Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    148
Merhaba sizin aracılığınızla herkese haber vermiş olayım. Bugün doğum yaptım. Çok şükür şu an durumları iyi duruyor. Hem oğlumu hem kızımı uzaktan görebildim. Yoğun bakıma alındılar. Eğer serklaj yaptırabiliyorsanız hiç beklemeyin. Benim daha fazla içeride tutma imkanım olmadı. Kese vajinama indi apar topar doğuma gittim. Önce normal doğum denedik. Ama kanalda sıkıntı oldu sanırım acil sezaryene alındım. Benim durumum çok şükür iyi. Lütfen bebeklerim için dua edin. Hastaneden onları sağsalim sağlıkla çıkartalım inşallah

dualarımdasın canım annelerine sağlıklı bir şekilde kavuşurlar inşallah Allah yardımcın olsun kilo durumları nasıldı

Canım sağlıkla ikisi de kucağına alıp çıkacağın gün de böyle haber ver inşallah geçmiş olsun canım Allah sana bağışlasın yavrularını

Kızlar gebelik zehirlenmesi yaşayan var mı daha öncesinde. Bariz belirtileri neler? Göğsüme bı şey oturuyor geceleri kaç gündür bugün artık gebelik zehirlenmesi mi yaşıyorum acaba dedim. Tansiyon normal, el ayak da şişlik vs yok . Ama göğüs ağrısı uyutmayacak şekilde acile gitmek istemedim sabah doktoruma gidecem randevu da dolu görünüyor ama acil durum bakar sanriim. Dua edin bı şey cikmasin 4 saattir ağlıyorum ya bebeğime bı şey olirsa diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…