Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    153
Seker yuklemesi yaptınız mı peki? Benimde endişem şeker çıkması aslında.. dikkat ediyorum ama ister istemez hızlı kilo almışım.

Kızlar selam, göğüs pompası konuşulmuş ona istinaden tecrübemi paylaşmak istedim:) sut sağıp dışarı çıkmak isteyen arkadaşlar dışarda emzirmek de çok kolay battaniye örtüp vs. Bir de süt sağmak gerçekten uzun süren ve mesakatli birsey. Ben de ilk zamanlar bilemediğimden ve deneyimsizligimden hem sağdım hem emzirdim hem sagdigimi verdim. Ama sonra düzene oturtup sağma makinasını kenara atıp sadece emzirerek devam edince ne büyük rahatlık varmış dedim. Öbür türlü emzir-sağ-emzir-sağ döngü bitmiyor herkesin deneyimi farklıdır ancak naçizane tavsiyemdir süt sağma makinesi edinin ama mümkün olduğunca kullanmayın emzirin

Kızlar ebebekten bu kutulardan almıştım ben begendım fiyatı da uygundu . Almak isterseniz fikir olsun
Üstteki sarı olanda banyo küveti için sünger o biraz küçük gibi geldi bana

Eklentiler

• 7FE4E8A4-7A65-45B1-9562-1F5BF4FB92A3.jpeg
    121,1 KB · Görüntüleme: 51

Merhabalar.. Neye istinaden bu kadar yüksek fiyat alıyorlar bilmiyorum, açıkcası anlamıyorum da.. ben temmuz da Medical Park dan doğum paketi aldığım için eylül de zamsız fiyattan detaylı ultrason ücretini ödedim. 2750 TL idi . Zamlı hali de büyük ihtimal 3-4 arasıdır. Tabi şehirden şehire göre de değişiyor sanırım.. İsterseniz başka hastanelere de sorun

Kızlar duş setine hala karar veremedim alanlar hangi markaları modelleri tercih ettiniz burdan da paylaşır mısınız fikir olsun almayanlara

Bizim bu gün kontrolümüz vardı teyzoşlar 800gr cv çıktık 25+2 hafta olarak bana da şeker testi ve dopler yaptır dedi venöz yetmezlik ve ailede şeker öyküsü olduğu için kan tahlillerim gayet normal ama önlem amaçlı dedi kaç hafta sonra geleyim dedim 3 hafta sonra dedi sizde durum ne kaç hafta da bir gideceksiniz

Sigortanızda doğum paketi tanımlı değilse karsilamayabilir
Tanımlı. Sigorta şirketi 2li 3lü ve detaylı usg yi kapsıyor sözleşmeniz dedi
Ataşehir Acıbadem’den aldık bu fiyatı. Daha önce o perinatologa gitmiştim yine ona gitmek istedim, bir de Medical Park Kocaeli’ye sorayım yarın iyi hatırlattınız

Kızlar 7 günlük tecrübemle size bir tavsiye vermek istiyorum. Süt sağmak için ilk zamanlar (inşallah emzirirsiniz hepiniz) için el pompası aldı eşim. Tabi ben narkozlu olduğum için o gidip bulduğunu almış. Life net diye bir marka. Ben aşırı memnun kaldım el pompasından. Gün geçtikçe sütüm çoğalıyor ve elle manuel olarak yetişemedim. Artık sızlamalar göğüslerimdeki süt yumrular çoğaldı. Arkadaşım mamajoo pompası varmış elektrikli onu verdi ama hiç verim alamadım desem yeri. Bugün gidip manuel pompayı aldığım yerden aynı marka elektrikli pompa aldık. O kadar memnun kaldım ki. 20 dk 150 ml süt sağdım ve yorulmadım. Eğer alacak olanlar varsa halen aklınızda bulunsun. Eğer memnun kalmasaydım lansinoh sipariş edecektim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…