Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Benim doktorum bir gün sabah bir gün öğlen bir gün akşam yemeği şekilde bir sırayla istedi 8 günlük o şekilde ölçüyorum , şimdiye kadar en yüksek 113 gördüm yarım elma 1tatlı kaşığı fıstık ezmesi ve sütlü kahve içmiştim bir ara öğünde ondan sonra gördüm 113
Yaa tatlıya rağmen yükselmemiş maşallah.Süt dengeledi mi acaba🤔

Ben ebebekten aldım. Trendyoldan baktım şimdi ilan görselini değiştirmişler ama yorumlara bakarsanız benim aldığım modelin yorumları. Kullanıcı görselleri ile ilan görselleri de farklı zaten işginç bir şekilde

Bende aldım kuzum teşekkürler bu markanın nebülazötürede çok iyi aklınızda olsun sessiz ve pratik

Yaa tatlıya rağmen yükselmemiş maşallah.Süt dengeledi mi acaba🤔
bende kendimi denemek için yedim aslında hatta öğünlerden sonra ölçtüğümde şaşırıyorum çünkü genelde hep çok normal çıkıyor değerlerim şeker yüklemesine güvenim azaldı 😅, ben diyetisyene liste yaptırmadım randevu bulamadığım için kendimce bir diyet listesi oluşturdum kafamda internetten ve sağolsun buradan bir arkadaşın attığı örnek listeye göre o şekilde ilerliyorum 4 gün oldu başlayalı , züberin fıstık ezmesinden yedim içerisinde şeker bulunmuyor çok aklınızda olsun sizin de tatlı iştahını elmayla güzel kesiyor instagramda bir diyetisyenin tavsiye ettiklerinde görmüştüm ☺️

Uyku tulumunu nerden aldınız peki ?
Owlinin kendi sitesinden aldım. Ama almak için bekleyin bence kasımda indirim yapacaklarmış.

Bende aldım kuzum teşekkürler bu markanın nebülazötürede çok iyi aklınızda olsun sessiz ve pratik
Hayırlı olsun 🥰 evet nebülazötör de listemde , onu da alacağım 🌸

Owlinin kendi sitesinden aldım. Ama almak için bekleyin bence kasımda indirim yapacaklarmış.

indirim denk gelirse paylaşalım :)

bende kendimi denemek için yedim aslında hatta öğünlerden sonra ölçtüğümde şaşırıyorum çünkü genelde hep çok normal çıkıyor değerlerim şeker yüklemesine güvenim azaldı 😅, ben diyetisyene liste yaptırmadım randevu bulamadığım için kendimce bir diyet listesi oluşturdum kafamda internetten ve sağolsun buradan bir arkadaşın attığı örnek listeye göre o şekilde ilerliyorum 4 gün oldu başlayalı , züberin fıstık ezmesinden yedim içerisinde şeker bulunmuyor çok aklınızda olsun sizin de tatlı iştahını elmayla güzel kesiyor instagramda bir diyetisyenin tavsiye ettiklerinde görmüştüm ☺️
Canım ben devlete dahiliyeye gitmiştim bugün o kayıt açıp beni diyetisyene gönderdi normalde özele gidecektim buradakine bir görün dedi .Dahiliyeden çıkıp diyetisyene gittim hiç sıra da beklemedim.Kontrole geldiğinde seni buraya yönlendirmesini iste direk gelirsin dedi.

Evet nabzım 115-120 oluyor ama tansiyon normal
Benm de nabzım dinlenirken 80 hareket halinde 100 civarı çıkıyordu ki normalde dinlenirken 60 olması gerek, kardiyolog hamileyken yüksek nabiz istemeyiz dedi be ilaç verdi bana. Tansiyonum Benm de normal nabzınızı bence doktorunuza söyleyin belki sizi rahatlatacak ilaç verir.

ben karsta yasıyorum gece uykusu için 2.7 tog alsam sızce nasıl olur

X