Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    166
Kızlar gecen hafta doktora gittigimda baş aşağıydı karnımda tekmeleri hissediyor ve görüyordum ama doktor tekrar dönebilir demişti iki gündür sadece vajinama doğru atılan tekmeleri hissediyorum göbek kısmımda bir hareketlenme yok sanırım döndü tek
ama eskisine göre yine hareketlerinde azalma var sanki
Doktorum haftan büyüdükçe hissettiğin hareketler azalacak demişti ondan belki azalma olmuştur canım

Kızlar selam kasılmam geçmeyince bi tane daha aldım magnimore. Normalde sabah alıyorum sadece bi şey olur mu. Birde bu kasılma üç saattir var hiç geçmiyor normal midir karnım taş gibi
Canım doktorun ile görüş kaç haftalıksın bilmiyorum ama nst çekilip gerekirse ilaç başlaman gerekebilir nidalar sayesinde kasılmalarım durmuştu benimde şu anda ara ara oluyor ama günde toplasan 3 defa falan düzenli bir kasılma ise mutlaka görüş doktorunla

Ben de hamile pantolonu almak istiyorum kızlar . HM den almak istedim ama şurada 2 buçuk ay kaldı 1500 tl vermek istemiyorum.
Önerisi olan varsa sevinirim 😊
Ben bundan almayı düşündüm ama bedene karar veremedim olmazsa internetten alınca mağazada degiism veya iade oluyormu acaba

Eklentiler

• Screenshot_20241019-201406.png
    Screenshot_20241019-201406.png
    178,3 KB · Görüntüleme: 9
Agri
Kızlar selam kasılmam geçmeyince bi tane daha aldım magnimore. Normalde sabah alıyorum sadece bi şey olur mu. Birde bu kasılma üç saattir var hiç geçmiyor normal midir karnım taş gibiAgrin
Kızlar selam kasılmam geçmeyince bi tane daha aldım magnimore. Normalde sabah alıyorum sadece bi şey olur mu. Birde bu kasılma üç saattir var hiç geçmiyor normal midir karnım taş gibi
Agriniz falan varmı olunca doktor rahim uzunluguna falan bakıyor normal mi diye

Canım doktorun ile görüş kaç haftalıksın bilmiyorum ama nst çekilip gerekirse ilaç başlaman gerekebilir nidalar sayesinde kasılmalarım durmuştu benimde şu anda ara ara oluyor ama günde toplasan 3 defa falan düzenli bir kasılma ise mutlaka görüş doktorunla
Ya bu kasılma saatlerdir hiç geçmedi devamlı taş gibiydi yani magnezyum içtim biraz hafifledi devam ederse gideceğim inşallah doktorum dün kontrol etti bi şey yoktu

Ben de hamile pantolonu almak istiyorum kızlar . HM den almak istedim ama şurada 2 buçuk ay kaldı 1500 tl vermek istemiyorum.
Önerisi olan varsa sevinirim 😊
Lc den almıştım iş görüyor 😂 doğum sonrası da giyerim bi müddet

Magnezyumdan bişey olmaz da çok rahatsız ediyorsa bi acile gidin bence

Benim 22.haftalarda vardı sabah akşam iç dedi doktor çok rahatlamıştım simdi 1e düşürdüm. Uzun sürmüş belinize falan vuran bir ağrı var mı

Memnun musunuz, bende madrenin bi büyüğünü almayı düşünüyorum
Evet memnunum sadece icinden cikan yatak adi altindaki şey 2 parmak sünger çok ince ekstra yatak gerekiyor
Yani benimde tecrübeme göre hormonal bi sorun yoksa sütün az veya çok olması arz talep meselesi, bebek emerse süt olur emmezse olmuyor. Tabiki besinlerin sütün kalitesinde etkisi var ama emmediği sürece ne yesekte boş, bende sütüm olsun diye yemediğim şey kalmadı benimki de emmiyordu ha bire mastit oluyordum, sanırım bende kendimi paralamayangillerden olacağım 😇
Ya iste solgar bestlak falan kullandim onlarda insanin icinden canavar cikariyor mübarek öyle bir açlık yok yani
Ben ocean kullaniyorum gecenlerde kramp gecmeyince eczaci karşi komşum ona sordum sakin içme dedi bana

Evet memnunum sadece icinden cikan yatak adi altindaki şey 2 parmak sünger çok ince ekstra yatak gerekiyor

Ya iste solgar bestlak falan kullandim onlarda insanin icinden canavar cikariyor mübarek öyle bir açlık yok yani

Ben ocean kullaniyorum gecenlerde kramp gecmeyince eczaci karşi komşum ona sordum sakin içme dedi bana
Neden bana doktor ocean extrmag verdi bende onu kullanıyorum

X