Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    165
Allahım hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın, gerçekten dünyada çok çok kötü insanlar var 😔 benim artık bu gündemleri yüreğim kaldırmıyor twitterı sildim sırf bu yüzden
Amiin canım benim amin 🙏 yani yoğun bakımda olan bi hastaya kullanmadıkları halde ek malzeme girip devletten ücretini aldıklarını biliyodum. Hadi bu hastaya zararı olan bir durum değil diye göz yumulabilir haksız kazanç ama allahla kendi arasında diyodum ama bu resmen öldürmek bu namussuzluk bu haysiyetsizlik vicdansızlık. Allah akıl fikir merhamet versin yeryüzündeki tüm canlılara. Hipokrat yeminini bi ayaklarını kaldırarak ediyorlar herhalde bu kansızlar. Allah kötülere fırsat vermesin hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah yavrularımıza 🙏

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bir sıkıntım var 25 haftalık hamileyim rahimde kasılmalarım oluyor daha doğrusu ne olduğunu bilmiyorum alt taraftan bıçak saplanır gibi sızlama gibi bir şey yaklaşır iki haftadır var. bu sancılar kasılmalar nasıl oluyor tam olarak doktor nidicard verdi bebek büyüdüğü içinde olabilir diyor ama kasılma değilse boşuna içmiyim diyorum nst de sancı çıkmadı bilgisi olan ?

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bir sıkıntım var 25 haftalık hamileyim rahimde kasılmalarım oluyor daha doğrusu ne olduğunu bilmiyorum alt taraftan bıçak saplanır gibi sızlama gibi bir şey yaklaşır iki haftadır var. bu sancılar kasılmalar nasıl oluyor tam olarak doktor nidicard verdi bebek büyüdüğü içinde olabilir diyor ama kasılma değilse boşuna içmiyim diyorum nst de sancı çıkmadı bilgisi olan ?
Magnezyum kullanıyor musun canım? Benimde kasılmalarım vardı sertleşiyordu karnımın altı doktor magnezyum başlattı ozamandan beri olmuyor çok şükür.

Kızlar selam arada hafif kasılmalar ve idrar torbamda baskı hissediyorum bebek hareketli ağrım yok sanki aşağıda gibi his var baskı hissi sizdede oluyor mu

Bendede var canım özellikle idrar torbam aşırı baskı altında karnın alt kısmında bebeği hissediyorum kasılmada oluyor yarın kontrolüm var bi soracam bakalım

Kızlar yataş juno alan var mı ikizlerim de reflüden çok çektim de bunda alayım diyorum kasım indirimlerini takipteyim indirime girerse alacağım direk girmezse yine almak istiyorum kullanan memnun kalan oldu mu hiç
Canım ben age aldım yataşınki gibi 1350 küsüre aldım kuponla yataşla aynı kalan paraya müslin örtü aldım miss gibi

Kızlar selam arada hafif kasılmalar ve idrar torbamda baskı hissediyorum bebek hareketli ağrım yok sanki aşağıda gibi his var baskı hissi sizdede oluyor mu
Bndede altta çok oluyordu hareketleri hep altta hissediyordum bu hafta kontrolde doktor ayaklarını gösterdi bak alta dayamış dedi☺️

Valla doğurucak gibi hissediyorum su içeyim iki dk sonra tuvalete biraz geç gideyim penguen gibi yürütüyo
Bende öyle sürekli tuvalet ihtiyacin var özellikle sabahları çok sıkışık uyanıyorum 😅dışarı adım attığım anda geliyor gidince de az geliyor baskıdan dolayı yoğun hiissediyoruz sanırım

Bende öyle sürekli tuvalet ihtiyacin var özellikle sabahları çok sıkışık uyanıyorum 😅dışarı adım attığım anda geliyor gidince de az geliyor baskıdan dolayı yoğun hiissediyoruz sanırım
Annem kız çocukları altta oluyor der 5 kız çocuğu doğurduğundan tecrübeli🤣 avmde benim mekan zaten tuvaletler su içmeye korkuyorum aklımdan bile geçirsem tuvaletim geliyor 🤣🤣 doğumdan sonra en sevineceğim şey tuvalet

X