Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    138
İşte bunu hiç istemiyorum ya , eşime benzemez inşallah 😂 yazık kocam da sen niye bana benzemesini istemiyorsun beni beğenmiyor musun diyor 🥹🥹 diyemedim aşkım sen annene benziyorsun ve annenin çocuk bana benziyor diye böbürlenmesini istemiyorum 😂😂
Benim kirpiklerim uzun ve kıvrık maskara kullanmamam rağmen, oğlumunda gözler aynı ben kirpiklerde kıvrıktı , kv kendi kızlarına benzetmişti ki onların hiçbirinin kirpikleri kıvrık değil ordan kardeşim de annesininde kıvrık ve uzun dedi hadi ya hiç farketmedim dedi , eşimde ayrı zamanlarda gözler kirpikler aynı annesi diyor hep iyiki bana çekmemiş diyor benim kv mort 😂😂 bayılıyorlar iyi görünün özellikleri kendilerine benzetmeye ahhaah

Benimkide göstermedi ekran ona dönüktü al bak bile demedi bende deneme amaçlo bi devlete de gideyim demiştim oysa pişman oldum 2 gün sonra kendi dr uma gittim

Hadi bunlar neyse de perinatoloji dr u nasıl vermez ne gıcıklar ya sanki kaç defa 4 boyutlu fotoğrafını alacaz 🤦🏻‍♀️
Hiç demi ya🫣 aman vicdansız bunlar vicdansız 🤣

Kızlar şöyle bir şeye denk geldim internette. Sizinle de paylaşayım 🌸

IMG_9228.jpeg

Kızlar görümcem hediye almak istiyordu , istediğim dönence Amazon’da indirimdeydi onu aldırdım bugün geldi. Tavana yıldız falan yansıtıyor çok tatlı🤩

Eki Görüntüle 3478182
Ay bu dönence çok güzel bende de oyuncakları farklı olanı var. Bana da komşu vermişti yıldızlar filan karanlıkta çok tatlı görünüyor 💖 güle güle kullan canım🙈

Kızlar yenidoğan fermuarlı şöyle tulumlar kullanışlı olurmu sizce alt üst takım mi almak lazım yoksa

Eklentiler

• Screenshot_20240912-201030.png
    Screenshot_20240912-201030.png
    155,8 KB · Görüntüleme: 44
Bi kere tek devlete gittim bana usg kağıdı bile vermedi, 16 haftalıktım kordon değilse pipidir dedi cinsiyet için kadındaki rahatlık ve umursamazlık beni benden aldı bi daha da gitmedim 😄
🤣 byle Dr lar kaldı mı yaa ben adıyaman'da yaşıyorum çok küçük bi şehir ama Dr ları ilgilidir en azından bana öyle denk geliyo

Teşekkür ederiz canım ozaman soranlara 5 aylık diyebilirim herhalde 😂haftaya 6 ya gircem buna göre 🤭zaman ne çabuk geçiyor🥲
Bence hiç çabuk geçmiyor ya. Bana çok yavaş geçiyor. Bir an önce doğsun istiyorum 😅
Tüm beşiklere uyumlu diye yorum okumuştum. Bak trendyoldan böyle bir yorum var hatta
Eki Görüntüle 3478310

Rica ederim 🌸 ben soranlara 5,5 aylık diyorum 😅
Teşekkür ederim ben de müzikli oyun halısı bakıyorum şimdi. Bir arkadaşımın bebeği 53 günlük imiş onunla epey eğleniyor ve vakit geçiyormuş.

Bence hiç çabuk geçmiyor ya. Bana çok yavaş geçiyor. Bir an önce doğsun istiyorum 😅

Teşekkür ederim ben de müzikli oyun halısı bakıyorum şimdi. Bir arkadaşımın bebeği 53 günlük imiş onunla epey eğleniyor ve vakit geçiyormuş.
Benim gönlümde fisher price var ama arkadaşımda bundan var ve gayet güzel bende gördüm yakından. Dediğin gibi bebek baya vakit geçiriyor hemde fisher price ın 3 te 1 İ fiyatta 😅 bi bak istersen bunu alırım bende büyük ihtimal

Babycim Bebek Piyanolu Oyun Halısı Müzikli https://app.hb.biz/4vBhY0wJus5l

X