Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Amiiiin. Bazen bacağımda uykuya dalarken hissediyorum ama daha değişik huzursuz bacak gibi. Magnezyumu günde 2 kullanıyordum, doktorum teke düşür bebeklerin kafası büyür dedi. Sırt üstü uyuyamıyoruz yoksa o ellerime iyi geliyor. Yan dönüp yatmaktan ellerim kollarım mahvoldu

Ay inşallah geçer. Sabahları su içmek için şişeyi bile açamıyorum. Sağ baş parmağım komple karıncalı. Sol elimde 3-4 gündür bilekten sanki dediğin gibi kırılmışçasına ağrıyor. Hatta düşündüm yani çatlattım mı ben bunu diye

Yarın bende bileklik alacağım belki iyi gelir bir nebze. İğne de artık beni bile korkutuyor. Hamileliğin başından beri sürekli iğne vuruluyorum farklı farklı sebeplerden. Vücudum hassaslaştı

Sanırım 30 dan sonra 2 haftada bire düşüyor kontrol sıklığı ama doktordan doktora da değişebilir
Aa magnezyumun öyle bir etkisi mi varmış, gerçi günde bir kullanıyorum gebeliğin başından beri ama bilmiyordum böyle bir etkisi olduğunu.
Ay Rabbim şifa versin çok iyi anlıyorum sizi, sabaha karşı uyanıyorum her gün ve ağrıdan uyuyamıyorum bir daha 22. Haftadayız hafta, gün sayıyorum bitecek geçecek diye

Evet ya bende kırdım sandıydım

Kızlar bende en son 31 Temmuzda bebeğimi gördüm çok merak ediyorum inşallah keyfi yerindedir Çarşambaya randevu aldım 30 Eylül de detayşı ultrason var sanırım en geç ben giricem

Ah ah çok iyi anlıyorum seni bende de 6 yaşında 1. Sınıf bebesi var okadar zorki hayırlı haberlerle gel inşallah

Ben 21.haftadayim 4.5 kilo aldim cnm

Esimin kiz kuzeninin adi Evren. Guzel bence

14+2 oldum ama hala bebek hareket etmiyor böyle bişey yaşayan var mı cinsiyetini çok merak ediyorum ama doktora geçen hafta da bu hafta da gittim cinsiyetini göremedi çok merak ediyorum tahmin edebilecek olan var mı
Resimde cinsiyet tahminimi olur fetal dna testi yaptirin öğrenirsiniz erkenden . Biraz pahalı bir test ama burada resim üzerindeki tahminde daha güvenilir

Ben hep 4 haftada bir gidiyordum beklemesi zor oluyor zaten 30 dan sonra 2 haftaya düşüyor 36dan sonra haftalık oluyor diye hatırlıyorum
Ben daha 2 kere gidebildim. Doktorayda bir çağırdı ama denk gelmedi bi türlü. 24. haftadan sonra 2 haftaya düşüyor. Sonay ise her hafta gidiliyor

14+2 oldum ama hala bebek hareket etmiyor böyle bişey yaşayan var mı cinsiyetini çok merak ediyorum ama doktora geçen hafta da bu hafta da gittim cinsiyetini göremedi çok merak ediyorum tahmin edebilecek olan var mı
Asla doğru çıkmıyor bu tahminler. Çıkıyorsa da yüzde 50 ihtimal var zaten. Ben de sizin gibi heyecanlı idim. Herkese her yerde soruyordum ama kızın olacak denmişti, oğlum olacak. Yani tutmadı. Kendinizi yormayın bence.

Nasıl yaptı isem eski bir mesaja gidip yeni sanıp cevap vermişim. Kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…