Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    151
Çok geçmiş olsun. Alttan rahim ağzı uzunluğunu ölçtüler mi? Kaç mm çıktı? Böyle şeyleri maalesef bazen göz ardı ediyorlar, bizim istememiz gerekiyor.
Kesinlikle. Eğer biz söylemeseydik rahim ağzına bakmayacaktı doktor ve açılmam olduğunu görmeden bebekler iyi diye eve gönderecekti beni. Biz söyleyince baktı sonra sevk verdi

Bende Bebebao eller serbest tekli vardı. Ona rağmen aldım ama elektrikli Lansinoh'u. Çok uygun olmasa almazdım.

Ben düşünüyordum ama aslında sadece bir ticari hile imiş. Özgür Deren anne karnında bebek ameliyat eden dünyaca ünlü bir doktordur. Onun görüşü şöyle:

Biz de dün doktorumuza sorduk öneriyor musunuz diye, tabiki dedi
Hem ailede gem de çocuğun kendisinde olan hastalıklar için kullanılabiliyor dedi.
Biz çok güveniyoruz doktorumuza😊 o yüzden saklatacağız bakalım eşim araştıracak firmaları.

Eklentiler

• A7A2ECD8-3175-4F5A-8EFD-9BF7221DF25F.png
    A7A2ECD8-3175-4F5A-8EFD-9BF7221DF25F.png
    248,5 KB · Görüntüleme: 12
Sanırım indirim bitmiş canım ben de görünmüyor
Bitmis evet ben de bir arkadaşım çiftlisini 2000'e aldım dedi diye iptal ettim. Ama her nasılsa teklisi de gerçekten ayni fiyata idi. Onun çekimi daha güçlü imiş. Bir de bebebao var belki ikincisine ihtiyacım olmaz, indirimli diye müsrif olmayayım dedim. Maalesef bir şey çok indirimli olunca ihtiyaç algısını bazen kaybediyorum çünkü. Ama bence tekli alacak olanlar için fiyatı iyiydi. Şimdi bitince iptal ettiğime üzüldüm.

Bitmis evet ben de bir arkadaşım çiftlisini 2000'e aldım dedi diye iptal ettim. Ama her nasılsa teklisi de gerçekten ayni fiyata idi. Onun çekimi daha güçlü imiş. Bir de bebebao var belki ikincisine ihtiyacım olmaz, indirimli diye müsrif olmayayım dedim. Maalesef bir şey çok indirimli olunca ihtiyaç algısını bazen kaybediyorum çünkü. Ama bence tekli alacak olanlar için fiyatı iyiydi. Şimdi bitince iptal ettiğime üzüldüm.
Evet gerçekten fiyatı iyiymiş ama varken de almamış oldun. Hatta bu sağma makinası için almayın gerek olursa alın diyenler bile var . Ama ben önceden alıcam sanırım . Mochi almayı düşünüyorum

Evet gerçekten fiyatı iyiymiş ama varken de almamış oldun. Hatta bu sağma makinası için almayın gerek olursa alın diyenler bile var . Ama ben önceden alıcam sanırım . Mochi almayı düşünüyorum
Bende lansinoh çiftli aldım ablam ve arkadaşlarım önermişlerdi. Ben doğumdan sonra kendimi sokağa atmayı planladığım için bu sağma makinaları gerekli benim için 😂😂
Sen mochinin manuel olanını mı alacaksın ? Elektrikli pek yok sanki Türkiye de.

X