Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Geçmiş olsun ❤️‍🩹 benim bu hafta başladı maalesef beni zorluyor . Otururken zor ayakta ve yatarken sıkıntı yok . Öğretmen masasında otururken resmen canım yanıyor nasıl idare edicem bilmiyorum.
Bende gün içinde farketmiyorum ama çocukları eve gönderdikten sonra ağrılarım başlıyor. İlk haftalar normal de zorken hamileyken çok daha zor geliyor bide iki aydır hareketsiz vücut şimdi bir tempoya alışmak gerçekten zor Allah yardımcımız olsun

Benm de bu ara çarpıntım olmaya başladı ve nabzım yüksek seyrediyor. Bgn doktora gideceğim ben de. Özellikle yemeklerden sonra hafif bile yesem kalbime yük bindiğini hissediyorum.
Bende aynı durumdayım sabah çok rahatsız oldum kahvaltı sonrası kalbim güm güm, oğlumda da böyle olmuştum kalbe yük biniyor normal demişti dr um. 1 kat merdiven çıkıyorum yaşlı teyzelee gibi nefes nefese kalıyorum 😂

Kızlar sizce 26.hafta tatil yapmak için nasıl bir dönem olur🥲Eşim iznini malesef o zamana alabiliyor biraz kafa dağıtmak istiyoruz. İstanbul’dayız kendi aracımızla Antalya Muğla taraflarında bir yere gitmeyi düşünüyoruz.
Bizde 24. haftada gitcez canım sık sık mola vererek Muğla Bodrum taraflarına gitcez yolda uzun sıkıntı çıkmadan gider gelirz inşallah🌸

16 hafta deyince az geliyor ama 4 ay deyince çok geliyor bana. Size de öyle oluyor mu?
Ya evet bende aynıyım 😂😂 benim aralık da olma ihtimali var o zaman 3 ay kalmış oluyor öyle düşününce de panik oluyorum 🙈
Geçmiş olsun ❤️‍🩹 benim bu hafta başladı maalesef beni zorluyor . Otururken zor ayakta ve yatarken sıkıntı yok . Öğretmen masasında otururken resmen canım yanıyor nasıl idare edicem bilmiyorum.
Saol canım sana da geçmiş olsun. Sandalyene kalın yumuşak minderlerden mi alsam acaba ? Sert bir yerde oturmak ekstra can acıtıyor sanki

Ya evet bende aynıyım 😂😂 benim aralık da olma ihtimali var o zaman 3 ay kalmış oluyor öyle düşününce de panik oluyorum 🙈
Dün kız kardeşim doğum çantanı artık hazırla erken doğum olur falan diye beni uyardı. Kardeşim bekar ve benden küçük😅 Bir de bazı uygulamalarda artık bebek alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz yazıyordu bense neredeyse bitirdim 😅

Dün kız kardeşim doğum çantanı artık hazırla erken doğum olur falan diye beni uyardı. Kardeşim bekar ve benden küçük😅 Bir de bazı uygulamalarda artık bebek alışverişi yapmaya başlayabilirsiniz yazıyordu bense neredeyse bitirdim 😅
Benimde hiçbirşey yok 😂 tabi yatağı bebek arabası vs abisinden kaldığı için genel olarak kıyafet alışverişi var 🥰

Kız maşallah sanaa bizde bir iki kıyafet aldık iste😂

16 hafta deyince az geliyor ama 4 ay deyince çok geliyor bana. Size de öyle oluyor mu?
Evet evet bana da aynısı oluo.o yüzden ay olayi beni bayiyor.kiz kardeslerimde karnındayken rahatsin yarın olunca ikisi birlikte baya zor olur.simdi keyfini çıkar diyorlar.🫣🥴
bana en yakın arkadaşım hediye olarak yoyko park yatak aldı, ben beğenip söylemiştim. Dün geldi çok beğendik, tavsiye ederim. içinde yatak var ama bana sert geldi, bugün içine yataş cottony yatak siparişi verdim.
Ben oğlumda yoyko anne yani park yatak almıştık çok güzel hala kullanioz.ha oğlum geceleri yanıma atlıyor o ayrı 🤣🤣
Bende gün içinde farketmiyorum ama çocukları eve gönderdikten sonra ağrılarım başlıyor. İlk haftalar normal de zorken hamileyken çok daha zor geliyor bide iki aydır hareketsiz vücut şimdi bir tempoya alışmak gerçekten zor Allah yardımcımız olsun
Ya çocuklar da hadi neyse ama şu evrak işleri dönem başlarında bıkkınlık verio.zumreler vs .
Çok teşekkür ederim bende rndevumu oluşturdum Zeki Hocaya :)
Marmara üniversitesinde bakmıyorlar mi şimdi o da aklıma geldi.
Benm de bu ara çarpıntım olmaya başladı ve nabzım yüksek seyrediyor. Bgn doktora gideceğim ben de. Özellikle yemeklerden sonra hafif bile yesem kalbime yük bindiğini hissediyorum.
Aynı bnm de.hele dün sutyen takmıştım çıkardım ama gexe yatana kadar nefes alamadim resmen bayıldım.
Benimde hiçbirşey yok 😂 tabi yatağı bebek arabası vs abisinden kaldığı için genel olarak kıyafet alışverişi var 🥰
Park beşik araba vs hep var .kıyafetlerde kardeşlerimin kızlarınin yaşları yakın onlar verdi.oglumdan da battaniye müslin vs var.ama bı tane daha bebek arabası almayı düşünüyorum aslında.oglumda da aşırı alışveriş yapmıştım çoğu şeyi giydirememistim.o yüzden bunda biraz daha rahatım.

Can
Canim bel destekli minterler var arabada falan kullanıyoruz biz acaba iyi gelir mi bı araştır onuda

Aminn inşallah 🙏🏻🌹gerçekten zor inşallah alışırız ağrılarımız azalır .
Şimdi okuldan geldim ayak bileklerim şişmiş bugün de .
Sanki her geçen gün vidalarım gevşiyor gibi hissediyorum kendimi 😊

Saol canım sana da geçmiş olsun. Sandalyene kalın yumuşak minderlerden mi alsam acaba ? Sert bir yerde oturmak ekstra can acıtıyor sanki
O da aklıma geldi hatta öğretmenler odasına yastık götürdüm ama sınıflara taşısam nasıl olur bilemedim 😊😊

Bizde 24. haftada gitcez canım sık sık mola vererek Muğla Bodrum taraflarına gitcez yolda uzun sıkıntı çıkmadan gider gelirz inşallah🌸
bizde geçen hafta kuşadasına gittik, doktor 2-3 saatte mola verip 10-15 dk yürüyüş yapmamı tavsiye etti. bol molayla gittik ve döndük sıkıntı olmadı çok şükür.

Park beşik araba vs hep var .kıyafetlerde kardeşlerimin kızlarınin yaşları yakın onlar verdi.oglumdan da battaniye müslin vs var.ama bı tane daha bebek arabası almayı düşünüyorum aslında.oglumda da aşırı alışveriş yapmıştım çoğu şeyi giydirememistim.o yüzden bunda biraz daha rahatım.
Bi araba almayı niye düşünüyorsun

Bebek yatakları sert olmalı demişti biri araştırmadım ama belki ondan serttir🤔
yani sert ve ince, doğrudur belki öyle olması gerekiyordur ama bu baya ince ve sertti. Yatak gibi değilde bölme aparatı gibi.Aldığım yatak da iki taraflıymış ,bir yanı daha sertmiş ama en azından daha yatak gibi:KK66:

X