Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Risk görmüş olabilir mi? Sadece büyük olduğu için değildir muhtemelen

Maşallah kardeşinize ve yeğeninize Bence de dediğiniz gibi.

Risk görmüş olabilir mi? Sadece büyük olduğu için değildir muhtemelen
Yok sadece bebek büyük, bence genetik olarak büyük dedi hatta. Şekerim yok. Rahim ağzı uzunlugum iyi. Erken doğum şüphesi yok dedi şu anki görüntü ile. Ben de anlamadım doktor beye de güveniyorum ama. Benim anestezi ile ilgili bir sorunum var almasam daha iyi yani. Normal doğurmam son ana dek tercih edilir bir durum. Ama sanki ameliyat gerekecekmiş gibi de birtakım hazırlıklar şimdiden yapılıyor. Doktor bana hiçbir zaman kendisi bebek büyük dememişti ben kullandığı terimler ve boyu ile kilosundan anlıyordum. Bu kez doktora sanki bebek büyük gibi demiştim. O da bana ben sana korkma diye demiyordum ama nasıl normal doğum yaptıracağız biz sana dedi. Bebek böyle giderse bizim erkenden almamız gerekebilir deyince ben şok oldum. Zaten ayrıntılı için daha deneyimli profesör bir doktor beye gitmiştim o da adet tarihimi düzenlemeyi önermişti. Ben de emindim son adet tarihinden. Bu defa o da 6 Ocak'ı beklemez 28 Aralık en geç geleceği tarih demişti. Bir arkadaşımın da bebeği 1 hafta 10 gün ilerden gidiyordu ama yakın zamanda 3500 küsür gram doğdu. Benimki kilo olarak da boy olarak da 2 hafta önden gidiyor. Ama belki toparlar sonradan diye düşünüyorum bir de cihazlar belki yanlış ölçüyordur.

Ultrasondan ultrasona da fark ediyor ama detaylidaki doktor da büyük bebek demiş. Benim doktor da bat i bir hafta öne çekti. Ultrasonda öyle çıkıyor diye. Hayırlısıyla kendi istediği zaman doğar inşallah bebişin

Bana hedefimiz Ocak başı dedi. Hedefi tutturalım erken doğurma falan diye konuştuk hatta ama tabi bilemiyoruz tam olarak ne zaman olur. Zamanında gelsin yavrum. Birde 2025 bebesi olsun istiyorum , umarım öyle olur
Bana da yılbaşı haftası olabilir dedi. Ben rüyamda öyle görümüştüm zaten ondan sordum ben de 2 3 ocak falan istiyorum aralığın sonu bana kasvetli geliyor. Yılbaşı da istemiyorum resmi tatil doğru düzgün çalışan olmuyor hastanelerde.

Ben de 31 Aralık istiyorum en erken. Babası ile aynı gün doğmuş olur Zaten ben de 20 Ocak doğumluyum. Biz tüm doğum günlerini galiba bebeğin doğum gününe fiksleriz o halde Hiç öyle düşünmemiştim ama hastanede çalışan olmaz vs diye

Benimde doğum günüm 9 ocak aynı gün olsun isterdim ama 35 yaşında anne olmak yerine 34 yaşında olma ihtimalim var 4 5 günle de olsa kendimi daha iyi hissederim hem.

oksapar ve coraspirin kullanıyorum bende akşam kullanıyorum yatmadan bi sıkıntı yaşamıyorum

Benimde doğum günüm 9 ocak aynı gün olsun isterdim ama 35 yaşında anne olmak yerine 34 yaşında olma ihtimalim var 4 5 günle de olsa kendimi daha iyi hissederim hem.
Ben de öyle hissediyorum bu arada benimki kesin 20'sinden önce gelir. Ben de kendimi 30 yaşında anne olmuş hissederim

Kızlar hurafe ama hiç yüzük testi denediniz mi cinsiyetle doğum yaşı için yapılıyor ben denemiştim inanmayarak 2 çocuk çıktı ilk erkek sonra kız ve 34 yaşında anne olcakmışım ona görede şusnki durumda doğım 14 ocak gözüküyor 35 e girmiş olcam ama aralık sonu doğarsa test doğru oluyor

Ben denedim benim de önce oğlan sonra kız çıktı. Biri 30 yaşında çıkmıştı diğerini unuttum ogluşuma odaklanınca. Ben şimdi epey zorlanıyorum ya bebek istemiyorum bana Alp'im yeter diyorum bazen eşime. O da ben sana inanmıyorum diyor Hatta ekliyor kadın değil misin, yarın yine hormonların baskın çıkar istersin, büyük konuşma diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…