Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ya kızlar ben ayrıntılı için devlete gittim az önce çıktım ama renkli göstermedi 5 dkda baktı organlarına falan herşey iyi dedi bitti.. hevesim kursagımda kaldı. Tabi ki iyi olmasına sevindim ama renkli görücem diye heyecanlanmıştım. Acaba her yerde mi böyle yoksa devlet oldugu için mi?

Ya kızlar ben ayrıntılı için devlete gittim az önce çıktım ama renkli göstermedi 5 dkda baktı organlarına falan herşey iyi dedi bitti.. hevesim kursagımda kaldı. Tabi ki iyi olmasına sevindim ama renkli görücem diye heyecanlanmıştım. Acaba her yerde mi böyle yoksa devlet oldugu için mi?
Canm Bende ayrıntılı ultrason ü devlette yaptım ama renkli ultrasonda da gördük her hastane bir olmuyor demek

Kızlar merhaba salı günü benimde detaylı ulturasonum vardı adet tarihime göre 20+4 kendi doktoruma göre de 3 aylıktan beri 1 hafta ileri 21+4 dedi ama detaylı ulturason doktoruna göre bir hafta daha ileri 22+3 çıktı şimdi doktoruma yazdım hangisini dikkate alacağım diye.
Bunu ben de merak ediyorum. Ultrasona göre benim de bir hafta önce ultrason kağıdında bir hafta öne çekmiş doğumu. Sizin 2 haftalık bir fark var. Detaylı Ultrason yapan doktor bir şey demedi mi ?

Bunu ben de merak ediyorum. Ultrasona göre benim de bir hafta önce ultrason kağıdında bir hafta öne çekmiş doğumu. Sizin 2 haftalık bir fark var. Detaylı Ultrason yapan doktor bir şey demedi mi ?
Detaylıda ki doktorum 22+3 dedi neye göre dedim ölçümlere göre ölçümlerde 27 cm boy 490 gram
Kızımda 20.hafta gitmiştim 500 gramdı o zamanda bir hafta ileri almıştık ama totalde 1 haftaydı şimdi 2 hafta oluyor totalde. Böyle giderse yılbaşında alcaklar beni sezeryana

Detaylıda ki doktorum 22+3 dedi neye göre dedim ölçümlere göre ölçümlerde 27 cm boy 490 gram
Kızımda 20.hafta gitmiştim 500 gramdı o zamanda bir hafta ileri almıştık ama totalde 1 haftaydı şimdi 2 hafta oluyor totalde. Böyle giderse yılbaşında alcaklar beni sezeryana
kızımla yan yana koydum benim oğlan ablasının ikizi olacak gibi :)))

Eklentiler

• fa6b31d7-242f-4e1d-a9c3-432acc5d3a76.jpg
    fa6b31d7-242f-4e1d-a9c3-432acc5d3a76.jpg
    104,4 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar emzirme sütyeni ve atletini mesela ilk hamileliklerinizde ne zaman aldınız? Ya da kaç beden değişti mesela sizin göğüs bedeniniz? Çok değişiyor mu yoksa bir beden mi değişiyor?
Ben doğuma bir ay kala almıştım ama hamilelikteki beden değişimi bence kişiden kişiye farkedebilir. Ben mesela normalde M bedenken emzirme atletini L almıştım doğumdan sonra da iki yıl neredeyse giydim atlet de gerçi çok beden farkı anlaşılmıyor. Sütyen için birsey diyemeyeceğim Benm bir beden farketmişti ama ben suwen in emzirme atletini hep giydim aldığım emzirme sütyenlerini hiç takmadım açıkçası rahat edememiştim. Ama atlet çok rahattı:)

İnan bilmiyorum ne kadar etkiler doğumu diye. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ama doktor bir sey söylerse buraya da yaz. Ben de merak ediyorum. Bir sonraki randevum ayın sonunda. Ancak o zaman sorabilirim.

İnan bilmiyorum ne kadar etkiler doğumu diye. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ama doktor bir sey söylerse buraya da yaz. Ben de merak ediyorum. Bir sonraki randevum ayın sonunda. Ancak o zaman sorabilirim.
Amin teşekkür ederim mesaj attım bakalım dönsün yazarım mutlaka

Canm Bende ayrıntılı ultrason ü devlette yaptım ama renkli ultrasonda da gördük her hastane bir olmuyor demek
Bi kere tek devlete gittim bana usg kağıdı bile vermedi, 16 haftalıktım kordon değilse pipidir dedi cinsiyet için kadındaki rahatlık ve umursamazlık beni benden aldı bi daha da gitmedim 😄

Bi kere tek devlete gittim bana usg kağıdı bile vermedi, 16 haftalıktım kordon değilse pipidir dedi cinsiyet için kadındaki rahatlık ve umursamazlık beni benden aldı bi daha da gitmedim 😄
Bizim burda devlet ve şehir Hastanesi'nde Dr lar iyi ama perinatoloji Dr unu sevemedim.cok aşırı soğuk bı kadın.bi ultrason kağıdı vermedi.kendisi 4 boyutlu mu baktı normal mi baktı göremedim cevirmedi bile.ama devletteki kadın doğum Dr lari çevirip gösteriyor.

Çok şükür sağlıklıymış bebiş 🧿🐣
Aslında devlete gidip renkli gören arkadaşlarımızda vardı ama sizin gittiğiniz hastanede mi yok acaba renkli ultrason.
kızımla yan yana koydum benim oğlan ablasının ikizi olacak gibi :)))
Oyyy maşallah ikisine de 🧿 evet çok benziyorlar 😅
Kaynanamın gidişini ikinci doz tetenozu vurularak kutladım bugun😂😂
Hadi gözün aydın canım benim 🤩🤩

Dün gebe okulunda iken 30 haftalık hamile bir kadın asla hamile gibi bile gözükmüyordu. Bugün hamile iken aralıklı oruç uyguladığını öğrendim. Aşırı şaşırdım bence diyetisyen de şaşırdı.

X