Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Tabi ki değil. Dün konuşurken ben 30 haftadayim dedi ben de 30 görünümlü 24 dedim. Ay ben hiç sevmiyorum öyle hamile hamile görünmeyi dedi. Bazıları seviyor dedi. Sanki ben kiloyla barışık bir insanmışım gibi 😅
Bazısı memesi sarkmasın diye emzirmiyor bu kulaklar neler duydu be :)

Dün gebe okulunda iken 30 haftalık hamile bir kadın asla hamile gibi bile gözükmüyordu. Bugün hamile iken aralıklı oruç uyguladığını öğrendim. Aşırı şaşırdım bence diyetisyen de şaşırdı.
Bazı kadınların rahmi geride oluyor o yüzden göbeği çok çıkmayabiliyor. Aralıklı orucu mesela sabah 10 akşam 6 arası yapıyor ve dengeli besleniyorsa neden sorun olsun ki?

Bazı kadınların rahmi geride oluyor o yüzden göbeği çok çıkmayabiliyor. Aralıklı orucu mesela sabah 10 akşam 6 arası yapıyor ve dengeli besleniyorsa neden sorun olsun ki?
Valla kalori hesabi yapıyormuş diyetisyen günlük aldığı kaloriyi çok az buldu ayrıca günde 2 öğün iyi değil en az 3 öğün yapman lazım dedi. Normalde ara öğünlerle 5 öğün falan olması gerekiyormuş

Tabi ki değil. Dün konuşurken ben 30 haftadayim dedi ben de 30 görünümlü 24 dedim. Ay ben hiç sevmiyorum öyle hamile hamile görünmeyi dedi. Bazıları seviyor dedi. Sanki ben kiloyla barışık bir insanmışım gibi 😅
Ben bayılıyorum hamiş hamiş görünmeye🤤 bugün sağlık ocağında hamile olduğumu anlayıp beni öne aldılar mesela çok hoşuma gitti😁
O hanım halt etmiş🙈
Ayrıca bebek için hiç sağlıklı değil, benim dr uyarmıştı o tarz beslenmeler için.

Ben bayılıyorum hamiş hamiş görünmeye🤤 bugün sağlık ocağında hamile olduğumu anlayıp beni öne aldılar mesela çok hoşuma gitti😁
O hanım halt etmiş🙈
Ayrıca bebek için hiç sağlıklı değil, benim dr uyarmıştı o tarz beslenmeler için.
Ben kilo almış olmayı veremem diye korktuğum için sevmiyorum ama göbeğimi seviyorum doğrusu. İlk 6 ay da diyet yapmayın dedi diyetisyen hanım

O hanım halt etmiş🙈
Ay bende senin gibiyim valla , seviyorum görüşümü 😂 :anneadayı:

sıkıntı şu ki çocuklar babaya benziyor babada kaynanaya :)))
İşte bunu hiç istemiyorum ya , eşime benzemez inşallah 😂 yazık kocam da sen niye bana benzemesini istemiyorsun beni beğenmiyor musun diyor 🥹🥹 diyemedim aşkım sen annene benziyorsun ve annenin çocuk bana benziyor diye böbürlenmesini istemiyorum 😂😂

İşte bunu hiç istemiyorum ya , eşime benzemez inşallah 😂 yazık kocam da sen niye bana benzemesini istemiyorsun beni beğenmiyor musun diyor 🥹🥹 diyemedim aşkım sen annene benziyorsun ve annenin çocuk bana benziyor diye böbürlenmesini istemiyorum 😂😂
yani denmiyor ama kaynana diyor valla aynı benim küçüklüğüm aynıı been içimden diyom sen bu kadar tatlı olabilir misin acabaa ahauhaua :)

O hanım halt etmiş🙈
Ne kadar markete mağazaya gittysem hep sıra bekledim kimse yer vermediği yazıklar olsun😤

Bizim burda devlet ve şehir Hastanesi'nde Dr lar iyi ama perinatoloji Dr unu sevemedim.cok aşırı soğuk bı kadın.bi ultrason kağıdı vermedi.kendisi 4 boyutlu mu baktı normal mi baktı göremedim cevirmedi bile.ama devletteki kadın doğum Dr lari çevirip gösteriyor.
Benimkide göstermedi ekran ona dönüktü al bak bile demedi bende deneme amaçlo bi devlete de gideyim demiştim oysa pişman oldum 2 gün sonra kendi dr uma gittim

Hadi bunlar neyse de perinatoloji dr u nasıl vermez ne gıcıklar ya sanki kaç defa 4 boyutlu fotoğrafını alacaz 🤦🏻‍♀️

X