Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ben daha 2 kere gidebildim. Doktorayda bir çağırdı ama denk gelmedi bi türlü. 24. haftadan sonra 2 haftaya düşüyor. Sonay ise her hafta gidiliyor
oğlumda ayda bir diye hatırlıyorum simdi de bir ay sonra şeker icin gel demisti riskli olunca dusurelim artık 2 haftaya dedi sağlıklı olsunlar yeter ki 🤲🏻

Ya cnm saol link icin bn de almak istedim ama cocuk ocakta gelicek kismetse. Simdiden alirsak islakligi vs gider mi acaba?
Yok canım gitmiyormuş ıslaklığı bende aynı şeyi düşündüm ama arkadaşlarım hep aldı gitmiyormuş ıslaklığı ☺️
Esimin kiz kuzeninin adi Evren. Guzel bence:KK66:
Evren ismini bende çok beğeniyorum , listemde vardı hatta ama benden başka eşim dahil kimse beğenmedi o yüzden eledik 😂

Kızlar ayrıntıldan kaç hafta sonra kendi doktorunuza kontrole gideceksiniz?
Benim doktorum 4 hafta geçsin dedi ama ben nasıl dayanıcam o kadar bilmiyorum 🤷‍♀️
Biz 2 haftada bir gidiyoruz çok sık geliyorsunuz dedi bize
Benim doktorumda 1 ay sonra gel dedi canım

Aserme saatim geldi yine canınız çekmesin diye ne olduğunu yazmıyorum ama filmlerde ki gibi kocamı kaldırıp bana şundan al diyesim var😒😓 amaaaaaa yapmicam tabi yarın iş var uyuyacam

Aserme saatim geldi yine canınız çekmesin diye ne olduğunu yazmıyorum ama filmlerde ki gibi kocamı kaldırıp bana şundan al diyesim var😒😓 amaaaaaa yapmicam tabi yarın iş var uyuyacam
Ya çok mu canın çekti ? Ben bir kere çok fena yeşil elma aşermiştim. Oturduğum yerde burnuma kokusu ağzıma tadı geliyordu yemezsem ölecekmişim gibi hissetmiştim 😂😂 öyle birşeyse uyandır bence 😅

Ben de 11. Haftadan beri hep 5 haftada bir gidiyorum doktorum o şekilde randevu veriyor sabretmesi gerçekten zor ama bir sıkıntı olmadığı için bu sekilde veriyor diye avutuyorum kendimi
Oo 5 haftada baya uzunmuş 😅 ya evet çok şükür her şey yolunda olduğu için böyle çağırıyor doktorlar ama merak ediyor insan 😅🙈

Günaydınnn kızlar 🌸 nasıl geçti haftasonu , bebişler iyi mi ? Bugün kontrolü olan var mı ?
Ben artık geceleri uyumakta zorlanıyorum , sizlerde de var mı bu durum ?

Ah ah çok iyi anlıyorum seni bende de 6 yaşında 1. Sınıf bebesi var okadar zorki 😂 hayırlı haberlerle gel inşallah ❣️
Anaaam 1. Sınıf anasi kolayliklar diliyorum 🤣
Ya çok mu canın çekti ? Ben bir kere çok fena yeşil elma aşermiştim. Oturduğum yerde burnuma kokusu ağzıma tadı geliyordu yemezsem ölecekmişim gibi hissetmiştim 😂😂 öyle birşeyse uyandır bence 😅
Ay bende faranjit oldugumda hamsi aşeriyordum neyse ki 2 gün sonra balik sezonu açildi da solugu balıkçıda aldik🤣 oglumda agzima asla balik sürmedim şimdi o da asla agzina sürmüyor kebapçıda yatıyordum nerdeyse oglum tam bir etobur şarki bestelemiş et çorbasi diye😬🤣 kizimda balıkçı olcak herhalde surekli balık cekiyor canım🤣

Anaaam 1. Sınıf anasi kolayliklar diliyorum 🤣

Ay bende faranjit oldugumda hamsi aşeriyordum neyse ki 2 gün sonra balik sezonu açildi da solugu balıkçıda aldik🤣 oglumda agzima asla balik sürmedim şimdi o da asla agzina sürmüyor kebapçıda yatıyordum nerdeyse oglum tam bir etobur şarki bestelemiş et çorbasi diye😬🤣 kizimda balıkçı olcak herhalde surekli balık cekiyor canım🤣
Ya gerçekten hamilelikte yediklerimiz etkiliyor mu çocukların damak zevkini 😅 korkarım benim bebe sadece peynir ekmek yiyecek 😂😂

Yaaaa evet kokusu burnuma.geldi ahahah sorun şu ki bilse gidip bulmaya çalışır gece gece aklım kalır onda ☺️

Günaydınnn kızlar 🌸 nasıl geçti haftasonu , bebişler iyi mi ? Bugün kontrolü olan var mı ?
Bende geçen sormuştum gece ağzı aşağı uyurken buluyorum kendimi bebişe bı şey olur mu diye ama üç gündür ağzı aşağı uyurken bebek içerden pıt pıt uyarıyor 😅😅 uykular haram oldu

Günaydın ☀️🥰
Kontrole daha iki hafta var illa defa 3 buçuk hafta bekleyip gidicem nasıl dayanıcam bilmiyorum. Eşimden gizli başka doktora gitmek bile aklıma geliyor 😅😅
Ben gece uyuyorum ama sürekli WC kalkıyorum. Bir de uyandığımda kollarım uyuşmuş oluyor. İşten geldiğimde de ayaklarım şişiyor canım .

Bir de bebeğimin hareketleri son 3 gündür daha az sanki onu kafama takmaya başladım .
Benim de senin gibi plesanta ön duvarda ama geçen hafta daha hareketliydi bebiş .

Günaydın ☀️🥰
Kontrole daha iki hafta var illa defa 3 buçuk hafta bekleyip gidicem nasıl dayanıcam bilmiyorum. Eşimden gizli başka doktora gitmek bile aklıma geliyor 😅😅
Ben gece uyuyorum ama sürekli WC kalkıyorum. Bir de uyandığımda kollarım uyuşmuş oluyor. İşten geldiğimde de ayaklarım şişiyor canım .

Bir de bebeğimin hareketleri son 3 gündür daha az sanki onu kafama takmaya başladım .
Benim de senin gibi plesanta ön duvarda ama geçen hafta daha hareketliydi bebiş .
Hareket halinde iken daha az hissediyor insan. Ben de geçen hafta aktif çalışmaya başladım. Haftanın 3 günü çalışıyorum gibi. O 3 gün bebeğin hareketlerini daha az hissettim. Ne zaman eve gelip uzansam bebek daha çok hareket etti. Tedirgin olmayın.

Bende geçen sormuştum gece ağzı aşağı uyurken buluyorum kendimi bebişe bı şey olur mu diye ama üç gündür ağzı aşağı uyurken bebek içerden pıt pıt uyarıyor 😅😅 uykular haram oldu
Ağzı aşağı uyumak ne demek kız 😂😂
Günaydın ☺️ Benim mide yanmalarım beni çok rahatsız ediyor. Ben de uyumakta çok zorlandım bu gece.
Ay mide yanması çok kötü gerçekten , bir şey kullanıyor musun onun için ?

Günaydın ☀️🥰

Sana öyle geliyordur canım , bu hafta fazla hareket ettiysen o sebeple pek hissedememiş olabilirsin 😅 biraz yat dinlen öyle dinle bebişi 🌸

X