Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    163
Kızlar şeker yüklemesi yapıldı tokluk kan şekerim 179 çıktı uçuşa geçmiş resmen. Elveda tatlılar ve hamur işleri. Nasıl bi tedavi uygulanacak bana şimdi
Geçmiş olsun öncelikle bende de var gebelik şekeri diyetle şu an kontrollü gidiyoruz umarım senin de diyetle normale döner yoksa insülin veriyorlar

Kizlar bebis ocak dogumlu olacak ya, uyurken ustune ne ortucez benim ilk cocuk konuya hakim degilim:) bebek yorganı almama gerek var mi yoksa bebek battaniyeleri yeterli mi? Izmirde yaşıyorum burda pek kış olmasa da ocak subat soğuk olur tabi.

Philips ultra soft
Mamajoo
Sudocrem
1 paket 1 numara sonra 2 ye geçiş
Islak mendil kullanmadım kızımda oğlumda da kullanmayı düşünmüyorum ebebekten popo silme pamuğu aldım.
Süt sağma mak. Arkadaşım kendininkini verdi ama inan markası neydi hatırlamıyorum baza altında şuan bakamıyorum.
Anne süt kaşığıda almayı düşünmüyorum 🥰
Ben de ıslak mendil kullanmak istemiyorum ama hastaneden çıkmadan pamuğu kullanabilir miyiz acaba ?

Kızlar şeker yüklemesi yapıldı tokluk kan şekerim 179 çıktı uçuşa geçmiş resmen. Elveda tatlılar ve hamur işleri. Nasıl bi tedavi uygulanacak bana şimdi
Benim de yüksek çıktı diyetisyene gittim.Verdiği listeye uymaya çalışıyorum.Aynı zamanda dahiliyeye gittim o da şeker takibi yapacaksın dedi eğer yüksek seyrederse insülin kullanmak gerekir dedi.Diyabet hemşiresiyle görüştürdü beni.Bana bir tablo verdi ölçümlerimi oraya yazıyorum.Olması gereken aralıklardan yüksek çıkarsa erken gel dedi.Eğer normalde 2 hafta sonra gel dedi.

Emzik philiphs avent kullanırsa tabi😁
Biberon philips avent ve lansinoh ( bu kızımda süt sağma makinesinin içinden çıkmıştı)
Pişik kremi, sudocrem kızımda kullandım hep gerçekten mucizevi bir krem ama vajinada kapanma yaptı asla bir daha kullanmam en güzeli hametan mavi krem onu da Dr önerisiyle kullanın, mustela almıştım ama hiç faydasını görmedik biz.
Bez 1 numara prima premium care aldım ben bezi bittikçe alacağım stoklamadim belki beğenmez marka değişikliği vs gerekirse diye.
Islak mendik, yenidoganda mümkün olduğunca kullanmama taraftarıyım, pamuk ıslatıp kullanmak en güzeli.
Süt sağma makinesi kızımda almıştım lansinoh elektrikli çift baslı çok memnundum ama gerek kalmaz insallah.
Anne süt kaşığı kızımda hiç almadım bunda da niyetim yok. Gerek olur da alınması gerekirse hemen ulaşılabilecek birsey o zaman aldırırım eşime.
Dip not olarak lansinoh göğüs kremi ve gümüş kapak siddetle öneririm.
Uzun uzun yazmışsın canım teşekkür ederim 🥰🧡

Ben de ıslak mendil kullanmak istemiyorum ama hastaneden çıkmadan pamuğu kullanabilir miyiz acaba ?
Tabiiki kullanırsın kuzum ben kızımda direk pamuk ıslatıp kullandım hiç değmedi popişine ıslak mendil 🥰

Birde sudocrem vajinada kapanma yaptı diyen bir arkadaş vardı bende kızımda sudocrem kullandım ama hiç bir sorun yaşamadık hiç pişik dahi olmadı kızım. Belki yapısal olarak olmuştur kapanma.

Tabiiki kullanırsın kuzum ben kızımda direk pamuk ıslatıp kullandım hiç değmedi popişine ıslak mendil 🥰

Birde sudocrem vajinada kapanma yaptı diyen bir arkadaş vardı bende kızımda sudocrem kullandım ama hiç bir sorun yaşamadık hiç pişik dahi olmadı kızım. Belki yapısal olarak olmuştur kapanma.
O zaman bende pamuk alayım canım 🧡🌸 hastanede ıslatmak zor olur diye bir tane ıslak mendil alacaktım

X