Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
merhaba, benimde bir kaç haftadır sağ gögüs altımda ağrı oluyor. en son gittiğimde ultrasondan sonra doktora sordum. Ayaklarıyla baskı yapıyor oraya dedi. oturma uzanma şeklimi değiştirince azalıyor genelde.

Kızlar karnımın sol üst tarafında göğüs kısmına yakın yerde acı gibi bir şey var. Gelip gitmiyor yani düzenli değil. Hareket ettikçe oluyor. Keskin bir acı gibi. Yaşayan oldu mu?
Merhaba aynı yerde acı hissediyorum ben de. Geçen doktora sordum, bebişin başı yukardaymış şu an. Kafasını dayadığı için baskı oluyor kaburgalara dedi. Bir problem yokmuş

Evet yan yatip o kismi boslukta birakinca dediginiz gibi azaliyo. Ama masada calisirken gunduz cok aci cekiyorum kesik acisi gibi: (

Benim yuzuk testinde kiz cikti ama erkek bebiş geliyo :)

Kızlar dahiliyeye gittim bugün kanım vitaminlerim çook düşmüş. Doktor bana nasıl ayakta duruyosun dedi iğne birsürü ilaç yazdı inşallah çabucak dolar depolar

Kızlar dahiliyeye gittim bugün kanım vitaminlerim çook düşmüş. Doktor bana nasıl ayakta duruyosun dedi iğne birsürü ilaç yazdı inşallah çabucak dolar depolar
Sikayetin varmiydi canım peki benimde arada baş dönmem oluyorsa geçmiş olsun bu arada bebisler herşeyi aliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…