Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Kızlar bu arada beşik alanlar park besikmi yoksa beyaz ahşap besikmi tercih etti beyaz ahşap beşik düşünüyordum sonra park yatakmi alsam dedim fikrimiz dgisti
Park yatak bana hep daha mantıklı geldi. Kız kardeşim çocuğunu 4 yaşına kadar park yatak da yatırdı. Zaten 4’ten sonra da çocuğuma düzgün bir yatak alırım diye düşündüm o yüzden park yatağa karar verdik

22 haftaligim daha düne kadar sadece demir ve d vitamini damla kullanıyordum.gittigim Dr 1 aydır yok başka Dr a gittim.o da sordu ne kullanıyorsun die söyledim.decavit yazdı oğlumda da kullanmıştım decavit.multivitamin yerine geciyor.icinde birsuru vitamin var.ona da başladım dün.ama midem almıyor ilaclari çünkü bulantım hala devam ediyor. İstifralarim oluyor..onun disnda magnezyum şuan çok ihtiyacım yok ama bı iki haftaya başlarım sanırım.

Teşekkürler üstüne gideceğim.

Benimde terlik olmadı yeni terlik aldım büyük numara

Günaydin hanımlar
Temiz içerikli bebek bezi ve yenidogan ıslak mendil olarak hangi markayı tercih ettiniz?
Ben sleepy bio natural bebek bezi kullanacağım nasipse, yine ıslak mendili de sleepy den alacağım yenidoğanlar için olanı ama ilk zamanlar pamuklu mendiller var onları ıslatıp kullanmayı düşünüyorum, kıyamam kızçemin cildine yaa

Benim anlamadığım şey şimdi biz pamuklu mendiller var ya onlar sabunlu ya da herhangi bir temizlik maddesi ayrıca içermiyor. Biz bebeği temizlerken mesela pamuklu mendile sabun ekleyip sonra da siliyor muyuz, yoksa sadece su mu ekliyoruz?

1 nunarami kullanmak gerek yenidoğana

Günaydin hanımlar
Temiz içerikli bebek bezi ve yenidogan ıslak mendil olarak hangi markayı tercih ettiniz?
Oğluma ilk olarak Molfix almıştım 2021de.sonra Prima kullandım sonra sleepy kullandım.hangisi indirimdeyse almıştım 1 yaşına kadar. 1 yaşından sonra baby turco kullandım 2 buçuk yaşına kadar da.bi ara goon almıştım aşırı pişik yaptı pipisinde ama burda bazı arkadaşlar memnun kalmış.yalniz ebati diğer bezlere göre aşırı büyük goon un.yenidogan ıslak mendili de sleepy natural die bı şey var ondan almıştım.diger ıslak mendil lerden çok farklı bı ıslak havlu mendil.gorseli böyle işte ekliyorum .dış kısmı bez gibi bsy. Naylon değil.

Eklentiler

• 1000021718.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 62
Evet sleepy nin yenidoğan natural pamuklu havlu mendili oluyor o çok güzel.oglumda 1 yaşına kadar kullandık.baya stok yapmıştık çünkü. Görseli böyleydi bnm aldığım.

Eklentiler

• 1000021718.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 62
Maşallah bez değiştirince yadırgamamış ben stok yapmaya bile korkuyorum beğenmez aldığım bezi diye.

Kızlar lcw uzun kollu çit çitli bady baktım 1.3 ay 37 cm yazıyor kısa mi acaba nasıl yoksa 3.6 aynı almalıyım yenidoğan

Kız kardeşimin bebeğinde bir kapaklı kutuya koyduk mendiller kaynar su ile ıslattık, herhangi bir sabun vs koymadık o şekilde sildik, eğer onunla temizşenmeyecek gibiyse polisini yıkadıktan yeğenimin
Evet sleepy nin yenidoğan natural pamuklu havlu mendili oluyor o çok güzel.oglumda 1 yaşına kadar kullandık.baya stok yapmıştık çünkü. Görseli böyleydi bnm aldığım.
Bizim aldığımız böyle birşey değildi canım, kız kardeşim alıyordu, nerden alıyordu bilmiyorum soracağım ona
1 nunarami kullanmak gerek yenidoğana
Tecrübeli anneler daha iyi bilir tabi ama ben de 1 numara diye biliyorum canım

Canım sen bebek odası yaptinmi nasıl beşik tercih ettin
beşiği dün gece online dan aldık zam gelmeye başlamıştı sadece e bebekte eski fiyattı kaçırmayalım dedim ahşap anne yanı sallanır model aldık canım

Eklentiler

• IMG_9253.jpeg
    444,4 KB · Görüntüleme: 60
  • 4D6795A7-C098-4CA3-9026-4B667FE4DEC0.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…