Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Kızlar selam.Gebelik şekeri olanlar günde kaç ölçüm yapıyorsunuz ? Kahvaltı sonrası ölçtüm 116 çıktı.Yemek sonrası ölçtüğümde 120 çıktı.Diyet listesine göre beslendim.Eşim bir sürü şey yedi içti çikolata dahil onun da 120 çıktı

Ben günde 3 kere açlık 3 kere tokluk ölçüyorum. Sonuçların iyi çıkmış

Ben günde 3 kere açlık 3 kere tokluk ölçüyorum. Sonuçların iyi çıkmış
Ben de yarın 3 açlık 3 tokluk şeklinde başlayacağım.Bugün gitmiştim hastaneye cihazı da yeni aldım.Dahiliyeye gitmiştim o direk diyetisyene kayıt açtı diyetisyen de liste verdi.Normalde hiç uyamam böyle listelere şimdi zorundayım.Umarım listeden çok uzaklaşmam

Kızlar , biz hala bebeğimize isim bulamadık, kızı olacak anneler siz hangi isimleri düşündünüz birbirimize fikir olur

Diyet beni de çok zorluyor ama dikkat etmeden de olmuyor ne yazık ki

Kizlar seker yuklemesi yaptiran yaptirmayan fikir verebilir mi kimileri yaptir kimileri yaptirma diyor

Diyet beni de çok zorluyor ama dikkat etmeden de olmuyor ne yazık ki
Kaçamak yapıyor musunBen yiyip yiyip doymuyorum bu haftalarda canım her şeyi istiyor kendimi tutmaya çalışıyorum.Dahiliye değerlerin yüksek gelirse insülin başlarız deyince korktum.Canım çekse de duracağım artık.

Kizlar seker yuklemesi yaptiran yaptirmayan fikir verebilir mi kimileri yaptir kimileri yaptirma diyor
Benim akrabalarım yaptırma deyip durdular.İki doktorda takipliyim ikisi de yaptırmamı söyledi.Ben yaptırdım ve gebelik şekeri çıktı.Bunu bilmeseydim her şeyden istediğim kadar yemeye devam edecektim.Belki de şekerim ben farkında olmadan çok yükselip zarar veren boyuta ulaşacaktı.Şimdi bildiğim için diyet listesine mecburen uyacağım ölçümleri de yaparak ilerleyeceğim.İçim daha rahat

Allah korusun saglikla gelsinler bebisler ben zaten kusmalardan dolayi pek brsey yiyemiyorum yesemde midemde kalmiyor ama doktoruma br soracagim

Bende çok kararsızdım. Sonra bir doktor olay bebeğin kilo alması iri doğması değil şekere bağlı bebekte ani kalp durması olabilir dedi hemen yaptırdım. Şükür çıkmadı bende. İçeceği de bazı arkadaşlar çok aramış falan ama şehir hastanesinde direk doktor veriyor gidip bir yerden almıyorsun.

Haftaya doktor randevum var bir soracagim doktorumun cevabina gore ilerlerim bende normal aclik tokluk kan sekeri yaptridiimda cikmadi sukur

Nerden aldın canım ?
Ben ebebekten aldım. Trendyoldan baktım şimdi ilan görselini değiştirmişler ama yorumlara bakarsanız benim aldığım modelin yorumları. Kullanıcı görselleri ile ilan görselleri de farklı zaten işginç bir şekilde

Benim doktorum bir gün sabah bir gün öğlen bir gün akşam yemeği şekilde bir sırayla istedi 8 günlük o şekilde ölçüyorum , şimdiye kadar en yüksek 113 gördüm yarım elma 1tatlı kaşığı fıstık ezmesi ve sütlü kahve içmiştim bir ara öğünde ondan sonra gördüm 113

Bana da öyle dediler hatta korkuttular da bebeğin kalbi etkilenir diye ama bazen kaçamak yapmıyorum desem yalan olur. Ama mutlaka ayranla yoğurtla sütle beraber yiyorum o zaman çok yükselmiyor

Uyku tulumunu nerden aldınız peki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…