Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    157
Astım krizi de kötü Allah yardımcın olsun cnm.Bende de grip ve ishal var 1haftadir.hic bı ilaçta almıyorum çekiyorum öylece.bnm de hareketi azaldı dedim Dr a.hastaliktan etkilenmiştir dedi.halsizlikte oluyor arada .bol bol dinlen yorma kendini dedi Dr.
Geçmiş olsun ben de aynı şekilde hasta olmuştum doktorum probiyotik tüket dedi 1 haftada anca toparlamıştım.

Slm arkadaşlar şu an 26+6günlük hamileyim dr bugün rahim ağzında yumuşamam olduğunu söyledi ve enfeksiyonum var benim gibi olup kaç hafta veya gün sonra doğum yapıldı bilgisi olan aynı şeyleri yaşayan varsa ne olur yorum yapın çok ağrım var şuan bile ama açılmam yok
Merhaba geçmiş olsun bilgim yok ama umarım sorun olmaz bebişin en güzel zamanda gelir🙏🏻 Vajinal ağrın oldu da öyle mi fark edildi?

Baktı makat gelisli demiş miydik dedi.onceki doğumu sordu. dönmez mi doğuma kadar dedim. 34.haftaya kadar dönmesini bekleriz biz Dr lar dedi.donmezse de zaten senin sezaryen mis çok bsy değişmez dedi.yani 34e kadar dönerse beni neden endişelendiriyor ki anlamadım.gittigime pişman da oldum.moralim bozuldu.normal bı durum demekki şuan makat duruşu.
Benimki de öyle doktor sallamadı bile

X