Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Gayet güzel gidiyordu bende ayniyim sanki karnım bi anda 9 aylık oldu her yerim ağrıyormuş gibi değişik bişeyler daha balayı dönemimiz bitmemişti
Benim bu 2.trimwstir daha zor sanki bugün baş dönmesi miğde mulantsii yaşadım resmen ama yıkılmadım ayaktayımmağazaya bebe kıyafeti almaya gittik hiç bişey begenemedim çıktık bebegime hiç bişi alamicam galiba

Bana da yatarken agriyomus gibi geliyor .bu sıralar iyice çökmüş gibi hissediyorum kendimi kqrbim patlayacak gibi gaz mi desem ne desem
Ayakta ve uzanırken hiçnir şey yok ama otururken belli bir nokta çok ağrıyor hatta acıyor nasıl işe gidicem ben bilmiyorum

Şu nem ölçerler hangisi iyi acaba kullanan varmı

Eklentiler

• Screenshot_20240911-010900.png
    196,6 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20240911-010853.png
    190,7 KB · Görüntüleme: 23
İkizim olsa koyacağım isimleri koymuşsunuz, annem önermişti. İkiziniz mi olacak?
Ay hayır henüz net cinsiyet belli olmadığı için kız olursa Ada erkek olursa Ata koyarız demiştik. Kıza benziyor dedi doktor ama hala içimde şüphe var değiştirmedim o yüzden haftaya Ayrıntılı ultrason var inşallah netleşecek

Bende de oluyor canım bel ve sırt ağrısı. Yatıyorum genelde
O biraz da yatmaktan da oluyor. Yatmak durumunda olduğum süreçte benim de öyle olmuştu. Normalde bel fitigim var 4 tane, skolyozum var. Henüz bel ve sırt ağrım yok. Ama çok hareketsiz bir yaşam tarzım var, ayrıca hamilelikte de bel sirt agrisi normal. Muhtemelen başlar benim de.

Bana da yatarken agriyomus gibi geliyor .bu sıralar iyice çökmüş gibi hissediyorum kendimi kqrbim patlayacak gibi gaz mi desem ne desem
Benm de bu ara çarpıntım olmaya başladı ve nabzım yüksek seyrediyor. Bgn doktora gideceğim ben de. Özellikle yemeklerden sonra hafif bile yesem kalbime yük bindiğini hissediyorum.

Benm de bu ara çarpıntım olmaya başladı ve nabzım yüksek seyrediyor. Bgn doktora gideceğim ben de. Özellikle yemeklerden sonra hafif bile yesem kalbime yük bindiğini hissediyorum.
Bu bana da oluyor. Kalbim ağrıyor hatta sırtıma vuruyor bazen. Görmezden gelmeye çalışıyordum. İnşallah önemli bir şey değildir. Çok geçmiş olsun.

Benim oğlumda da kalp ve beyinde parlaklık çıkmıştı. Fatal dna yaptırdım. Oğlum 2 yaşında şimdi

Ben almadım ama odama park yatak düşünüyorum karar veremedim.İçlerinde yatak var sanıyordum bazılarında yatak hediyeli diyordu.Siz karar verdiniz mi
bana en yakın arkadaşım hediye olarak yoyko park yatak aldı, ben beğenip söylemiştim. Dün geldi çok beğendik, tavsiye ederim. içinde yatak var ama bana sert geldi, bugün içine yataş cottony yatak siparişi verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…