri gram kaliteli uyku uyuyamadım. Çünkü kendimi şartlamışım sağa falan dönünce hemen gözüm açılıyor. Yalnız sürekli sol tarafıma yatmaktan sol tarafım çürüycek neredeyse canım acıyarak uyanıyorum. Sağ tarafa yatınca bebeğe zarar veriyormuşum gibi hissediyorum. Bu konuda net bilgisi olan var mı ya 🥺
Bana da sağına veya soluna hafif eğimli yat dedi yat gitsin ne olacak sanki

Kızlar bi sıkıntım var ya karnım iki gündür taş gibi karnımın çıktığını düşünüyordum ama bi anda çıkmış olamaz ya aşırı sert sizce neden

Kızlar bi sıkıntım var ya karnım iki gündür taş gibi karnımın çıktığını düşünüyordum ama bi anda çıkmış olamaz ya aşırı sert sizce neden
İşten gelince bugün benim de aynı şeyler oldu . Eşime söylendim durdum bir sıkıntı var diye ama dinlenince geçti bugün çok yorulmuşum ondan sanırım .

Kızlar bebiş eşyalarını koymak için dolap içi organizer alan var mı ya da evde kullanıp memnun olduğunuz varsa önerebilir misiniz ?

Kızlar şeker yüklemesine geldim devlete bebişin kilosu 680 gram 26. haftaya göre normal mi sizce
Az gibi geldi bana.
Kızlar mesajlarınızı okudum ama cevap yazamamıştım çok teşekkür ederim hepinize içimi rahatlattınız. Dediğiniz gibi biraz dinlenince hareketlenmeye başlıyor bebiş onu da yormuşum demekki.

Biz hastane çantasını hazırladık , bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütüleyip dolabına yerleştirdik alacaklarımız vardı avmye gittik falan baya yorulduk bu haftasonu. Benim bebek odasında 2 tane büyük şifonyer 1 tane 3 kapaklı dolap var , biraz fazla aslında o yüzden bebeğin eşyalarını kıyafetlerini yerleştirince baya boş yerim kaldı 😅 annemin yaptığı getireceği , müslinler , oyun minderi , el örgüsü yelekler falan bir şeyler var onları da yerleştirince dolar herhalde , e hediye falanda gelir boş yer kalması iyi de oldu yani aslında 😅
Misafirlere verilecek hediyelikleri de kendimiz yapıyoruz biz. Lavanta kesesi beğenmiştim instagramda fiyatlarına adet başına 50 falan diyorlar hatta 70-80 diyen bile oldu. Bizde kendimiz yapmaya karar verdik annem keseleri yaptı , bende şimdi içlerini dolduruyorum , nasıl olmuş sizce ?
Eki Görüntüle 3493228
Çok güzelmiş 🤗
Kızlar kızlar. Doktor soluna doğru yat dediğinden beri gram kaliteli uyku uyuyamadım. Çünkü kendimi şartlamışım sağa falan dönünce hemen gözüm açılıyor. Yalnız sürekli sol tarafıma yatmaktan sol tarafım çürüycek neredeyse canım acıyarak uyanıyorum. Sağ tarafa yatınca bebeğe zarar veriyormuşum gibi hissediyorum. Bu konuda net bilgisi olan var mı ya 🥺
Benim sağ sol fark etmiyor yatıyorum cnm.
Selam kizlar bu aralar bacaklarıma fena sekilde kramplar giriyor. El bileklerim ağrıyor parmaklarım resmen kitleniyor. Resmen kemiklerim dökülüyor. Bunu yaşayan var mı. Var ise nasıl bir çözüm buldunuz magnezyum kalsiyum kullanıyorum bu arada
Gece yatarken nasıl bi kramp giriyor sol bacağıma.kaldiramiyorum bacağımı eşime diyorum o kaldırıyor geçiyor.
Parol dışında bsy yapmıyorlar.

X