Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    166
Benim 22.haftalarda vardı sabah akşam iç dedi doktor çok rahatlamıştım simdi 1e düşürdüm. Uzun sürmüş belinize falan vuran bir ağrı var mı
Belime hafif vuruyordu aralarda geçti. Evet magnezyum işe yaradı geçmezse nidicard alıcam doktor dedi teşekkür ederim herkese

Neden ya hemen iyi gelmişti

Ya bu kasılma saatlerdir hiç geçmedi devamlı taş gibiydi yani magnezyum içtim biraz hafifledi devam ederse gideceğim inşallah doktorum dün kontrol etti bi şey yoktu
Ben de aynı durumdayım. Göbek deliğinin 4 parmak üstü yumru gibi toplanıyor, geriliyor 1 dk sonra yumuşuyor. Günde 15 kere falan oluyor. Ama yatıp dinlenince çok az oluyor. Genelde oturunca ya da yürüyünce oluyor. Doktora gittim. Rahim ağzı uzunluğu gayet iyi dedi, nst de sancı çıkmadı ama o çekildiği esnada kasılma gelmemişti. Enfeksiyondan olabilir dedi yolladı. Bunların yalancı kasılmalar olduğu yazıyor her yerde. Ama genelde herkes 30 dan sonra hissedermiş. Benim 25 de başlayınca korktum. Pazartesi tekrar gideceğim başka bir doktora. Endol vb ilaçlar varmış kasılmaları engelliyormuş. Magnezyumu ocean extramag kullanıyorum da pek bir faydası yok gibi. Sizin kaç haftalık?

Günaydın kızlar nasılsınız iyi pazarlar kışlık bebek kıyafeti neler aldiniz e bebekten tulum almıştım ama gözüne çok ince geldi

Kizlar park beşik hangi marka aldınız
Oğlumda yoyko anne yani park yatak almıştım.hala Yeni gibi.cunku oğlum çok yatmadı.ilk bebek olunca hep yanımda yatırdım.alisti benle yatmaya.simdi kızıma kullancam.
Sürekli değişiyor.34e kadar degisirmis.benim de baş yukarda ayaklarda altta kıpır kıpır maşallah
158 boy kilom 70 L alsam olurmu sence mağazaya gidip denemek çok zor kalabalık oluyor indirimdeyken alım dedim başkada bişey almam
Ben oğlumda almıştım lcwdan.simdi de kurtaricim resmen hala giyiyorum.1.60 boy 73 kilo yum.belden ayarlamalı valla bedenini unuttum evde de değilim bakıp soyleseydim bedenine . Ama baya kaliteli çıkmıştı.
Kızlar anne bebek bakım çantası olarak hangi marka hangi modeli tercih ettiniz acaba bir türlü karar veremedim?
Ben Kraft almıştım oğlumda baya geniş kullanışlı.

Günaydın kızlar nasılsınız iyi pazarlar kışlık bebek kıyafeti neler aldiniz e bebekten tulum almıştım ama gözüne çok ince geldi
Gnydin cnm.Çok dışarı çıkma durumun olursa mesela gezme misafirliğe gitme gibi.yuruyerek gideceksen kalin bsyler al ama yok arabayla giderim gideceğim yere dersen ince olması daha iyi.kalinlari çok giyemiyor bebekler .hemn pişik gibi oluyorlar.

Benim baktığım İspanyol paça model sizinki ondanmiydk acaba diğerleri ince gibi geldi

Muhtemeln arabayla gideriz gideceğimiz yere e bebekten aldım s abaska hangi marka önerirsiniz lcw denin kiler nasıl olur

Benim karnım komple taş gibiydi saatlerce kasıkların olduğu tarafta da baskı vardı sanki 9 aylık gibi şişmiştim kasılma olsa gelip gidermiş benimki garipti hep taştı magnezyum içince geçti bi daha olursa kasılmadır heralde bebeğin hareketleride yavaştı sertlik gidince kendine geldi o da. Sizinki fazlaymış bence başka doktora gidin bazen magnezyum tek başına yeterli olmuyor. 25 haftalık hamileyim

Merhaba canım benim de o şekilde kasılmalarım oluyor seninki kadar sık değil ama geçen perinatoloğa gittiğimde sormuştum magnezyumu aksatma ve bunu hissettiğin zaman 2 bardak su iç hemen uzan dinlen geçer dedi. Bir de eğer kabızlık sorunu yaşıyorsan bu da sebep olur dedi

Kabızlık yok. Magnezyumun markasını değiştireceğim. Bakalım yarın doktor ne diyecek

Bende oceon kullanmıştim daha önceden . Gittiğim perinotologa magnezyumu değiştirdi . MicrobanK verdi . Kasılmalar için sadece magnezyum ve kalsiyum içerikli olması gerekiyormuş. Tek başına magnezyum pek işe yaramiyormus. Verilen takviyenin içerisinde mutlaka kalsiyum olması gerektiğini söylemişti. Bol yoğurt ve bol su iç demişti

Kızlar ben dün ve önceki gün kendime göre fazla hareket ettim yoruldum. Bebeğin hareketleri çok çok azaldı sizde de oluyor mu böyle bu normal mi ?

Bana da doktorum bu markayı verdi ben de memnunum çok şükür

Kızlar ben dün ve önceki gün kendime göre fazla hareket ettim yoruldum. Bebeğin hareketleri çok çok azaldı sizde de oluyor mu böyle bu normal mi ?
Oluyor tabi gerilme hiç. Geçen biraz az yemiştim ve çok yorulmuştum. Bebek az hareket edince korktum. Oysa alakası yok, bugün hareketli mesela 2 gün önce çok hareket etmedi.

Canım bu ara benim de azaldı biraz, acaba diyorum büyüdüler yerleri daraldı ondan mı daha az hissediyoruz, korkma lütfen bol dinlen için rahat etmezse doktoruna yaz

Canım bu ara benim de azaldı biraz, acaba diyorum büyüdüler yerleri daraldı ondan mı daha az hissediyoruz, korkma lütfen bol dinlen için rahat etmezse doktoruna yaz
Büyüdükçe hareketleri azalacakmış dediğiniz gibi. Bugün bir uygulamada okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…