Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    153
Çok teşekkür ederim 😊

Ben de söylediklerini deneyeyim canım ilerlemeden, güya o da ben de çok dikkat ettik nasıl bulaştı anlamadım 😬

Teşekkür ederim canım, size de çok geçmiş olsun. Ayevet çocuklar hasta olunca insan hiç dayanamıyor😑

İşte en çok korktuğum öksürük, acaba öksürük başlarda serklaja zarar verir miyim diye çok korkuyorum canım 😬inşaAllah öksürük falan olmadan atlatırım, eğer bugünde ilerlerse direk acile gitmeyi düşünüyorum bakalım.
Çok teşekkür ederim deneyeceğim ben de yaptıklarını😊
Serklaj varsa acile git canım sen . Öksürüğe dönmeden kurtul inşallah. Çünkü boğaz ağrısı varsa öksürüğe dönüyor . Bende serklaj falan yok ama öksürdükçe çok korktum bebek çok sarsılıyor kasıklar ağrıyor . Kuru öksürük bir de tam vajinaya baskı yapıyor öksürünce .
İnşallah kolayca atlat canım 🙏🏻🌸

Bebekler kilo alıp veriyorlar. Dün oğluma anne sütü başladılar diğer takviyeleri kestiler. Kızım beyin kanaması yaşamış. Dün arayıp haber verdiler. Oğlumdan çok umutlular ama Hüma’m biraz daha hasta. Onun çok duaya ihtiyacı var. Çok direniyor güzel kızım. Emmek istiyor ama bağırsakları midesi hazır değil. Süt arıyor bildiğiniz. Hemşire elimizi bile emmeye çalışıyor diyor
Ah canım benim 😞 Rabbim güç versin inşallah onlara . Dualarımız miniklerle 🙏🏻🧡 hepimizin umudu var inşallah güzel olacak her şey . 🙏🏻🧿🧿

Günaydın kızlar ben dün sabah çıktım. Ama psikolojik olarak etkilendim sanırım sanki tekrar olackamış gibi geliyor 😢 lavaboya gidişimde korkuyorum. Akıntım olıyor öncedende oluyordu önemsemiyordum şimdi acaba akımtı mı kanama mı diyorum.

Merhaba arkadaşlar, tetanoz dışında aşı olanınız var mı? Benden whooping cough aşısı ve covid-influenza aşısı olmamı istediler. Kızımda Türkiye'de tetanoz olmuştum pandami zamanıydı covid aşısı oldum bir de.

Kızlar bu arada Cx rahim ağzı uzunluğu ölçüsü mü oluyor ?

Günaydın kızlar ben dün sabah çıktım. Ama psikolojik olarak etkilendim sanırım sanki tekrar olackamış gibi geliyor 😢 lavaboya gidişimde korkuyorum. Akıntım olıyor öncedende oluyordu önemsemiyordum şimdi acaba akımtı mı kanama mı diyorum.
Geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz 🙏🏻🧡 sebebi neymiş neden olmuş bir şey dediler mi

Serklaj varsa acile git canım sen . Öksürüğe dönmeden kurtul inşallah. Çünkü boğaz ağrısı varsa öksürüğe dönüyor . Bende serklaj falan yok ama öksürdükçe çok korktum bebek çok sarsılıyor kasıklar ağrıyor . Kuru öksürük bir de tam vajinaya baskı yapıyor öksürünce .
İnşallah kolayca atlat canım 🙏🏻🌸
Amin inşaAllah hemen biter gider. Eşim 5 gibi gelecek işten gideceğim acile, önden önlem almak istiyorum. Teşekkür ederim canım 🥰

Merhaba arkadaşlar, tetanoz dışında aşı olanınız var mı? Benden whooping cough aşısı ve covid-influenza aşısı olmamı istediler. Kızımda Türkiye'de tetanoz olmuştum pandami zamanıydı covid aşısı oldum bir de.
Sadece tetanoz oldum bide tetanozlu boğmaca olacağım başkada bı asi demediler 25.haftadayim siz yurt dışında siniz sanırım oraya özel bı uygulamami acaba

Geçmiş olsun inşallah tekrarlamaz 🙏🏻🧡 sebebi neymiş neden olmuş bir şey dediler mi
Yok miyomdan olmaz dedi doktor. Miyomla rahim duvarı mı dedi ağzı mı dedi tam hatırlamıyorım arasında mesafe varmış. Cx rahim ağzı ölçüsü mü olıyor biliyo musun

Yok miyomdan olmaz dedi doktor. Miyomla rahim duvarı mı dedi ağzı mı dedi tam hatırlamıyorım arasında mesafe varmış. Cx rahim ağzı ölçüsü mü olıyor biliyo musun

Eklentiler

• 32A05941-DCEA-4276-9DAC-FA2EAC96B581.jpeg
    32A05941-DCEA-4276-9DAC-FA2EAC96B581.jpeg
    74 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba ben de tetanoz aşısı oldum daha önce de olduğum için tek doz vuruldum geçen ay.

Cnm geçmiş olsn.insallah doğuma kadar bidaha olmaz.ben de ilk haftalarda kanama atlattigim için.her akıntı da yada WC girdigimde bakıyorum kan fln var mı die.sukur şimdilik bsy yok.senin etkilenmen normal yani .

Selam arkadaşlar, inşallah gebelikleriniz iyi gidiyordur. 25+5teyiz, yavrum hiç durmadan hareket ediyor. Eşim hiperaktif, sabit 2dk duramaz. Galiba oğlumda ona çekti 🤦🏼‍♀️ her sabah mideme tekmelerle yumruklarla uyanıyorum.
Şeker yüklemesi yaptırdım şükür çıkmadı ama kilom aldı başını gidiyor son 2 haftadır tartılmadım ama 2 hafta önce 7 kilo almıştım 🤦🏼‍♀️ artık en son tartılırım deyip bıraktım. Doğru düzgün yemek de yemiyorum. Mide yanmalarım, kusmalarım çok fazla ama durmadan kilo alıyorum 😂 gerçi 3-4 kilosu bebek, plesanta, suyu, ve göğüslerimmiş ama yine de canımı sıkıyor.

Cnm geçmiş olsn.insallah doğuma kadar bidaha olmaz.ben de ilk haftalarda kanama atlattigim için.her akıntı da yada WC girdigimde bakıyorum kan fln var mı die.sukur şimdilik bsy yok.senin etkilenmen normal yani .
Sağol canım❤️ aynen öyle insan kötü etkileniyor 😬 inşallah sağ sağlim vaktinde kucağımıza alırız ❤️

kızlar selam, benim oğlan ters duruyor başı yukardaydı en son ve galiba hala öyle karaciğerime baskı yapıyor oturamıyorum rahat , ilk gebeliğimde oğlumda doğuma kadar tersti oda başını dayamıştı karaciğerime inşallah bu bebe döner hep böyle kalmaz :KK43:

X