Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    165
Biz de karar verdik Kuzey olacak Rabbim nasip ederse inşallah 🧡🙏🏻 babası koydu ismini . Kızda çok seçenek var ama erkek olunca ben bulamadım 😊
Canım Kuzey benim de beğendiğim isimler arasındaydı çok güzel🌺🌺Katılıyorum kız isimleri çok düşünmüştüm ama erkekte aşırı kararsız kaldım😄
Bizimde Mehmet Efe olacak inşallah 🥰
Sağlıcakla gelsin😍Tanıdığım Efe bebekler çok şeker😄

Kızlar gecen hafta doktora gittigimda baş aşağıydı karnımda tekmeleri hissediyor ve görüyordum ama doktor tekrar dönebilir demişti iki gündür sadece vajinama doğru atılan tekmeleri hissediyorum göbek kısmımda bir hareketlenme yok sanırım döndü tek
ama eskisine göre yine hareketlerinde azalma var sanki

Kızlar gecen hafta doktora gittigimda baş aşağıydı karnımda tekmeleri hissediyor ve görüyordum ama doktor tekrar dönebilir demişti iki gündür sadece vajinama doğru atılan tekmeleri hissediyorum göbek kısmımda bir hareketlenme yok sanırım döndü tek
ama eskisine göre yine hareketlerinde azalma var sanki
Merak etme normal canım bizim paşa da 2 gün deli gibi horon çekiyor 3.gün sakin sakin kımıldıyor. Ben baya baya döndüğünü hissediyorum midemi ittiriyor hatta midem karıncalanıyor😅 kim bilir doğuma kadar daha je kadar döner durur bunlar😁

Eklentiler

• Screenshot_20241019-201406.png
    Screenshot_20241019-201406.png
    178,3 KB · Görüntüleme: 13
Ben de hamile pantolonu almak istiyorum kızlar . HM den almak istedim ama şurada 2 buçuk ay kaldı 1500 tl vermek istemiyorum.
Önerisi olan varsa sevinirim 😊

Kızlar selam kasılmam geçmeyince bi tane daha aldım magnimore. Normalde sabah alıyorum sadece bi şey olur mu. Birde bu kasılma üç saattir var hiç geçmiyor normal midir karnım taş gibi

Kızlar selam kasılmam geçmeyince bi tane daha aldım magnimore. Normalde sabah alıyorum sadece bi şey olur mu. Birde bu kasılma üç saattir var hiç geçmiyor normal midir karnım taş gibi
İki tane alanlar var diye biliyorum ama kasılma için bir şey diyemiyorum. İlk gebeliğim olduğu için kasılma nasıl oluyor onu da bilmiyorum :KK43:

İnşallah yaşamazsın davul gibi karnım kramp giriyor yürüdükçe
Dün okulda bir arkadaşım 3 bebeğini de erken ve normal doğurmuş 33. Haftada kasılmam oluyordu bebek bir yere toplanıyor taş gibi oluyor sonra rahatlama olup tekrar toplanıyor bir yere öyle anlıyordum doğumun başladığını demişti .
Ama bizler için daha çok erken canım

Kızlar anne bebek bakım çantası olarak hangi marka hangi modeli tercih ettiniz acaba bir türlü karar veremedim?

Dün okulda bir arkadaşım 3 bebeğini de erken ve normal doğurmuş 33. Haftada kasılmam oluyordu bebek bir yere toplanıyor taş gibi oluyor sonra rahatlama olup tekrar toplanıyor bir yere öyle anlıyordum doğumun başladığını demişti .
Ama bizler için daha çok erken canım
Benim yeni başladı inşallah geçer uygulamada bu hafta kasılmalar olacak yazıyor geçici bir durumdur belki de

X