Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    165
Grupta aynı şeyi yaşayan arkadaşlarda genelde enfeksiyon çıkmıştı canım kontrol ettirdin mi ?

Ya bi şey dicem daha erken değil mi yoksa bende mi sorun var 30.cu haftaları göreyim öyle yaparım diyorum :)
Ben de alışveriş yapmak yerine altın biriktiriyorum. 28-30 civarı her şeyini almayı düşünüyorum. Zaten listelerim az çok belli. Trendyol ve Hepsiburada da sepete ekledim. 11 kasımda indirime girerse hemen hepsini alacağım.

Kızlar size kendimde denedigim bir tavsiye yazacagim ki bunu diyetisyenler genelde öneriyor doğuma son 1 2 ay kala mutlaka haftada 3 gün et haşlama bulgur pilavi tüketin asla süt sorunu olmuyor sezaryene ragmen bol bol sütüm vardi hep korktugum şey ilk gebeligimde sütüm olacak mi sorusuydu gelin görün ki kendimi o kadar besledim sütümde geldi ama oglum emmedi sütüm gelcekmi diye derde düşmeyin o yüzden sağa sağa iciyordu silikon uç ile doymuyordu memeyi emmiyordu 17. Günde memeyi tuttu cok şükür mama vermek zorunda kaldim sarilik oldu sağim ile de sütüm azaldi bebegin salyasi meme ucuna degmediginden ilk 3 ay mama meme gittik sonra mamayi biraktik mamaya hep öcü gibi baktigimdan mi oldu bilmiyorum ama ben o sütü geri çoğaltana kadar ne çektim içmedigim takviye yemedigim şey kalmadi çok şükür çabalarıma değdi ama 2. De kendimi bu kadar paralarmiyim bilmiyorum doguma +10kilo ile doguma gittim bi de süt derdine 20 kilo daha aldim

Yani benimde tecrübeme göre hormonal bi sorun yoksa sütün az veya çok olması arz talep meselesi, bebek emerse süt olur emmezse olmuyor. Tabiki besinlerin sütün kalitesinde etkisi var ama emmediği sürece ne yesekte boş, bende sütüm olsun diye yemediğim şey kalmadı benimki de emmiyordu ha bire mastit oluyordum, sanırım bende kendimi paralamayangillerden olacağım

Ayy bugün acayip kötü uyandım kızlar kolun ağrıyor usunusum bide üstüne ,havalar doğuda bır anda soğudu gün içinde gene uyudum anca kendime geldim karnım sanki daha da büyüdü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…