Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Aynen ben de bu sıkıntımı yazmak icin girdim sizin mesajiniz karsima cikti. Benimki sag tarafta ustte sag mememin hemen altinda. Derim yirtilio gibi aciyo, sanki bir ayak veya dirsek orayi gerio gibi aciyo. Kipirdayinca kikirdak oynuyo gibi hissediyorum. Doktoru aradim sicak havlu koy dedi. Koydum biraz hafifledi sanki.
merhaba, benimde bir kaç haftadır sağ gögüs altımda ağrı oluyor. en son gittiğimde ultrasondan sonra doktora sordum. Ayaklarıyla baskı yapıyor oraya dedi. oturma uzanma şeklimi değiştirince azalıyor genelde.

Kızlar karnımın sol üst tarafında göğüs kısmına yakın yerde acı gibi bir şey var. Gelip gitmiyor yani düzenli değil. Hareket ettikçe oluyor. Keskin bir acı gibi. Yaşayan oldu mu?
Merhaba aynı yerde acı hissediyorum ben de. Geçen doktora sordum, bebişin başı yukardaymış şu an. Kafasını dayadığı için baskı oluyor kaburgalara dedi. Bir problem yokmuş 🙏

merhaba, benimde bir kaç haftadır sağ gögüs altımda ağrı oluyor. en son gittiğimde ultrasondan sonra doktora sordum. Ayaklarıyla baskı yapıyor oraya dedi. oturma uzanma şeklimi değiştirince azalıyor genelde.
Evet yan yatip o kismi boslukta birakinca dediginiz gibi azaliyo. Ama masada calisirken gunduz cok aci cekiyorum kesik acisi gibi: (

Kızlar hurafe ama hiç yüzük testi denediniz mi cinsiyetle doğum yaşı için yapılıyor ben denemiştim inanmayarak😁 2 çocuk çıktı ilk erkek sonra kız ve 34 yaşında anne olcakmışım ona görede😂 şusnki durumda doğım 14 ocak gözüküyor 35 e girmiş olcam ama aralık sonu doğarsa test doğru oluyor🙈
Benim yuzuk testinde kiz cikti ama erkek bebiş geliyo :)

X