Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
İyi geceler kızlar, mide yanmasına ne iyi gelir ilaç dışında, iki gündür çok fenayım 🤦🏻‍♀️
Leblebi nohut yiyebilirsiniz mide asidini çeker hem tokta tutar, benimde başladı mide ağrılarım hamileliğim ortasından başlayııp sonuna kadar sürüyor 🥲

Kizlar günaydın 🤗 ☺️ cok afedersiniz bsy sormak istiyorum.ishal olan arkadaşlar vardı bı ara.ishal için neler yaptınız.bi haftadır var ve geçmiyor.dr a da gitmedim ilaç dışında geçirebileceğim şeyler var mı yada ben yaptım geçti diyebilceginiz
Haşlanmış patates muz yiyebilirsiniz, bir de magnezyum kullanıyor musunuz? Oda ishal yapar

Kizlar günaydın 🤗 ☺️ cok afedersiniz bsy sormak istiyorum.ishal olan arkadaşlar vardı bı ara.ishal için neler yaptınız.bi haftadır var ve geçmiyor.dr a da gitmedim ilaç dışında geçirebileceğim şeyler var mı yada ben yaptım geçti diyebilceginiz
Günaydın. Bana doktor ishal olursan kesinlikle hastaneye gel demişti. Neden dediğini bilmiyorum ama galiba enfeksiyon vs zararlı ya hamilelere. O dönem de salgın vardı muhtemelen ondandır.

Ayrıntılı ultrason günü olanlara güzel haberlerle gelmesini diliyorum ❤️ umarım doya doya görürsünüz bebislerinizi.

Oğlumun ayrıntılı ultrasonunda çok bilinçsiz hiç araştırmadan gitmiştim orda renkli ve izin süre görünce çok şaşırmıştım 😅 şimdi bu bebişe bende çok heycanlaniyorum.cunku neler göreceğimi biliyorum 🥲 benimlimkide haftaya salı inşallah hepimiz sagsaglim kucağımıza alıriz. Aldığımız her şeyi kullanılmak nasip olur

Günaydın. Bana doktor ishal olursan kesinlikle hastaneye gel demişti. Neden dediğini bilmiyorum ama galiba enfeksiyon vs zararlı ya hamilelere. O dönem de salgın vardı muhtemelen ondandır.
Okulun daha ilk haftası oğlum ishal kusma başladı dikkat ediyorum bnde bulaşmasın diye ama öğretmen olduğum için pek kaçma şansım yok sanırım 😪

Kızlar emzirme sütyeni ve atletini mesela ilk hamileliklerinizde ne zaman aldınız? Ya da kaç beden değişti mesela sizin göğüs bedeniniz? Çok değişiyor mu yoksa bir beden mi değişiyor?

Ya kızlar ben ayrıntılı için devlete gittim az önce çıktım ama renkli göstermedi 5 dkda baktı organlarına falan herşey iyi dedi bitti.. hevesim kursagımda kaldı. Tabi ki iyi olmasına sevindim ama renkli görücem diye heyecanlanmıştım. Acaba her yerde mi böyle yoksa devlet oldugu için mi?

Kızlar emzirme sütyeni ve atletini mesela ilk hamileliklerinizde ne zaman aldınız? Ya da kaç beden değişti mesela sizin göğüs bedeniniz? Çok değişiyor mu yoksa bir beden mi değişiyor?
Ben ilk gebeliğimde hiç aklıma gelmedi doğumdan sonra almıştım ama bence öncesinde almakta fayda var şu an mesela 20 haftalık hamileyim ve bu göğüslerimin üzerine bir sık sadece için sütle dolacak öyle aman aman daha da fazla büyümeyecek ben normalde 8 0 beden giyiyordum 90 almıştım o zaman büyük gelmişti yani şu an en fazla 85 falan alırım ama inanın zaten bir süre sonra süt o kadar aman aman büyütmüyor

Ya kızlar ben ayrıntılı için devlete gittim az önce çıktım ama renkli göstermedi 5 dkda baktı organlarına falan herşey iyi dedi bitti.. hevesim kursagımda kaldı. Tabi ki iyi olmasına sevindim ama renkli görücem diye heyecanlanmıştım. Acaba her yerde mi böyle yoksa devlet oldugu için mi?
Üzüldüm ya neden öyle yapmışlar ben özele gitmiştim önceki gebeliğimde yirmi dk falan sürmüştü

Ben ilk gebeliğimde hiç aklıma gelmedi doğumdan sonra almıştım ama bence öncesinde almakta fayda var şu an mesela 20 haftalık hamileyim ve bu göğüslerimin üzerine bir sık sadece için sütle dolacak öyle aman aman daha da fazla büyümeyecek ben normalde 8 0 beden giyiyordum 90 almıştım o zaman büyük gelmişti yani şu an en fazla 85 falan alırım ama inanın zaten bir süre sonra süt o kadar aman aman büyütmüyor
Ben de normalde hamilelikten önce 75B giyiyordum. 175 boyum var ve 67 kilo idim. Şu an 77 kiloyum sütyenlerimin sadece sırtı olmuyor. Göğüslerim biraz büyüdü ama aşırı değil. Aldığım kilonun hepsini neredeyse karnıma almışım. Dün 30 haftalik gebelerin karnının benden az çıktığını görünce şok oldum 😅 80B aldım Dagi marka. Bir de kuponum vardı indirimli almış oldum. İptal etmek istemiyorum. Galiba internetten değişim yokmuş gelir denerim olmazsa mağazadan değişirim diye düşündüm. Ama bu kez de olup olmadığına nasıl karar vereceğim emin olamadım, çünkü henüz alacağım bir sürü kilo var😅

Devlette renkli alan arkadaşlarımız da olmuştu ama genelde olmuyor maalesef.

Haşlanmış patates muz yiyebilirsiniz, bir de magnezyum kullanıyor musunuz? Oda ishal yapar
Tşk ederim.Yok daha geçmedim magnezyuma.ama geçen idrar enfeksiyonu için bı kullanımlık toz kullanmıştım ertesi gün ishal oldum bidaha da geçmedi.
Ayy Allah korusun idrar enfeksyonu az bişey çıkmıştı sadece bı kereye mahsus toz şeklinde bı ilaç verdi başka dr.onu kullandım ertesi gün ishal olmuştum hala gexmedi o ilaç mı yaptı bilmiyorum.tsk ederim olmadı öğleden sonra kendi gittiğim Dr izinden gelmiştir gideyim 😔
Okulun daha ilk haftası oğlum ishal kusma başladı dikkat ediyorum bnde bulaşmasın diye ama öğretmen olduğum için pek kaçma şansım yok sanırım 😪
Bu okuldan bulasmayan da kalmıyor maalesef bende anasinifciyim. Çocuklar ve aileler özensiz ve dikkatsiz.bide köy okulu olunca daha bı dikkatsiz olunuyor.
Devlet renkli vermiyor .ama geçen burda bı arkadaşta devlete gitmiş Dr fotoğrafını cekebilirsin çünkü renkli vermicem demiş ve arkadaş çekmiş renkli.ben ilk olarak şehir Hastanesi'ne gittim Dr çok ukalaydi.bana foto vereyim foto çek bsy demedi.15 20dk sürmüştü moralim bozuldu..gecen pazartesi tıp fakültesine gittim prof a onlar yarı özel yarı devlet çalışıyor .belirli bı miktar yatiriyorsun .orda da 10dk sürdü ve eşimi almadı diğer hocalar alıyordu.renkli yada siyah beyaz 4 boyutlu veriyordu diğer hocalar bu vermedi ve sinirlerim bozuldu.hem parayla çalışıyorlar hem de Dr dan Dr a değişiyor tutumları.esimi almıyor ama 2tane öğrenci almayı biliyorlar.

Ben de normalde hamilelikten önce 75B giyiyordum. 175 boyum var ve 67 kilo idim. Şu an 77 kiloyum sütyenlerimin sadece sırtı olmuyor. Göğüslerim biraz büyüdü ama aşırı değil. Aldığım kilonun hepsini neredeyse karnıma almışım. Dün 30 haftalik gebelerin karnının benden az çıktığını görünce şok oldum 😅 80B aldım Dagi marka. Bir de kuponum vardı indirimli almış oldum. İptal etmek istemiyorum. Galiba internetten değişim yokmuş gelir denerim olmazsa mağazadan değişirim diye düşündüm. Ama bu kez de olup olmadığına nasıl karar vereceğim emin olamadım, çünkü henüz alacağım bir sürü kilo var😅
Canım bende baby mom markaya bakmıştım e bebekte indternetten ama bedeni görmeden anlamadım gidince bakicam biraz uygun gibi orda

Dün gebe okulunda doğuma babaları almaktan bahsediyorlardı, dedim önce muayeneye alın. Eşim bebeği ilk olarak detaylı ultrasonda gördü.
Aynen öyle.ben doğumu fln gectim.Benim eşim ayrintiliya da giremedi.sadexe ilçedeki Dr alıyor orda görüyor.onun dışında ne ayrintiliya girebildi ne de şehir Hastanesi'nde görebiliyor.hayir anlamıyorum özelde nasıl alıyorlar eşleri.yada fakultede bizim hocadan önce başka hoca ayrıntılı ultrason baktı eşleri aldı çok güzel .onda da 2 öğrenci bı hemşire ve kendisiydi.bizim hoca da aynı sayidaydi.neymis 3 buçuk yaşında oğlum girmiş yanımda sulalece alamazmis.enfeksiyon riski varmış ve de ses olmamasi gerekmis..😡cocugumda oturdu bı kenarda sessizce izledi yazık ses fln yapmadı valla ya.kendime kızdım öyle dediği an neden vazgeçmedim muaneden die.sonucta parasıyla değil mi

Kızlar merhaba salı günü benimde detaylı ulturasonum vardı adet tarihime göre 20+4 kendi doktoruma göre de 3 aylıktan beri 1 hafta ileri 21+4 dedi ama detaylı ulturason doktoruna göre bir hafta daha ileri 22+3 çıktı şimdi doktoruma yazdım hangisini dikkate alacağım diye.

X