Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ah ah benim ki yerinde durmuyor şimdiden her dk hareket hissediyorum ama dediğin gibi yüksek ses olunca hemen tepki veriyor korkuyor bencede birde ben her gün mozart dinletiyorum o zamanda minik minik vurmaya başlıyor

Geçenlerde eşimle bir düğüne katıldık, mehter takımı çağırmışlar açılışı mehter takımı yaptı :)) Bizimki mehter davula vurdukça tekme atıyordu :) sanki ritim tutuyor mübarek

Kızlar sizce 26.hafta tatil yapmak için nasıl bir dönem olurEşim iznini malesef o zamana alabiliyor biraz kafa dağıtmak istiyoruz. İstanbul’dayız kendi aracımızla Antalya Muğla taraflarında bir yere gitmeyi düşünüyoruz.

Bence gayet de olur. Ben görmüştüm hamile bir doktor ayağına varis çorabı giymiş 2 saatte bir mola vermiş o kadar yolu gitmişler. Tatil de yapmışlardı.

Benim de bebeğim kalpte parlaklık ve bobrekte büyüme gördü fetal önerdi birsey çıkmaz ilerde geçebilir ama doktorun olarak ta ufak bir risk olduğunu söylemek istiyorum dedi içimde şüphe kalmaması adına bende fetal dna yaptırdım çok şükür temiz çıktı

Bence gayet de olur. Ben görmüştüm hamile bir doktor ayağına varis çorabı giymiş 2 saatte bir mola vermiş o kadar yolu gitmişler. Tatil de yapmışlardı.
İnşallahVaris çorabı ne zaman giyilmeli ya da giyilmeli mi normaldeHenüz bacaklarımda bir şey yok ama hamilelikte varis çorabı kullanan çok gördüm

İnşallahVaris çorabı ne zaman giyilmeli ya da giyilmeli mi normaldeHenüz bacaklarımda bir şey yok ama hamilelikte varis çorabı kullanan çok gördüm
Yol uzun, ayaklarını yükseğe uzatamayacaksin ve hareket edemiyorsun ya kan pıhtılaşması olmasın diye varis çorabını yolculukta giyiyorlar.

Bizim elektrik süpürgesi saç kurutmasinda falanda öyle canım seslere tepki veriyorlar sanırım aynen

Ah ah benim ki yerinde durmuyor şimdiden her dk hareket hissediyorum ama dediğin gibi yüksek ses olunca hemen tepki veriyor korkuyor bencede birde ben her gün mozart dinletiyorum o zamanda minik minik vurmaya başlıyor
Ayy daha hiç müzik dinlemedim benim annem Güzel annem ninnisini söylüyorum söylerken ağlıyorum şuan o asamadayim sadece

Ayy daha hiç müzik dinlemedim benim annem Güzel annem ninnisini söylüyorum söylerken ağlıyorum şuan o asamadayim sadece
Ay çok tatlısınız sizi yerim Bende eşimle izlediğimiz dizi de bir karakter öldü diye ağladım sanki babamın oğlu birde filmde doğum sahnesi vardı doktor az hadi biraz daha dayan saçları görünüyor dedi ben hüngür hüngür ağlamaya başladım

Erkek bebeklerde üreme gelişimi nedeniyle böbrekler geniş duruyor sonra düzeliyor dedi benim doktorum

Kızlar ilk kez sağ baldırıma bir kramp girdi öyle böyle değil 5 dk sürdü tam gidiyor diyorum bir daha çok kötüydü osteocare diye bi vitamin al dedi doktor bakalım yarın soracağım olmazsa magnezyumla soda tüketiyorum kalsiyum da iyi geliyor dediler süt haricinde peynir yoğurt tüketiyorum da

O vitamini oglumda kullandım iyi geliyordu sanki.hatta benim biraz kalmıştı icinde eşim kullandi.

Ya ama Aras isim olarak da çok var aksa gibi değil tatlış bi isim Aras

Kızlar sırt ağrısı yaşayan var mı aranızda ?
Benim sırtım ( sağ kürek kemiğimin bir karış altı ) çok ağrıyor güm içinde oturamıyorduk uzun süre illa yatmam gerekiyor

Kızlar sırt ağrısı yaşayan var mı aranızda ?
Benim sırtım ( sağ kürek kemiğimin bir karış altı ) çok ağrıyor güm içinde oturamıyorduk uzun süre illa yatmam gerekiyor
Bana da yatarken agriyomus gibi geliyor .bu sıralar iyice çökmüş gibi hissediyorum kendimi kqrbim patlayacak gibi gaz mi desem ne desem

Bana da yatarken agriyomus gibi geliyor .bu sıralar iyice çökmüş gibi hissediyorum kendimi kqrbim patlayacak gibi gaz mi desem ne desem
Gayet güzel gidiyordu bende ayniyim sanki karnım bi anda 9 aylık oldu her yerim ağrıyormuş gibi değişik bişeyler daha balayı dönemimiz bitmemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…