Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Kızlar mochi göğüs pompası ne zamandır stokta yoktu. Gelmiş şimdi. Almak isteyen , bekleyen varsa haberiniz olsun

Bana hedefimiz Ocak başı dedi. Hedefi tutturalım erken doğurma falan diye konuştuk hatta ama tabi bilemiyoruz tam olarak ne zaman olur. Zamanında gelsin yavrum. Birde 2025 bebesi olsun istiyorum , umarım öyle olur
Ya bende 2025 istiyorum aralik bebegi sene sonu okul felan sikinti oluyor insallah bekler 2025 bebesi olur ama bnm zor gibi

Bana hiç o konuda bişey demiyorlar ya devlet hastanesi diyemi acaba bende sormadım açıkçası hic
Sen sor canim ama devlete denk gelirsen bazilari cok iyi bazilarida isimi bitirip cikiyim hesabi gecen gun devlet hastanesi yakin diye bir gideyim dedim aman allahim kadin o kadar kotuydu ki burda ne isin var der gibiydi

Çok teşekkür ederim cevabın için. Ben de sorayım. Bakalım ne der. Sata göre de Aralık ortası mi gözüküyordu doğum? Yoksa doktor kendi mi öngördü?
Yok canim benm ocak 8 gibi gorunuyor sezeryan oldugum icin oyle dedi birde bnm tansiyon problemim var dikat etmeye caliyorum eger beklerse ocaga kadar bekletmek istiyorum tabi ama nasip tabi

Sen sor canim ama devlete denk gelirsen bazilari cok iyi bazilarida isimi bitirip cikiyim hesabi gecen gun devlet hastanesi yakin diye bir gideyim dedim aman allahim kadin o kadar kotuydu ki burda ne isin var der gibiydi
Evet çoğu öyle malesef ama gittim yerde doktorum çok iyi özel yer gibi bakıyor
eşimde girebiliyor ultrasonla bakarken.cogu yerde eş almiyorlar malesedf kibarca sorduklarında cevap veriyor.gidince bı soracağım bakalım doğumuda gittim yerdede doğum yok malesef doktor belli haftaya kadar bakiyor ondan sonrada özele gideceğim bakalım

Yok canim benm ocak 8 gibi gorunuyor sezeryan oldugum icin oyle dedi birde bnm tansiyon problemim var dikat etmeye caliyorum eger beklerse ocaga kadar bekletmek istiyorum tabi ama nasip tabi
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Sen ve bebek iyi olun da zamanı hiç önemli değil.

Evt kesinlikle oyle dr bana ters cevaplar verdiginde bende ondan daha nazik ve kibar cevap verice oda bnm seviyeyi yakaladi sukur.sehir hastaneleri dr daha iyi gibi geldi bana.ozelde dr secimini yap derim son aylarda dr kabulde etmeye bilir takibini ben yapmadim diye

Ime-dc markası ama stickle cihazın kodu farklıymış eve gidince bakıcam muhtemelen ondan yüksek çıktı
Tavsiyem bir sağlık ocağına gidin. Hem kendi cihazınızdan ölçüm yapın, hem de hemen oradaki varsa cihaz yoksa kan vererek ölçüm yapın ve karşılaştırın. Ben bu şekilde yapınca cihazın hatalı olduğunu anladım.

Kızlar evet bu konular can sıkıcı ama ne yazık ki artık koşulsuz şekilde sağlık çalışanlarına güvenemiyoruz. Lütfen ama lütfen hamilelik ve sonrasında gelişecek durumlarla ilgili okumalar yapın. Kendi tedavinizde aktif rol oynayın. Kritik konularda birkaç doktor görüşü alın. Bildiğiniz gibi yakın zamanda doktorlara koşulsuz guvenmiş olsam bebeğim şu an benimle olmayacaktı. Bu video da maalesef konunun ehemmiyetini gösteriyor.

Evet öyle yaptım sabah kendim ölçtüm bide sağlık ocağına gittim sonuçlar çıkınca karşılaştıracağım

Bu arada kizlar dogum tarihi verdi mi drunuz bana bir aksilik olmaz ise aralik ortasi veya sonu dogum gerceklesir dedi aldi beni bir telas.insallah zamaninda gelir erken gelmek istemez
Bana kendi doktorum henüz birşey demedi ama detaylı ultrason için gittiğim perinatolog muhtemelen Aralık sonu ocak başı olur dedi. Kendi doktorumun olduğu hastane ile görüştüm dün doğum doğum ücreti konusunda şuan 30 bin ama ocakta zam gelecekmiş. Ne kadar olacağını bilemeyiz aralıkta tekrar konuşalım dedi. Normalde takvime göre 18 ocak ama hızlı olan tiroidlerimden dolayı erken olabilirmiş. Vaktinde gelsin inşaAllah

Bu arada kizlar dogum tarihi verdi mi drunuz bana bir aksilik olmaz ise aralik ortasi veya sonu dogum gerceklesir dedi aldi beni bir telas.insallah zamaninda gelir erken gelmek istemez
Bana da bebek büyük 35. 36. haftada bile sezaryenle alabiliriz dedi. Ama ben çok şaşırdım tamam normal doğuramayabilirim bebek büyükse ama karnimdan 3 kg bebek de 4 kilo bebek de sezaryenle alınabilir bence. Bebek 4 kiloyu geçer dedi böyle giderse. Ben de Aralık sonunu görmek istiyorum. Ama bana en geç Aralık ortası olur gibi konuştu. Normalde 6 Ocak görünüyor.

Evt birde o konu var yeni yil yeni zamlar malesef ama sabitleme yapilabilir mi ?konustun mu biz oyle yapmayi dusunuyoruz kasim aralik gibi dogum ucretini odeyelim diyoruz ama tabi ek ucret istenir mi sonradan hic bir bilgim yok

Hic saglik sorunu yokken 35 36 haftada niye aliniyor ki hadi 4.5 kilo olsun ne olucak ki kardesim 4.300 dogurdu normal birde .anne karninda ne kadar kalirsa bebek icin o kadar iyi tabi 40 41 de birsey diyemem ama 35 de sirf kilo yuzunden alinmaz bence canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…